Jump to content
  • Announcements

    • Xmat

      Pravidlo pro postování v TTT

      Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
    • Replik

      Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

      Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
    • Aristo

      Příspěvky tam, kde nemají co dělat

      Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
    • Aristo

      Používání spoilerů

      Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
BuGwin

levne VPS

Recommended Posts

Zdravim,

 

Nezna nekdo nejake Levne VPSko a pritom kvalitni?

Ma smysl kupovat VPSko u Wedosu?

 

Diky za odpovedi :)

 

/// VPSko by bylo urceno pro game server (l2)

Edited by BuGwin
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Treba napísať aj na čo by to VPS trebalo lebo nie je vps ako vps a bez určenia sa ťažko povie či má zmysel kupovať také či také vps

Edited by Jamira

Share this post


Link to post
Share on other sites

Treba napísať aj na čo by to VPS trebalo lebo nie je vps ako vps a bez určenia sa ťažko povie či má zmysel kupovať také či také vps

 

Omlouvam se, opraveno :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na XEL by som moc nestavil, na webdeal som videl že rozpredávajú webové administrácie... kto vie prečo asi ;)

 

Lineage 2 na VPS no to je pomerne záhul kedže to je Java a fakt VPS a L2 neviem neviem

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na XEL by som moc nestavil, na webdeal som videl že rozpredávajú webové administrácie... kto vie prečo asi ;)

 

Lineage 2 na VPS no to je pomerne záhul kedže to je Java a fakt VPS a L2 neviem neviem

 

A na co to mam nahrat kdyz ne na VPS?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Asi v skratke prečo by som nedával L2 na VPS, Ono zase dobre máš VPS máš všade prístup ale výkon nikdy nebude ako na Dedikovanom servery.

Ďalšia vec je také že ak spravíš fajn L2 server očakávaj veľké útoky to je normálka

 

Vec sa má tak že môže ti to tam ísť v pohode a nemusí pretože je otázne kde dostaneš to node.

 

Samozrejme na VPS to môže ísť len treba niečo také kde je malé zdielanie a dbá sa na výkon

Edited by Jamira

Share this post


Link to post
Share on other sites

Komalarn ani nie skorej ide o to že spoločnosti čo poskytujú VPS to robia vo veľkom v 99% prípadoch a nikdy nevieš čo dostaneš na to Node za kamaráta ktorí

bude spomaľovať I/O operácie a podobné. Preto sa na takéto veci málokedy oplatí VPS u takej spoločnosti a treba skorej hladať niečo na mieru

Share this post


Link to post
Share on other sites

Je mi to jasný, ale furt lepší, než u WEDOSu.

Jen jsem odpovídal na jeho post a to, že hledal kvalitní levné VPS.

 

Jinak na hry doporučuju přímo GameHosting. Vyplatí se to protože ty servery asi budou přímo dělané pro hry a podpora tomu bude rozumět. Pokud jsi schopnej si připlatit, tak si to hoď k Jamirovi ;) Dostaneš co potřebuješ.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jako Ja do zacatku urcite nepredpokladam ze budu mit server narvany, budu rad kdyz tam bude hrat aspon 100lidi, takze az zas tak nadupanou masinu nepotrebuji..

Ted chci zkusit si zaplatit neco lepsiho a kouknout se jestli bude nakej progress, jestli lidi budou hrat atd.. Jestli ne tak budu zkouset neco jinyho (myslim jine hry), wowko asi nema smysl protoze tech servru je hodne ...

Ale kdyz se mi podari nazbirat lidi, tak si urcite poridim GameServer od Jamira, ted mi to prijde zbytecne hazet do toho 30 eur, ikdyz to neni az zas tak moc.

Ale podle me od angelhosting ten mini vps zatim bude stacit ne?

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na 100 % doporučuji www.angel-hosting.cz k využití VPS na wowserver a webový server. Jsem nadmíru spokojen i s vlastním možnostím nastavení VPS přímo za chodu ... Jednoduše nevyhovujou ti dvě jádra v jednu chvíli, tak jedno jádro sundáš a hned se ti zmenší kredit placený za měsíc. Tedy jak již vyplývá je to placené kreditně a můžeš si jak chceš za běhu nastavovat parametry VPS. Pokud by jsi chtěl více informací napiš mi PM

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedine na čo upozorním je výkon I/O u AngelHosting a CPU to je asi tak všetko inač som tam mal jedno VPS 1 rok

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jako Ja do zacatku urcite nepredpokladam ze budu mit server narvany, budu rad kdyz tam bude hrat aspon 100lidi, takze az zas tak nadupanou masinu nepotrebuji..

Ted chci zkusit si zaplatit neco lepsiho a kouknout se jestli bude nakej progress, jestli lidi budou hrat atd.. Jestli ne tak budu zkouset neco jinyho (myslim jine hry), wowko asi nema smysl protoze tech servru je hodne ...

Ale kdyz se mi podari nazbirat lidi, tak si urcite poridim GameServer od Jamira, ted mi to prijde zbytecne hazet do toho 30 eur, ikdyz to neni az zas tak moc.

Ale podle me od angelhosting ten mini vps zatim bude stacit ne?

 

100 lidí mít nebudeš.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Je mi to jasný, ale furt lepší, než u WEDOSu.

Jen jsem odpovídal na jeho post a to, že hledal kvalitní levné VPS.

 

Jinak na hry doporučuju přímo GameHosting. Vyplatí se to protože ty servery asi budou přímo dělané pro hry a podpora tomu bude rozumět. Pokud jsi schopnej si připlatit, tak si to hoď k Jamirovi ;) Dostaneš co potřebuješ.

 

Nechápu co máš proti Wedosu, mě tam běželo jak WoWko tak Minecraft a v pohodě. Samozřejmě jak říká Jamira, nejlepší bude něco dedikovaného.

Mimochodem u xelu jsem měl vps pár měsíců a tragický.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this  

×