Jump to content
 • Announcements

  • Xmat

   Pravidlo pro postování v TTT

   Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
  • Replik

   Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

   Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
  • Aristo

   Příspěvky tam, kde nemají co dělat

   Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
  • Aristo

   Používání spoilerů

   Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
MARS_LΣGΣND

SSD

Recommended Posts

myslim si že ti SATA2 postačí .. mam satu2 a 60GB OCZ 2,5" SSD a nestěžuju si vůbec.. Oproti HDD výrazně velká rychlost a v tej sata3 bude si myslim menší rozdíl.. prakticky nepoznatelnej..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chlape, hlavně si nekupuj OCZ SSD, kup si Crucial M4 a nebo Samsung, ty mají aspoň dobrou životnost a nejnižší poruchovost.

Share this post


Link to post
Share on other sites

nebo muzes vzit Intel SSD, ten je na tom taky dobre, ale ten Crucial M4 je na tom nejlepe.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Necro: Já mam 60GB OCZ a mam ho už cca půl roku, žádná chyba a jede bleskově. Takže asi vyjímka? :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Necro: Já mam 60GB OCZ a mam ho už cca půl roku, žádná chyba a jede bleskově. Takže asi vyjímka? :D

Štěstí na kus, ještě napiš přesný typ a řeknu ti, co můžeš očekávat ;)

OCZ je strašná značka, skandál kdy prodávali poruchové řadiče SSD disků a všem jen lhali za účelem zisku za prodej zmetků. Tfuj, ruce dál od této značky.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Může být, ale 60GB je podle mě málo.. min těch 128GB

Kup nejlépe http://www.alza.cz/crucial-m4-128gb-d238304.htm

A nebo ještě lépe tento http://www.alza.cz/samsung-ssd830-128gb-7mm-d345821.htm Samsungy mají valstní řadič a tento typ patří do těch velmi dobrých a kvalitních SSD disků.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samozřejmě neříkám, že každý výrobek je špatný, ale proč kupovat od značky, která vědomě prodávala zmetky a vymlouvala se, když jen o pár kaček dráž můžu mít kvalitnější, trvanlivější a lépe hodnocený Crucial nebo Samsung ;)

Tady je srovnání 120GB tvého OCZ a Crucial M4 http://www.anandtech.com/bench/Product/371?vs=425

A tady Crucial M4 vs Samsung http://www.anandtech.com/bench/Product/533?vs=425

 

Já bych prostě vzal Samsung 830 128GB 7mm, je to nejlepší volba dneška ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nebudu tu flámovat a mam 60GB ne 120GB :) ale whatever.

Ano, ale 60GB otestovaná není, proto jsem zhodnotil stejnou verzi jen s vyšší kapacitou.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ten je, ale dražší a pomalejší.

O 100Kč a má o 4GB prostoru více, je také o něco lepší. Vem ten 64GB Crucial M4, nebudeš litovat.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this  

×