Jump to content
 • Announcements

  • Xmat

   Pravidlo pro postování v TTT

   Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
  • Replik

   Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

   Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
  • Aristo

   Příspěvky tam, kde nemají co dělat

   Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
  • Aristo

   Používání spoilerů

   Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
Eessencia

Pravidla sekce Black list

Recommended Posts

Tato sekce byla založena dne 11. Srpna 2012

 

Black list

• Opak White listu. Máte s někým z WS špatné zkušenosti? Okradl Vás, podvedl? Myslíte si, že můžete jeho nahláším pomoci ostatním uživatelům WS? Napište jej zde.

 

 

Na tyto sekce se vztahují Standardní pravidla WoWresource - http://www.wowresour...tion=boardrules

Dodatečná a nejdůležitější pravidla

• V případě, že někoho do sekce nahlásite, musíte mít dostatek "důkazních materiálů", v případě, že bude uznáno téma jako nepravdivé, bude smazáno, v případě opakovaného vložení bude zakladatel potrestán dle uvážení moderátora.

• V žádném případě nebude uznáno téma, které obsahuje vulgarismy, či ničím nepodložené prohřešky.

•• Tato sekce neslouží k vyřizování "války" mezi dvěma a více uživateli, takové témata budou okamžitě smazány a zakladatelé náležitě potrestáni.

 

Jak musí vypadat nadpis sekce Black list.

Jméno uživatele [iP] = poslední číslo musí být zahvězdičkováno

př. JardaCarda [100.200.100.*]

v případě, že neznáte IP bude název vypadat takto

Jméno uživatele [?]

př. JardaCarda [?]

v případě, že někdo IP vědět bude, autor topiku ji může doplnit

 

 

• Topiky, které nebudou mít správný nadpis, budou smazány.

 

•• V případě, že se chystáte někoho do jedné z těchto sekcí umístit, ujistěte se, že již topik se stejným uživatelem není vytvořen. Pokud bude, svůj názor uveďte přímo do tohoto (již vytvořeného) topiku.

•• Double topiky budou smazány.

•• Zvěřejnění v této sekci je na vlastní kůži zakladatele topiku a fórum WoWresource.eu nenese zodpovědnost za pravdivost prohřešků.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Sign in to follow this  

×