Jump to content
 • Announcements

  • Xmat

   Pravidlo pro postování v TTT

   Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
  • Replik

   Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

   Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
  • Aristo

   Příspěvky tam, kde nemají co dělat

   Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
  • Aristo

   Používání spoilerů

   Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
Pandaria

scháním sript

Recommended Posts

Ahoj lidi, scháním script na odesílání emailu přes DB. mam script na odeslani emailu vsem zaregistrovanym hracum na serveru.. ale neutahne uz to tolik lidi co mam v DB. Takze potrebuju sehnat php script abych mohl odeslat email uplne svem hracum z DB. Děkuju

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak si ho uprav, aby neměl omezený čas. Nebo aby posílal dávky.

Share this post


Link to post
Share on other sites

a nebo kdo má tu chuť tě poslat někam do prdel*. Je to těžký se to naučit? stačí to upravit za 60 sekund.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Místo těch keců by si to už dávno měl. Kdybys dávno už si raději otevřel http://php.net/ a učil se, nebo zadal do googlu jak zadávat PHPčkem dotazy do DB po intervalu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tenhle problém bude podle mě komplikovanější. Každopádně by chtělo trochu více informací.

 

Hlavně co znamená ono "neutáhne"... Skript napíše chybu? Jakou? Dojde časový limit?

Dále by bylo dobré napsat, kde skript spouštíš, u sebe na PC, u sebe na serveru nebo na nějakém webhostingu?

Edited by ntdrt

Share this post


Link to post
Share on other sites

Já php neumím tak vás jen prosím o to aby jste mi to nekdo upravili tak si tu prosim nevyskakujte na nekoho kdo to vubec neumi a snazi se jen si neco udelat.

1) Jede mi to na webhostingu

2) Je to pres php script

3)A napíše to tohle: a to mi prijde na muj email asi 500x tolik na koli kto posilam acccountu tak mi to zaspamuje muj email timto

 

The original message was received at Fri, 25 May 2012 16:36:02 +0200

from localhost.localdomain [127.0.0.1]

 

----- The following addresses had permanent fatal errors -----

<[email protected]>

(reason: 550 Hourly limit for sending mail exceeded for mainftp 100)

 

----- Transcript of session follows -----

... while talking to smtp1.hosting90.cz.:

>>> DATA

<<< 550 Hourly limit for sending mail exceeded for mainftp 100

554 5.0.0 Service unavailable

Edited by Pandaria

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak tvůj problém není na straně skriptu ale na straně webhostingu. Překračuješ limity... Většina webhostingů není určená pro odesílání spamu.

 

Můžeš to vyřešit tak, že e-maily budeš odesílat ze serveru, kde si nastavíš smtp server bez limitů.

Share this post


Link to post
Share on other sites

U toho webhostingu bych si dával pozor. Station mi zablokoval účet, protože jsem odeslal naráz 120 e-mailů a to na vlastní adresu.

Že prý můj web slouží k rozesílání spammu :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

díky za upozornění.

Už mi to fachá, ale je tu jinný problém. Píše mi to že Neurčitý počet emailů se nepodařilo odeslat(Špatná emailová adresa?)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this  

×