Jump to content
  • Announcements

    • Xmat

      Pravidlo pro postování v TTT

      Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
    • Replik

      Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

      Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
    • Aristo

      Příspěvky tam, kde nemají co dělat

      Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
    • Aristo

      Používání spoilerů

      Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
Morgrein

nastaveni server

Recommended Posts

zdravim prosim vas kdysi jsem normalne mel verjny server kde hralo 100 lidi web prez xampp ale tet mi nejde nic.. mohl by mi nekdo prez vzdalenou plochu nastavit router a firewall brany.. nejak se mi to nedari nekdo kdo umi s dlinkem.. verejnou ip mam dekuji

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

tak dite nejsem to zaprve.. a nabidnout za praci to je snad samozdrejmost ne? a server jsem mel tak 3 roky z5.

piste fakt jen ti ochotni pomoct a ne ty deti co delaji ze sebe to co nejsou. a jen kazdeho kritizuji.. na to nejsem zvedavy na hloupe pripominky.. tohle foru se nezmenilo . porad sami .... co se jen vytahuju a hovno sami umi.. ja aspon nikoho nekritiyuji a snazim se. pomoct jak je moznost

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako tak pozerám teraz má každé dieťa server....

 

Nemám rád keď označujete osobu, ktorú nepoznáte dieťaťom. V tomto prípade si musím aj pár ľudí zastať. Nie všetci sú deti. Nie všetci sa rozumejú programovaniu. Chce mať server, prosim nech si ho má. A vám všetkým by to malo byť jedno na čo. Kde je ten veselý duch, keď môžem pomôžem? Furt by ste len písali s prepáčení pičoviny a nie, že by ste dali zopár rád alebo keď už tak držali hubu.

  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Protože 98% dotazů na tomhle foru posledni dobou je na věci, co by vyřešil jeden dotaz do googlu :)

 

Jinak se reaguje - chci udělat tohle, zkusil jsem tohle, tohle a tohle, pořád mi to nefunguje, nevíte kde mám chybu ?

A jinak plox udělejte mi tohle :)

 

Základem je poskytnout v dotazu dostatek informací - mám tenhle emul/revizi/ tenhle router... nikdo nebude dotyčnému psát a dotazovat se ho na ty informace, to je samozřejmost je uvést !

 

A dále se tu také snažíme držet nějakou štábní kulturu - to znamena píšeme jazykem, který je nám nejbližší - který ovládáme, pokud možno bez hrubek ! (tet, samozdrejmost, s/z) ... aby člověka, který by třeba poradil, neodradila první věta příspěvku od čtení dále. ;)

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

A vtedy si ho ako spustil ? Toto je ďalšia požiadavka z tisícich, ktoré sa tu už zodpovedali ... skús hľadať ... ako keby som napísal

Ako sa urobiť

Share this post


Link to post
Share on other sites

mam trinity core 2 , databaze udb, nevim vcem mam chybu delam to jako kdysi davno ..ale porad se napojim bud ja nebo lidi... xampp mi nenacte na mou verejnou adressu. a za pravopis se omlouvam jsem na mobilu na wifi.. diky

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hlavně když člověk, který píše o druhém, že je děcko .... je to děcko sám .. viď Baco.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hlavně když člověk, který píše o druhém, že je děcko .... je to děcko sám .. viď Baco.

 

jááááj naco si povedal ze je baca ? on si myslel ze kazdy na wowresource je tak blby ze to nevie si ho prezradil

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this  

×