Jump to content
 • Announcements

  • Xmat

   Pravidlo pro postování v TTT

   Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
  • Replik

   Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

   Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
  • Aristo

   Příspěvky tam, kde nemají co dělat

   Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
  • Aristo

   Používání spoilerů

   Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
Guest naixx

WoW Cataclysm Template - Prodám

Recommended Posts

Guest naixx

Zdravím,

mám tu na prodej jednu nevyužitou templatu inspirovanou datadiskem Cataclysm. Template se hodí spíše na malý začínající web, či pro servery který chtejí zachovat simple vzhled.

 

Více informací, ukázka ve větším rozlišení a možnost zakoupení na http://fav.me/d59ywsa nebo http://fav.me/d59yybr. (jedná se o první a druhou stránku)

 

Vlastnosti templaty:

 • Dvě profesionálně nakódované stránky za použití HTML5 a CSS3
 • Screenshot je přímo z prohlížeče a né z PSD souboru
 • Optimalizován i pro rozlišení 1024*768
 • Soubor obsahuje také originální a zmenšené .CSS soubory
 • Plně funkční, jednoduchý jQuery slider
 • Použití Google CSS Reset
 • W3C a SEO validní

Ukázka:

wow_cataclysm_website___for_sale___page_1__by_dafram-d59ywsa.png

 

wow_cataclysm_website___for_sale___page_2__by_dafram-d59yybr.png

Edited by naixx
 • Upvote 1
 • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest naixx

Tak až si vzpomeneš co, tak se ozvi :) Původně to byl můj návrh pro Hyjal.eu (Clou a spol.) ale nelíbilo se, tak zkouším štěstí jinde :)

 • Upvote 1
 • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak až si vzpomeneš co, tak se ozvi :) Původně to byl můj návrh pro Hyjal.eu (Clou a spol.) ale nelíbilo se, tak zkouším štěstí jinde :)

Asi to je tím, páč web co měli před tím novým, měl děsně podobnou strukturu x)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest naixx

Koupit to můžeš skrze PayPal (kreditní kartou)

možnost zakoupení na http://fav.me/d59ywsa nebo http://fav.me/d59yybr.

 

V případě že nemáš kreditní kartu nebo nechceš platit přes PayPal, můžeme se domluvit na převodu na účet. V tom případě mi napiš normálně do soukromých zpráv.

 • Upvote 1
 • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Sign in to follow this  

×