Jump to content
 • Announcements

  • Xmat

   Pravidlo pro postování v TTT

   Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
  • Replik

   Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

   Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
  • Aristo

   Příspěvky tam, kde nemají co dělat

   Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
  • Aristo

   Používání spoilerů

   Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
Leomato

C++ chyba pri kompilacií

Recommended Posts

Zdravim vás, chcem si vložit do zdrojáku TC teleportera + nahodiť novú revíziu ... ale mam tu taký problém viz. obrázok

ukazka.PNG

Neviem či to neieje tým, že som v CMake vybral Visual Studio 2010 a nie Visual Studio 2010 Win64 lebo mám 64 systém. Každopadne ked dám 64 tak mi to vypíše toto

"CMake Error at CMakeLists.txt:12 (project):

Cannot enable 64-bit tools with Visual Studio 2010 Express.

 

Install the Microsoft Windows SDK v7.1 to get 64-bit tools:

 

 

 

Configuring incomplete, errors occurred!"

 

Prosím pomôžte mi to nejak spraviť :/

Edited by Leomato

Share this post


Link to post
Share on other sites

1.) Mohl by být problém s linkerem, je to vidět na screenech. V CMake musíš zadat správný cesty k souborům knihoven libeay32 a openssl. Já je mám přímo v adresáři Visual Studia:

 • c:\Program Files (x86)\Microsoft Visual Studio 9.0\VC\include\ (include soubory zdrojáku OpenSSL)
 • c:\Program Files (x86)\Microsoft Visual Studio 9.0\VC\lib\ (tady mám soubory .LIB)

do CMake pak zadávám cesty k souborům do těchhle složek. Lukasas tady psal pěknej návod jak na CMake. http://www.wowresource.eu/index.php?showtopic=20396

...pak tam byla nějaká změna, to jsem popsal já zde: http://www.wowresource.eu/index.php?showtopic=21503&st=0&p=192552entry192552 ..ale mohlo se od tý doby lecos změnit, už dlouho jsem "ze hry", tak nevím.

A je taky možný, že tam máš správný cesty, máš tam ty knihovny v pohodě, ale třeba ty knihovny nemáš ve správných verzích.

 

2.) Skus stáhnout a nainstalovat tohle: http://www.microsoft...ls.aspx?id=8279 (já to mám nainstalovaný, nic tím nezkazíš - to je pro ten režim 64-bit).

3.) Raději bych používal Visual C++ 2008. A nemyslím jenom u cMake, myslím nainstalovat si Visual Studio 2008 (stačí jenom VC++) a v CMake vybrat taky VS 2008.

 

Zkoušej to postupně. Když všechno selže, nejspíš je chyba v nastavení CMake (krok "Configure").

A ještě jedna poznámka. Zkoušej to spíš v režimu 32-bit (Win32, jak to máš na screenu).

 

Hodně štěstí.

 

wocmaketc012011.png

 

 

PS: Ty tam pravděpodobně budeš mít "c:\Program Files (x86)\Microsoft Visual Studio 10.0\...", nebo tak něco.

 

A hodilo by se postnout celý výpis BUILD LOGu, aby byly vidět ty chyby. Tohle střílení na slepo je na prd.

Edited by Wolf Officious
 • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this  

×