Jump to content
 • Announcements

  • Xmat

   Pravidlo pro postování v TTT

   Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
  • Replik

   Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

   Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
  • Aristo

   Příspěvky tam, kde nemají co dělat

   Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
  • Aristo

   Používání spoilerů

   Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
medhoda129

Skopčily mi koupený web...

Recommended Posts

Dobrý den,

mám taký problém že mi skopčily web síce už muj projekt nefunguje lebo sem nemnel peníze už na hosting. Webstránku sem si koupil od kámoše kód + dizajn za 500 kč len pre mou stránku že to nebude nikomu inému dávať jen pro mne, a rikal ze to jim nedal. A najednou se koukam že si jdu zahrát na dákem WOW serveru a čo nevidím má templata, a ješte prepsali copyright na svúj..... Sou to podle mne jen sk****ný kopíranti. Nič nevedi delat jen kopírovat weby....

Moja stránka:

post-25040-0-32541300-1342902661_thumb.jpg

 

Ich: www.wow.wportal.eu

 

Ak viete nejak pomoct napíšte prosím :(

Edited by medhoda129

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na wowresource fóru vidím všetko možné :D ale toto je vrchol.

Za 1.- Prečo si nenapísal na wPortal.eu podporu, keď sme ty velice ukradli webstránku a dávaš to hneď na fórum.

2.- Máš k téj stránke originálne PSD ?

3.- InDesign Studio ? To si ludia nevedia vymyslieť iný názov a kopčiť to po názvu programu Adobe InDesign ?

4.- Tento web fakt nepatrí pre doménu wow.wportal.eu, originálne som to JA robil pre Sagiportal.eu presnejšie Apalluxa

5.- Nadávať že sme s***** kopiranti to môže povedať max nejaké decko čo nevie napísať už v spomínanom bode 1

6.- Od kedy máš ten web ? lebo ten náš nie je aktualizovaný vidno podľa miesta kde je copyright je tam ešte stará licencia z CMS čo bola ešte dávno na GNU. Stránka bola vytvorená 14.12.2011 tak neviem prečo si sa nestažoval skôr keď už je velice tvoja.

 

Ešte by som chcel odpovedať na príspevok užívateľa "Bindiks" - Nie túto stránku som na WSS nedával tak možno si ju nejak mýliš s inou.

Edited by Skirso

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nevím, templata to tedy asi není, ale tento web jsem viděl už před 2ma roky, takže milej mladej "methoda129" koupil jsi web od někoho, kdo umí jen kopírovat, ale ne vytvářet.

Proto si stěžuj na odborech sídlících v Praze ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nevím, templata to tedy asi není, ale tento web jsem viděl už před 2ma roky, takže milej mladej "methoda129" koupil jsi web od někoho, kdo umí jen kopírovat, ale ne vytvářet.

Proto si stěžuj na odborech sídlících v Praze ;)

2 roky ? To je moc ne ? Možno si našiel nejakú podobnú keďže táto zmieňovaná existuje od 14.12.2011 ^^

Edited by Skirso

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak za něco takového bych 500 kč nevyhodil...

Dúfam, že si ma tým nechcel uraziť, že to je low web. To bol môj tak nejak povedidiac 1. WoW web čo som robil :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now


×