Jump to content
  • Announcements

    • Xmat

      Pravidlo pro postování v TTT

      Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
    • Replik

      Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

      Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
    • Aristo

      Příspěvky tam, kde nemají co dělat

      Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
    • Aristo

      Používání spoilerů

      Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
Clou

Hyjal WoW [TrinityCore2][Neplacený]

Recommended Posts

Né každý je miliardář aby se později musel dohadovat s nějakou firmou, že používám obrázky chráněné autorským zákonem. Co se týče dizajnu, tak to může i nemusí mít spojitost s tématikou WoWka. To je jako kdyby jsi porovnával Corvetu s Primusem, blbost přeci.. Ten web má sloužit tak jako informační portál, tak zároveň WoW server a tím pádem splňuje účel na 1čku.

 

K těm chybám v kódu, osobně o nich nevím a dám je developerovy k opravení. Co se týče registrace a kódu tak se jedná o vše komplet nové, takže se ještě chyby vychytávají. Web funguje aby plnil svůj účel a neměli bychom témplatu jako každý druhý WoW server.

 

Web je otřesný, jestli se Vám design líbí .. tak to je asi něco špatně. Každopádně. Chyby jsou fatální SQLi v registraci by neměla být ani při takovémhle provozu kdy to podle Vás, funguje we na 70% nebo by alespoň, k takovým funkcím neměl být přístup..jsou tam základní chyby, které znovu zmiňovat nebudu.

 

EDIT:

Web sice vypadá dětsky ale kdo převážně WoW hraje, děti, přeci. Někdy však i dospělí ale ti na vzhledu nelpí.

 

Mno pokud mě občanka neklame tak mi již 18 bylo, což značí že jsem , alespoň podle ouřadů dospělý. Upřímně hledím nejdříve na design, kvalitu článků(pokud jsou) a až potom se možná registruju. A ten Váš web bych raději hned vypnul :/

Edited by bobisu

Share this post


Link to post
Share on other sites

ty mozna hledis na web, ale vetsina lidi dojde, regne se zjisti realmlist a de kalit, vim to asi 10 kamosu, na stranky chodi jen aby vedeli jake nahodily opravy.

web je otresny pro tebe, nekomu se treba libi, je to subjektivni nazor a vzdy bude. nerikame ze je web uzasny ale kdyz se nam libi tak se nam libi.

==KONEC FLAME==

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Myslím ze to daleko dotiahnete keď máte v teame Dejvora... (alias Mefset)

 

http://webdeal.cz/nabidka-grafiky-kodovani/navrh-vasich-stranok-t3337.html - David Čuchráč

http://www.wowresource.eu/index.php?showtopic=22915&st=0&p=211831&hl=dejvor&fromsearch=1&&do=findComment&comment=211831 - Každý jeho topic čo vytvoril o grafike bola kradnutá grafika, takže človeka v teame, ktorí kradne weby a vy chcete spraviť najkvalitnejší free CZ/SK server?

 

GL bro

  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prosím ťa ... Bude tu celý čas hádka o web ... Web je normálna kódována práca ... Ak tam vidíš diery tak na to upozorni, a nespamuj to tu lebo asi si v tom "pán" a myslím že tu netreba spomínať web necrotic ... / Mne to pripadá ako reklama / ... Ak máte záujem hovoriť, že necrotic má krásny web ... Tak napíšte do topica o necrotic a nie do hyjal-wow Edit: Neviem ako sa volá ten server, ale zdá sa mi že necrotic /:

Edited by frytiks

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prosím ťa ... Bude tu celý čas hádka o web ... Web je normálna kódována práca ... Ak tam vidíš diery tak na to upozorni, a nespamuj to tu lebo asi si v tom "pán"

Co to meleš prosím tě, já ho na chyby upozorňoval alespoň 2x na ICQ soukromě. To že to není schopen jeho tým opravit, je jeho ostuda. A že je tu oznámím.. no A? alespoň sem neudal přesné chyby, ani jaký druh injekce v registraci, ani v jakém parametru. Prosím tě, co ty si za kiddio..jdi se vyspat.

Share this post


Link to post
Share on other sites

troll%2Bface.jpg

necrotic

Je to Neoteric kdyžtak né Necrotic ty anštajne.

