Jump to content
  • Announcements

    • Xmat

      Pravidlo pro postování v TTT

      Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
    • Replik

      Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

      Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
    • Aristo

      Příspěvky tam, kde nemají co dělat

      Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
    • Aristo

      Používání spoilerů

      Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
Best Man - JouJou23

Úpadek fóra

Recommended Posts

Zdravím Vás zase po dlouhé době :-)

Koukám, že zhruba po roce co jsem se zde podíval zřejmě fórum hodně upadlo. Viz obrázek.

 

Plánujete s fórkem ještě něco, nebo už na to házíte bobek?

 

 

Ps: Zdravím WOLFA, ať ví co a jak... "GRANIT"

post-10179-0-85264300-1350778465_thumb.jpg

Edited by Best Man - JouJou23
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

To tak prostě je delší dobu, wow upadá a komunita taky, lidi co byli kdysi do wow zapálení jsou teď dospělí a mají jiné zájmy.

Novodobé děti radši hrajou LoL nebo HoN místo WoW.

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pár aktivních lidí přešlo na jiné forum obecnějšího rázu, wowko je už nezajímá, tak proč by se tady zdržovali že.

  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

co sa da robit niektory sme aj pomoct chceli ale feedback ktomu nebol ziadny :(

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Já osobně bych nedával za vinu úpadek jen vedení fóra.

Největší podíl na úpadku má jen to, že Free scéna World of Warcraftu už nestojí za nic, WoW už moc lidí nehraje a ti co ano tak jsou na ofíku.

Navíc česká a slovenská free scéna už je přes rok nudná a zlepšení už nikdy nepřijde.

Jako jedinou možnost bych viděl přesunout se na jiné stále aktuální téma, protože s WoW tématikou už se to nikam nepohne, maximálně směrem dolů ;)

 

Otázka k Best man Jou Jou: ten obrázek ukazuje přesně co?

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja súhlasím s necrom, veď dnes neexistuje poriadny World of Warcraft Free server v CZ/SK ... Pametám že 2 roky dozadu bol hit to že sa išli 3 bgčka :D

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak to prostě je, když WoW v roce 2004/2005 začínalo, byl jsem puberťák v prváku na střední. Moře času, byl to hit a navíc se ke mě dostalo neomezené připojení k netu! Dnešní puberťáci asi jen zakroutí hlavou jak jsem jako nemoh mít net a smartphone, ale ono těch 7 let je šíleně znát. Dnešní děti se dívají na jiné věci, než my tehda. WoW je dávno za zenitem, vysloužilá grafika (ne ošklivá, ale ruku na srdce - odpovídá datu svého vydání) a podle mě i ve všech ohledech překonaná hratelnost. Teď se bavme jen o free, Pandy ani Cata jsem na ofi nehrál tak nemůžu soudit, ale to stejně na free asi moc fungovat nebude. Nebo se pletu a jsou dneska i free s rozumně fungujícím Cata?

 

Další faktor pozoruju nejvíc na sobě a předpokládám že mé ročníky to musí mít úplně stejně. Od chvíle, kdy mi rodiče přestali posílat peníze (jo, ono se to fakt v jednom okamžiku stane děti :) ) si hry prostě kupuju. Už je ani nepirátím. Nemám na ně čas a když mi něco stojí za to abych si to zahrál, tak prostě těch 1000,- Kč obětuju. Proč bych si měl "užívat" nekonečných bugů a rozmarných nálad adolescentního admina, když to můžu mít za pár kaček origo. Dnešní věkovou skupinu 13 - 18 už prostě zabugované free WoW servery neosloví. A ti starší už většinou mají na ofi.

  • Upvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Je od vás hezký uznat že se forum blíží k datum trvanlivosti.. Ale co vymyslet něco aby se do datum prodloužilo? :)

A neříkejte mi že to že sem nikdo nechodí že za to může hra..

  • Upvote 1
  • Downvote 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Je od vás hezký uznat že se forum blíží k datum trvanlivosti.. Ale co vymyslet něco aby se do datum prodloužilo? :)

A neříkejte mi že to že sem nikdo nechodí že za to může hra..

Ale ano může. Už jen název Fora napovídá, že se to točí okolo WoW. A je-li tato hra u konce životnosti(na free serverech) Tak ani toto forum nemá vlastně smysl. Jelikož Twinstar,Mystiq.org aj. mají své adminy vycvičené, zkušené a GM jakbysmet. WoWResource už moc nemá komunitě co nabídnout.

  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ps: Zdravím WOLFA, ať ví co a jak... "GRANIT"

Jé, nazdar mane... :D Sorry, byl jsem už jako taška, uplnej kopr a kantáre... :D Ale pohoda, někdy se ozvi. Peace.

