Jump to content
 • Announcements

  • Xmat

   Pravidlo pro postování v TTT

   Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
  • Replik

   Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

   Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
  • Aristo

   Příspěvky tam, kde nemají co dělat

   Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
  • Aristo

   Používání spoilerů

   Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
Nailter

Lex Mortis [LM] - SemiHC PVPVE

Recommended Posts

Zdravím. Cílem tohoto postu je představit naši guildu a dát případným zájemcům pár důvodů, proč si vybrat zrovna nás.

 

-Jsme budoucí semiHC PvPvE guilda skládájící se z pevného jádra lidí, kteří spolu už dříve jako kolektiv spolupracovali.

SemiHC se myslí že, chceme co největší challenge a co nejvíc toho „dokázat a zahrát“ , zároveň si ale nechceme okrádat život a proto nebudeme „progressovat“ 5x týdně.

-Jsme ochotni lidem pomoci, poradit nebo naopak nechat si poradit a rádi se přiučíme.

-Chcete ve hře něco dokázat, a zároveň užívat hraní v příjemném kolektivu bez nějakého zbytečného ‚hrocení‘? Tak to zkuste u nás.

 

Nějaké info o historii guildy.

World of Warcraft

Drakthul

Guilda byla původně založena hráči na Drakthulu 28.6.2008 kde byla zhruba do prosince roku 2008 poté jsme vzkřísili guildu Legion De Muerte. Legion De Muerte byla poměrně úspěšná ačkoli nebyla známá zrovna svým progresem. Byla známá tím, že se 70% členů znalo osobně, konaly se guild srazy , a také v guildě panovala skvělá atmosféra složená z lidí s vyzrálou osobností ( většina icon_e_biggrin.gif ), a tak raidy byly více zábava než progress.

 

Hráči měli střídavé pauzy, konce, návraty a tak se guilda sem tam přesunula jinam, většinou nějaký free server kde se znovu usadila a uceleně rostla dál.

Především bych vytknul Twinstar, kde guilda jako celek účinkovala jen zhruba půl roku a poté se kvůli nedostatku času vedení rozpadla. Její členové se rozlezli po celém serveru a patří k elitě dodnes.

 

Budoucnost jak jí vidíme my.

Guild Wars 2

-Věříme, že se nám podaří guildu dostat na nějakou slušnou úroveň s pohodovým kolektivem lidí.

-Jsme normální lidé starší přinejmenším 17 let, kteří vědí, co od hry chtějí a půjdou si zatím.

-Slibuji že, se při nejmenším pokusíme využít veškerý váš herní potenciál a váš skill nepříjde vniveč.

-Myslím, že nejsme žádní suchaři a o zábavu v guildě nouze taky nebude )

-Momentální počet budoucích členů je něco málo přes 70.

 

Podmínky pro přijetí:

– Vyplnit přihlášku. Podle toho se uvidí, jestli budete přijati nebo ne. Zatím není moc podle čeho vybírat, takže dáme na první dojem. Šanci má každý. (V sekci FAQ na našem webu najdete návod po lopatě, jak ji sepsat.)

 

- Server: Seafarers Rest

– Teamspeak server – alianční.

- Guild web + Forum: http://lex-mortis.enjin.com/

 

Doufám, že Vás naše guilda alspoň trochu zaujme a těším se na možnou budoucí spolupráci.

Za Lex Mortis Calystho & Nailter

Edited by Nailter

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this  

×