Edited by Nex
  • Upvote 2
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

on nema cas zjistovat meno nejakeho RP serveru, tak to hold napise spatne. myslim ze ma dulezitejsi veci na praci. :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

správně, Xmat bere na wow projektech za hodinu víc než já v opravdové práci za den, tak se do něj nenavážejte

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

troll%2Bface.jpg

 

Je to Neoteric kdyžtak né Necrotic ty anštajne.

 

To bylo naschvál Nexi :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Co to meleš prosím tě, já ho na chyby upozorňoval alespoň 2x na ICQ soukromě. To že to není schopen jeho tým opravit, je jeho ostuda. A že je tu oznámím.. no A? alespoň sem neudal přesné chyby, ani jaký druh injekce v registraci, ani v jakém parametru. Prosím tě, co ty si za kiddio..jdi se vyspat.

 

Ano, psal si mi, ale to neznamená, že musíš spamovat o sto šest, díky za upozornění, a za pokus o zneužití dat na mém serveru, že by žaloba? Mám se chovat jako prase jako vy zde? Ne nestydím se za ten web, který jsem navrhl, alespoň nemám templatu, design dělal Sharken a dělal to, protože ho to baví, nizkorozpočtovej projekt, ano umím zainvestovat do národních firem, co dělají weby České spořitelny atp.. ale co jsem? Jsem dítě abych se povyšoval? Ne, nejsem, podívejte se na svoje weby, podobna s 90% WoW projekty na scéně, tak prosím. Web je originální a pěkný, jen se musí ještě doladit, jen jsme nechtěli mít něčí templatu. A co, že to není podobné tématice WoWka, počkejte až se Blizzard naštve, protože má málo peněz a začne vás žalovat za používání obrázků s copyrightem ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ty mozna hledis na web, ale vetsina lidi dojde, regne se zjisti realmlist a de kalit, vim to asi 10 kamosu, na stranky chodi jen aby vedeli jake nahodily opravy.

web je otresny pro tebe, nekomu se treba libi, je to subjektivni nazor a vzdy bude. nerikame ze je web uzasny ale kdyz se nam libi tak se nam libi.

==KONEC FLAME==

 

Chtěl bych vidět děti kalit na WoW serveru ;) Ale k tématu, to že bobisu upozorňoval 2x na bezpečnostní díry, za to byste mu měli poděkovat. Bejt to někdo jinej, tak už ten web nejede. Tohle si uvědomte než tu začnete pálit do někoho, kdo byl tak hodný a o tyto informace se podělil

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chtěl bych vidět děti kalit na WoW serveru ;) Ale k tématu, to že bobisu upozorňoval 2x na bezpečnostní díry, za to byste mu měli poděkovat. Bejt to někdo jinej, tak už ten web nejede. Tohle si uvědomte než tu začnete pálit do někoho, kdo byl tak hodný a o tyto informace se podělil

 

Ano, upozornil to máš pravdu, chyba tam je, tak ať to někdo hackne no, hold se na to přijde a člověka zažaluju za krádež díla ve vlastnictví národní společnosti. Tyhle kraviny mi lezou plný zuby. Upozorňoval mě na starém webu Hyjalu a tenhle nový web je nahozený 24 hodiny. Takže, kde je chyba?

Share this post


Link to post
Share on other sites

No chyba je tam očividně stejná, když si přečtu co bobisu píše. Žalovat za co ? Za flame na fóře ? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ano, psal si mi, ale to neznamená, že musíš spamovat o sto šest, díky za upozornění, a za pokus o zneužití dat na mém serveru, že by žaloba?

Co prosím?! Žaloba ? :D Až sem vyprskl jídlo jak si mě rozesmál. Milej zlatej, pruhovanej. Žaluj si jak chceš, ale lidi se ti na cajtech akorat vysmějou, protože sem na chybu upozorňoval a to že si jí nezabečil je už Vaše chyba. Tak bych rád podotknul, že za průnik do tak bezvýznamného systému není ani pokuta.

