Jump to content
 • Announcements

  • Xmat

   Pravidlo pro postování v TTT

   Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
  • Replik

   Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

   Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
  • Aristo

   Příspěvky tam, kde nemají co dělat

   Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
  • Aristo

   Používání spoilerů

   Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
poweropp

Predám battle.net účet

Recommended Posts

Zdravím, po dlhej pauze a dlhšiom rozmýšlaní som sa rozhodol zbaviť sa na dobro mojej "staro-novej-buducej" zavyslosti a to je moj battle.net účet. Kedže sa blíži maturita a onedlho aj snaha dostať sa na miesto vojaka v martine takže na "detske" :D hlúposti už neni čas, aj keby bol nerád sa dostanem znova do závyslosti.

 

Ponúkam: battle.net účet s týmito hrami:

 • World of Warcraft
 • World of Warcraft : The Burning Crusade
 • World of Warcraft : Wrath of the Lich King
 • World of Warcraft : Cataclysm
 • World of Warcraft : Mists of Pandaria
 • Starcraft 2 : Wings of Liberty
 • Warcraft 3 : platinová edícia
 • Warcraft 3 : the Frozen Throne (platinová edícia)

Všetky hry su zakúpene osobne, takže k účtu ponúkam aj krabice of všetkých spominaných hier a všetko čo ma hra obsahovať ( Gift kody, knižky, návody, autorizačné kódy) proste všetko čo obsahuje novokúpena hra. Na accounte sa nachádza plno postav, či 85lvl či menšie.

 

Prikladám fotky spominaných hier:

 

 

 

 

 

 

 

Postavy, ktoré sa nachádzaju na accounte:

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dalšie postavy: 45druid, 33Warlock, 21Druid, 21Paladin

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 • K accountu prikladám : Všetky autorizačné kódy, Re-adress na váš mail, Otázku a odpoveď na tajnú otázku, Odfotený občianský preukaz,
 • V prípade záujmu všetky krabice od wowka+w3 , ktoré pošlem na dobierku alebo pri osobnon stretnutí - v cene vám zaučtujem ešte poplatky za dobierku
 • Preferujem osobné stretnutie niekde na káve, kde sa na všetkóm dohodneme a re-adresujeme celý account na vaše údaje

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Cena: Ponuky mi píšte viď. Kontakt

 

Kontaktovať ma môžte na : [email protected] , Skype: fannaticka

Edited by poweropp
 • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Sign in to follow this  

×