Jump to content
 • Announcements

  • Xmat

   Pravidlo pro postování v TTT

   Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
  • Replik

   Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

   Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
  • Aristo

   Příspěvky tam, kde nemají co dělat

   Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
  • Aristo

   Používání spoilerů

   Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
achboDCA

[WEBSITE] CataWeb by Achbo

Recommended Posts

Ahojte :)

Po dlhšej dobe som dnes o 22:00 stredoeurópskeho času zapol GIMP,Google, pripravil klávesnicu,myš,popremýšlal a dostal zo seba nasledovný design.

Chcem vedeť čo si o ňom myslíte vy ostatný, či sa mi oplatí ho doladiť a "nahodiť" do PHP,HTML a CSSka.

Menu linky samozrejme ešte upravím, nad ľavý panel pridám tlačítka na registráciu,donate a vote, a vedľa loga hry pôjde názov servera.

Prijímam akúkoľvek kritiku.

 

P.S.: Podobný design som tu už raz dával s tým rozdielom že ten bol na WoTLK :)

post-11120-0-75219500-1345670019_thumb.jpg

Edited by achboDCA

Share this post


Link to post
Share on other sites

Je to jednoduché, to ano. Něco do sebe to má, to ano. Efekty a "oživení" stránky tomu dodá šmrnc.

Ještě si pohraj, dodej tam něco co tomu vdechne již zmiňovaný "oživení" a bude to dobrý :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest naixx

Je to až moc jednoduché, nesymetrické, velmi malinkaté. Máš tam v jednotlivých prvcích zbytečné místo. To pozadí s nápisem "wallpaperswide.com" je taky hodně nic moc.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ďakujem za vaše názory :)

Prekopal som to celé, hodil do HTML a tu prinášam náhlad :)

 

http://img801.images...1/6607/webb.png

 

EDIT: Viem header nestojí za veľa, avšak font v ňom sa dá hoci kedy zmeniť.

Výdyť to snad ani nemusíš dělat ve photoshopu/gimpu .. takový "design" se zmákne i v malování....

Edited by bobisu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Výdyť to snad ani nemusíš dělat ve photoshopu/gimpu .. takový "design" se zmákne i v malování....

Prepáč, ale ja mám za sebou 2 alebo 3 weby, pre ktoré som si "vymýšlal" design sám. V tomto som ako ryba na suchu, viem že aspoň jeden s tých webov je ako výkrik do tmy, ale ide o to, aby som vedel kde sa mám zlepšiť a kde mám robiť to, čo robím zle tak, aby to bolo dobré :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mne tam nesedí to menu . Je to všetko na jednej strane čo vyzerá trošku blbo . Skús dať niečo aj na druhú stranu .. (Myslím tie panely)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Já než pro server, to vidím na takový jednoduchý blog o hře.

Něco jako WP templatky do startu. Pochválit ti můžu vhodně zvolenou velikost písma, je fajn vidět po dlouhé době někoho, kdo necpe do webu 24px písmo na novinky a 72px do menu ;)

Peníze bych ti za to ještě nedal, ale to se dá předpokládat u začátku designů.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jednoduché, ale nepěkné. Wallpaper bez koření jako background, logo jako nudle bez omáčky, bez effektu. Neříkam že to je hnus, protože jsou i horší případy, ale mě se tohle nelíbí. Hodně tomu chybí. Snad mě chápeš.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ten server status by možno pasoval do headeru, ako má ten drak hlavu, tak napravo od nej.

Inak to nie je úplne zlé, a na zač. pohode.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this  

×