Jump to content
 • Announcements

  • Xmat

   Pravidlo pro postování v TTT

   Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
  • Replik

   Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

   Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
  • Aristo

   Příspěvky tam, kde nemají co dělat

   Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
  • Aristo

   Používání spoilerů

   Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
sma

vzhled zbraní

Recommended Posts

zdravím sem novej a teprve začínám ale chci se zeptat dá se nějak zjistit view ID zbraně co drží npc? přímo bych potřeboval zjisti view ID zul'jin blade a meče co drží strážní v smc.. u zul'jinova meče si sem jistej že to de ale nevim jak prosím pomoc.. děkuju

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pokud víš ID nebo aspoň název, tak není nic jednodušího, než jít do Quice a najít si tam ten item a pak tam máš rovnou i display ID.

Je ještě možnost tato: http://wow-v.com/create.php?tool=weapon , kde si uděláš účet a pak si dáš, že chceš vytvořit nový item, kde je potom DISPLAY ID FINDER TOOL.

A nebo tento program http://filebeam.com/768bc257490d5f34d8e432ad9f9e6558 .

Doufám, že jsem ti aspoň pomohl.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zul jin Blade display ID 47174

- v Quice (Truice ... neviem čo maš za emu) je založka pri otvoreni creatur Equip template ...

 

- alebo použi wow model viewer

Edited by Yaro

Share this post


Link to post
Share on other sites

- v Quice (Truice ... neviem čo maš za emu)

Když to píše v sekci MaNGOS, tak co asi bude mít za emu? Přemejšlej! Já klidně počkám, než ti to dojde.

 

PS: Jdi do hajzlu s tím zeleným textem, je to příšerný. Brčálovka ke zblití. Stějně ty tóny barev střídáš, ani nevíš jakou barvu používáš. Jednou green 64, pak zase 80.

PS2: Proč se musím vždycky takhle naštvat? :D

Edited by Wolf Officious

Share this post


Link to post
Share on other sites

Když to píše v sekci MaNGOS, tak co asi bude mít za emu? Přemejšlej! Já klidně počkám, než ti to dojde.

 

PS: Jdi do hajzlu s tím zeleným textem, je to příšerný. Brčálovka ke zblití. Stějně ty tóny barev střídáš, ani nevíš jakou barvu používáš. Jednou green 64, pak zase 80.

 

- ne každemu sa pači zelena .. mne sa pačia všetky odtiene zelenej ... je to každeho vlastný nazor ja ti to neberiem ... v sekcii mangos no nevšimol som si no ... stava sa niesom dokonalý ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this  

×