Jump to content
 • Announcements

  • Xmat

   Pravidlo pro postování v TTT

   Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
  • Replik

   Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

   Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
  • Aristo

   Příspěvky tam, kde nemají co dělat

   Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
  • Aristo

   Používání spoilerů

   Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
hisgrak

Převod postav [TC2]

Recommended Posts

Měl jsem již možnost vyzkoušet a opravdu super věcička! Měl bych dotaz, zda se tento projekt bude dál rozvíjet/vylepšovat.

Share this post


Link to post
Share on other sites

V dohledné době určitě ne, mám v plánu jiné věci.

Každopádně si myslím, že prostor pro rozšíření určitě je a po menších úpravách něco jako export banky je určitě možný.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zdravím ten prevod postav mi nefunguje všetko som spravil podla tutorialu i addon a všetko podobne no ked dám send nič nepríde do pošty mám najnovšie TC2 díky.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Teoreticky to nemusi prijit hned, ale az za nejakou dobu, podle me to zalezi na nastaveni configu serveru.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Upraveny podmínky pro zasílání linku pro stažení, prosím pročíst.

 

Jinak, testoval jsem to na dnešním dnem nejnovější revizi TC2 a všechno funguje.

Koukal jsem a dělali nějaké změny u práv uživatelských účtu RBAC, pořádně nevím jak to funguje, ale účet který používáte musí mít povoleny příkazy na odesílání in-game mailů.

 • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Skvelá práca! :) Higi nesklamal ;) ,prepáč že tak neskoro,avšak mám otázku: Neplánuješ to prezentovať ako nový samostatný projekt? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Skvelá práca! :) Higi nesklamal ;) ,prepáč že tak neskoro,avšak mám otázku: Neplánuješ to prezentovať ako nový samostatný projekt? :)

 

V dohledné době určitě ne, pokud by se to mělo dát public, chtělo by to přepsat, vymyslet nějakej design, addon udělat více jako addon, ale v současné době se věnuji něčemu jinému tak by to asi moc nešlo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

[LEGACY]

 

reuploadnul jsem screeny a změnil e-mail na který mi můžete psát.

Je to cca 4 roky stará věc tak je funkčnost dost s otazníkem :-)

 

Kdyby to někomu k něčemu ještě bylo .. :)

 • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now


×