Jump to content
 • Announcements

  • Xmat

   Pravidlo pro postování v TTT

   Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
  • Replik

   Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

   Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
  • Aristo

   Příspěvky tam, kde nemají co dělat

   Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
  • Aristo

   Používání spoilerů

   Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
Popa611

Adsense aneb všechna kliknutí = neplatná?

Recommended Posts

Zdravím,

nevíte jak je možné, že mi deaktivovali adsense (opět*) a to jsem si nekliknul, nikoho jsem nenabádal ke kliknutí apod. ? Nebo, jak se bránit proti takovýmto kliknutím?

*Ano opět, možná mi ho deaktivovali, protože jsem si založil už 3. účet. Ale kámoš (nebudu jmenovat) říkal, že si také založil už několikátý účet pořád se stejnými informacemi (jméno apod. Ačkoliv nevím, jestli ho teď také nemá deaktivovany.). Ano, první dva účty byli založené na neplatných kliknutí (nekamenujte mě), ale tento poslední už ne. Zakládat nový už nechci, protože tento jsem používal na YouTubu. Potřebuji úspěšně vyplnit to odvolání proti deaktivaci účtu. (Zatím to bylo vše neúspěšně). Jak to mám vyplnit, ještě k tomu, když jsem tento účet používal pouze na YouTubu? Tento topic je asi celý blbost, ale budu rád za jakoukoliv radu či zkušenost.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pokud jsi si založil už třetí účet, porušuješ tím jejich podmínky užívání a řekl bych, že ti odvolání nepomůže. Oni to asi zablokovali z dobrého důvodu. A to že nechytili tvého kamaráda je jeho štěstí.

Share this post


Link to post
Share on other sites

samozrejme jine udaje jina ip =potecionalni novej customer pro ad sense

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neregistruj si nový AdSense účet pretože ti ho tak či tak zablokujú a ani odvolanie nepomôže proste je zablokovaný ;)

Ja som sa odvolal 4x a nič a to už sú 3 roky od zablokovania...

 

Proste nový už nespravíš

 • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Obecně AdSense (Google) jsou zloději ;-) taky jsem ho měl na webu nikoho jsem nenabádal ke kliknutí ani nijak moc lidi neklikalo po několika mesících když už melo dojit na platbu od google mi přišlo vyrozumění že jsem zabanovaný za neplatná klikání .. :D vzdal jsem to .. prdím na ně .. takových lidí je tu hafec, kteří jim vydělali peníze a pak dostali banned ..

Share this post


Link to post
Share on other sites

zablokovali to aj mne a dost ma to nasralo ale urcite som spravil nieco co som nemal a len tak by ti ucet urcite nezablokovali

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zdravím,

také přispěji svou troškou do mlýna.

Já měl adsense reklamu cca rok na stránce mého WoW serveru, za ten rok mi vydělal cca 70 dolarů.

Nechal jsem si to vyplatit, platba přišla do dvou měsíců, mě to vše fungovalo takže bych řekl že chyba bude spíš na vaší straně :), třeba i nevědomky.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Asi ten rozdiel že tu išlo o 200€+ / mesiac nie 70$ za rok a to sa im asi nepáčilo

Je to banda zlodejov ;)

Edited by Jamira

Share this post


Link to post
Share on other sites

za necelý měsíc jsem si vydělal cca 72€ a jak mělo dojít k poslání, tak mi to zablokovali ... Jamira má pravdu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this  

×