 

Forum jde do hnoje. Opustil jsem ho, našel jsem si jinou komunitu, kde to skutečně "žije". Furríci a fursuity mají podle mě daleko větší smysl, než tohle. Fajn, prgramování mě baví, ale nechci bejt zapšklej a sedět na zadku u něčeho, na čem nevydělám ani cent. That's all folks. ;)

 

 

 

Edited by Wolf Officious

Share this post


Link to post
Share on other sites

Většina lidí přešla na LoL tak se neni čemu divit že?

Tak zrovna ty o tom víš leda tak kulový. Píšeš tu posty jenom proto, abys nahrabal určitej počet kvůli zámkům. Jenom papouškuješ to co napsali ostatní. Dej s tím pokoj.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fórum vzniklo v dobách, kdy World of Warcraft zažíval boom a to i po stránce emulátorů. Tohle fórum není jediné, které upadlo. Podívejte se na zahraniční fóra zaměřující se na to a porovnejte jejich situaci se situací před x lety. Emulace už není populární jako bývala. Přeci jen se zvedla životní úroveň a kartou disponuje stále více lidí a to i mladých a mohou si tedy dovolit hrát na oficiální serverech.

 

Hlavně nevím, co byste chtěl od vedení, že bude dělat, aby se úroveň zvýšila. Úroveň fóra odpovídá úrovni uživatelů.

  • Upvote 4
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Hlavně nevím, co byste chtěl od vedení, že bude dělat, aby se úroveň zvýšila. Úroveň fóra odpovídá úrovni uživatelů.

Řekl bych, že vedení které se o forum zajímá jen okrajově nese taky svůj kus viny ;)

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fórum vzniklo v dobách, kdy World of Warcraft zažíval boom a to i po stránce emulátorů. Tohle fórum není jediné, které upadlo. Podívejte se na zahraniční fóra zaměřující se na to a porovnejte jejich situaci se situací před x lety. Emulace už není populární jako bývala. Přeci jen se zvedla životní úroveň a kartou disponuje stále více lidí a to i mladých a mohou si tedy dovolit hrát na oficiální serverech.

 

Hlavně nevím, co byste chtěl od vedení, že bude dělat, aby se úroveň zvýšila. Úroveň fóra odpovídá úrovni uživatelů.

 

A pamatuješ jak jsme do toho chtěli dát vlasní krev a tys nám to zakázal? Po pravdě jsi ty sám utopil tak třetinu československý komunity. A jsi na sebe pyšnej?

Edited by Wolf Officious
  • Upvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

.

A paatuješ jak jsme do toho chtěli át vplasní kreva a tys nám to zakázal? Po pravdě jsi ty sám utopil si tak třetinu československý komunity. A jsi na sebe pyšnej?

 

To si nepamatuji.

 

bobisu: Souhlasím s tebou, že nejsem aktivní, ale co by to změnilo kdyby ano? Řekni mi přesně, co by bylo jinak.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ještě jednou se vyjádřím. Je třeba si uvědomit, že za úpadek opravdu nemůže vedení, je to tak jak jsem psal a jak to tu psalo pár dalších. WoW už není aktuální boom a ti co to tu povznášeli už mají lepší práci na starosti.

I kdyby Sneaker splnil vše co se tu kdy řešilo, nic by se nezměnilo. Můžete založit nespočet sekcí, upravit či smazat nespočet pravidel, zabannovat nespočet blbců co snižují úroveň, ale fórum dělají především uživatelé. Pokud nejsou oni, není aktivita, ...

 

Jestli to tu nemá opravdu upadnout do zapomnění, je na čase změnit zaměření fóra na aktuální a diskutovatelné témata a WoW přesunout maximálně jako podsekci.

WoWresource svůj BOOM zažilo, spoustě lidem to dalo dost a kdo tu byl delší dobu a něco se naučil, tak si ho bude pamatovat. I přesto si trvám na tom, že by bylo fajn přejít na jiný level, jiné téma a pomalu to zase zvedat.

Doména může zůstat, přecejen je známá. Byla by škoda nechat to jen dojít, když je na světě spousta témat. Viděl bych to klasicky na IT, Programování, WWW, podnikání?... Už je toho hodně, konkurence velká, ale jen diskutovatelná témata mají šanci to pomalu zvedat.

 

Klidně se můžeš vyjádřit Sneaku, víš že za tebou stojím a budu stát, nejsem ovce. I kdyby si toto jednoznačně zavrhl, tak tu budu až do konce ;)

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Děláte z toho vědu. Koho ještě WoWko zajímá, tak bude tady. Koho ne, tak půjde jinam, třeba na fóra jejichž obory zmiňoval Necro - podnikání, programování aj.

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this  

×