Jump to content
 • Announcements

  • Xmat

   Pravidlo pro postování v TTT

   Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
  • Replik

   Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

   Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
  • Aristo

   Příspěvky tam, kde nemají co dělat

   Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
  • Aristo

   Používání spoilerů

   Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
NO.small

Fun WOTLK Server hledá schopné SQL a C++ Developery

Recommended Posts

Přeji hezký večer,

hledáme schopné SQL/C++ developery pro náš již přes 5 let fungující a prosperující Fun WOTLK Server - POSTERUS.CZ

 

Požadujeme:

* Funkční mikrofon pro komunikaci přes náš Team Speak 3 Server

* Znalost TrinityCore2

* Znalost SQL nebo C++

* Umět pracovat s TDB

* Znalost GM příkazů

* Věk 17

* Komunikativnost, spolehlivost a důvěryhodnost

* Samostatné i teamové myšlení

* Chuť spolupracovat a rozšiřovat své schopnosti a znalosti

 

Není podmínkou, ale výhodou:

* Zkušenosti z oficiálního serveru (funkčnost dungů, raidů, apod..)

* Práce s GitHub.Com REP.

 

Nabízíme:

* Přátelský CZ/SK tým

* Pevné zázemí - server má více jak 5 let existence

* Pravidelné (symbolické) finanční odměny za odvedenou práci

 

 

Pokuď splňujete naše požadavky, tak se nám ozvěte na: [email protected]

Edited by NO.small
 • Upvote 1
 • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja som na to chcel pristúpiť, ale odradil ma hodinový pohovor o prijatí.

Nejdem sa ich zastávať,neviem ako to bolo avšak zaujímalo by ma čo na tom pohovore môžete tak hodinu riešiť.

Samozrejme aj ja ak beriem niekoho do tímu k sebe, overujem si viac smerov,takže v tomto ich rozumiem ale pri WoW by ma zaujímalo o čo to ide.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mě včera pro změnu vyslýchal kdosi od Posterus Cata serveru, přičemž mě kontaktoval zjevně zcela náhodně jen proto, že se pohybuji na WoWresource a mám vlastní server. Dostával jsem stále dokola ty samé otázky typu: Umíš opravit quest? Celá nabídka mi byla podána stylem: Něco děláme, no tak jako jestli chceš, tak tě vezmem no, ale nějak extra zájem nemáme, ale stejně ti píšu...

Tohle mě od Posterusu dokonale odradilo.

 • Upvote 1
 • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Mikolas

hmm velmi zábavné

 

1) ANO stále hledáme developery!

2) Oficiálně nabrat developera můžu pouze já! Nikdo jiný !

3) Server jede již velmi dlouhou dobu na WOTLK datadisku a rozhodně neplánujeme přechod na CATA !

4) POSTERUS.CZ nemá žádné jiné WoW realmy má pouze jeden a to WOTLK FUN REALM!

5) Pokud ti kdokoliv cokoliv psal pravděpodobně se snaží pomoci našemu serveru sehnat developera což je od něj milé, ale musí to být bráno tak, že to není člen GMT a jeho informace nemusí být správné!

6) Nebo to může být někdo kdo se snaží za každou cenu poškodit jméno našeho serveru a to samé si myslím i o tobě! Zajímalo by mě jak by jsi se tvářil kdybych na nějakém fórku třeba zde začal psát zprávy že mi někdo psal z tvého serveru a byl to pěkný negramot či blbeček, který mi pokládal blbé otázky, díky tomu jsem si udělal na tebe a na celý tvůj server názor, který budu sdělovat všude kde to půjde. Je toto nutné ? Neznám žádného normálního Admina (člověka), který by toto dělal toto je čirá hloupost a nevhodné pošpiňování !

 

Samozřejmě ti dávám zápornou karmu protože toto je opravdu nevhodné chování! Především jsi měl kontaktovat vedení serveru a ne se navážet do našeho serveru bez jakéhokoliv oprávněného důvodu.

 

Díky za přečtení.

 • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this  

×