Jump to content
  • Announcements

    • Xmat

      Pravidlo pro postování v TTT

      Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
    • Replik

      Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

      Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
    • Aristo

      Příspěvky tam, kde nemají co dělat

      Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
    • Aristo

      Používání spoilerů

      Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
Sharken

Pozor na uživatele Pandaria

Recommended Posts

Tady je to ale začarovaný kruh. Nejlepší by bylo dělat registrace všude pouze na Občanské Průkazy a byl by klid... No jo, hold internet je i díra pro lidi kteří podvádí, ojebávaj a baví se tím a možná i někteří vydělávaj... Kde to jen spěje -.-

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tady je to ale začarovaný kruh. Nejlepší by bylo dělat registrace všude pouze na Občanské Průkazy a byl by klid... No jo, hold internet je i díra pro lidi kteří podvádí, ojebávaj a baví se tím a možná i někteří vydělávaj... Kde to jen spěje -.-

 

souhlasím ale přidal bych tam více možnosti jako rodný list,řidičak

Share this post


Link to post
Share on other sites

A vy si myslíte, že tady někdy bude lepší úroveň ? Za ty leta co tu jsem, můžu s klidem říct, že nebude, ať už to vemu z pohledu vedení, který tady defakto žádný není a nebo z pohledu uživatelů co sem chodí.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Je zajímavé se dívat jak tohle förum zdivočilo..

Chováním a porušovaním pravidel..

 

Navíc ten "Adam" tu má mnoho accountu, například "Warring"... a jak dobře znám IPB nebylo by těžké se toho člověka z tohohle forum zbavit..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sprostej zloděj, po mě chtěl kód ale nějak jsem mu nevěřil.'

Stejně ho za chvíli za něco zavřou. Mohl by ho nějkaý mod zabanovat?

PS: Vypadá jako buk..

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

ten bydli v kunovicich ze? :D poslu tam nejake sve lidi at mu srovnaji xicht

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pandaria = Fizzik = Adam Chrástek :) už alespoň víte přoč ho obhajuje :)

 

no konečně taky někdo vidí že Fizzik je taky Adam Chrástek já to už říkal už dávno...

Share this post


Link to post
Share on other sites

A já mu poskytnu hosting :D Jsem hovado :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Takže pro příště už vím, že když si začnu něco s někým z WS fóra, tak si ho mám proklepnout... Tento "ojebávač" si mě přidal na skypu, s tím, že po mně chce nakódovat web. Ze začátku vypadal docela seriózně (usuzuji podle komunikace na skypu), ale když jsem si s ním volal, tak se choval jako osoba s IQ>80 (mimochodem mi o sobě něco řekl - policista, 30 000,- měsíčně, povýšení během následujícího týdne, celý pátek strávený v hospodě u fotbalu, po cestě domů spáchání pár výtržností -> seems legit!). Bohužel jsem byl až natolik blbý, že jsem mu ten web nakódoval (myslím, že se jedná o šablonu Sharkena, ale říkal, že je to jeho práce). Každopádně jak ten čas běžel, postupně jsem o něm začal mít pochybnosti, a když jsem zjistil, co udělal Sharkenovi, tak jsem s ním ukončil kontakt.

Share this post


Link to post
Share on other sites

tyhle zkusenosti se vam budou hodit do zivota :) tady je to jen par supu... takze se tomu vetsinou jen clovek zasmeje...

ale v realnym zivote, co neni tucne na papire, idealne nekolikrat, a nekolikrat podepsane, to neexistuje ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Říkal jsem to několikrát, nechápu proč má pořád někdo touhu spolupracovat s dětma. Tady to máte a dobře vám tak. Máte si vyhledávat solidní lidi a solidní kontakty, pak se vám tohle stát nemůže. Ale né, tady si každý myslí, že mu web někdo udělá za 500.

  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this  

×