Jump to content
 • Announcements

  • Xmat

   Pravidlo pro postování v TTT

   Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
  • Replik

   Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

   Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
  • Aristo

   Příspěvky tam, kde nemají co dělat

   Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
  • Aristo

   Používání spoilerů

   Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
Roderic

Lze nastavi/změnit množství tealentů?

Recommended Posts

Zdravím, už jsem to hledal i na cizineckých fórech ale bez výsledku.

Potřeboval bych poradit jak změnit množství talentů ale NE pomoci ratingů ve worldserver.config

Chtěl bych nastavit buď:

 

Abych mohl mít talenty od 1. lvlu ne až od 10-tého

 

Nebo

 

Abych na 10. levelu měl talentů 11

 

Pracuji na serveru TBC který jede na verzi 3.3.5 (ano správně "wotlk")

Ale protože má wotlk jiné synergie v talentech potřebuji mít na 70lvlu o 10 talentů víc.

Navyšovat lvl na 80 nebudu protože by v OL instancích nemohly creepy pořádně zasahovat hráče.

 

Předem díky za radu

Nechci názory.

 

p.s. pokud máte zájem si zkusit můj dosavadní výkon navštivte

 

WWW.LIKEBLIZZ.COMEHERE.CZ

 

Děkuji Rod.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ahoj, ještě jsem se v tom nehrabal jen okrajově, ale podle mě se vše ohledně talentů dá editnout stejně jako spelly v DBCčkách.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Takže mi nakonec bylo odpověděno na cizineckem foru ac-web. I tak vám děkuji za snahu.

A toto mi napsali:

 

 

icon14.gif Thank you!!!!!

 

 

 

quote_icon.png

Originally Posted by
mini
viewpost-right.png

i changed it. on my old i mean old server i think it was 3.1.3 but now days they have chage so mutch so are not sure u can do it anymore. u can allways give them a quest thats give talents.but it will not be saved, cuz on talent reset they will just disiper. and yes u can have more or less then 71 just chage the rate. i had on my 70 twink sever they omöy get 51 talnet i chage the rate to 0.86 instead of 1. try it out and find a why u like. its easy to do but remeber its efect all levels from 10 to 80 or what max level u have put it on.
MINI!!! "I LOVE YOU"!!! At least! Thank you, I never thinked it can be so simply created. I calculated number for rating 1.18 and +10 talents on! TY TY TY

 

+rep!

 

And visit my "child" on if you like TBC (but on 3.3.5 patch)

 

btw thanks to all who tryied to help me.

 

Rod.

Stručně řečeno pro ty co neumí anglicky si můžete ve worldcofig.cfg nastavit rating talentů, netušil jsem že můžete nastavovat hodnoty např.: 0,11 1,52 atd atd.

Stačí si vypočítat talent rating vs level. tzn kdyz máte server s např 70 lvlem max. a potřebujete např 71 talentů vypočtete to vzorcem x.xx X 60 v tomzo případě 1.18 X 60 = 70,8 (zaokrouhleno nahoru 71)

Třeba to někomu pomůže.

Rod.
 • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak Rate talentam nastavíš v worldconf.. ale aby sa ti talenty počítali od lv1 nastavíš player.cpp

 -  // talents base at level diff (talents = level - 9 but some can be used already)[/color]
-	if (level < 10)[/color]
+
+	// talents base at level diff (talents = level - 0 but some can be used already)[/color]
+  if (level < 1)[/color]
 

I think

Edited by Saqirmdev

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this  

×