Edited by bobisu

Share this post


Link to post
Share on other sites

ono je rozdil mezi:

"ahoj, mate tam chyby opravte je."

a

"nazdar, bla bla upozornuju na chyby, ten web je superhnusny a nefuncni.... "

radsi prezentovat nefunkcni web nez ukradenou template s prepsanou patickou.

je hezke jak ted vsichni nadavaji, jen co se objevil ten "superhnusny" web, nemyslite ze to neco znamena? :P

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Co prosím?! Žaloba ? :D Až sem vyprskl jídlo jak si mě rozesmál. Milej zlatej, pruhovanej. Žaluj si jak chceš, ale lidi se ti na cajtech akorat vysmějou, protože sem na chybu upozorňoval a to že si jí nezabečil je už Vaše chyba. Tak bych rád podotknul, že za průnik do tak bezvýznamného systému není ani pokuta.

 

kdyz vis kde zatahat tak klidne muze jit dana osoba sedet, to si hodne najivni ze si myslis ze za to "muze" byt jen pokuta :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Co prosím?! Žaloba ? :D Až sem vyprskl jídlo jak si mě rozesmál. Milej zlatej, pruhovanej. Žaluj si jak chceš, ale lidi se ti na cajtech akorat vysmějou, protože sem na chybu upozorňoval a to že si jí nezabečil je už Vaše chyba. Tak bych rád podotknul, že za průnik do tak bezvýznamného systému není ani pokuta.

 

Milej zlatej, nejdřív zjišťuj pro koho dotyčnej dělá, kdo řekl, že to požehnu hnedka přes policajty? ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ano, upozornil to máš pravdu, chyba tam je, tak ať to někdo hackne no, hold se na to přijde a člověka zažaluju za krádež díla ve vlastnictví národní společnosti. Tyhle kraviny mi lezou plný zuby. Upozorňoval mě na starém webu Hyjalu a tenhle nový web je nahozený 24 hodiny. Takže, kde je chyba?

Přečti si můj úvodní přispěvek tady..dokonce to tu nademnou naznačoval i Wlado ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Přečti si můj úvodní přispěvek tady..dokonce to tu nademnou naznačoval i Wlado ;)

 

Ano, děkuju za upozornění, už na tom ICQ jsem to vzal jako prioritu ale řešil jsem jiné věci, hold každý není dokonalý a chybami se člověk učí.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Myslím ze to daleko dotiahnete keď máte v teame Dejvora... (alias Mefset)

 

http://webdeal.cz/na...anok-t3337.html - David Čuchráč

http://www.wowresour...=1 - Každý jeho topic čo vytvoril o grafike bola kradnutá grafika, takže človeka v teame, ktorí kradne weby a vy chcete spraviť najkvalitnejší free CZ/SK server?

 

GL bro

 

 

 

Kamarátko môj :)

 

V týme vedia kto som ;) Aj vedia čo som robil, aj kto som bol :) Mrzí ma to, no minulosť už nevrátim, každý robí chyby ( napr. ty, že "Darkdeamon" :P )

Nebudem to ututlavať, som Dejvor. Ale moja minulosť ma teraz nemôže dobehnúť, som iný človek a prosím ťa, to čo píšeš, že každý topic je o kradnutej grafike tak to si pekne serieš do pusy zlatko :) Topicy ktoré boli v mene Dejvora možno, no topicy ktoré su v mene Mesfet určite kradnuté nie su ani nikdy neboli a ani nebudú, keďže som ich vytvoril JA sám. Nesúď človeka podľa minulosti, ak si si týmto chcel zarobiť rešpekt fóra alebo reputáciu tak sa ti to podarilo, dám ti ju tam aj ja. No ja to neriešim, čo bolo. Aj ostatní členovia týmu to neriešia, lebo vidia, že som sa zmenil a nie som ten kretén ktorý kradne.

Týmto by som to uzavrel, ak chceš rozširovať takéto poplašné správy ďalej, nech sa páči :) Mne to neublíži, ukážeš akurát aký si úbožiak.

 

PS: Ospravedlňujem sa každému, komu som uškodil týmto.

 

btw, premazať potom flame ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest naixx

Nevím proč, ale mám takový neodbytný pocit, že z "ELITE SERVERU" to bude za chvíli "FAIL SERVER"...

 

True that :bleh:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this  

×