Jump to content
 • Announcements

  • Xmat

   Pravidlo pro postování v TTT

   Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
  • Replik

   Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

   Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
  • Aristo

   Příspěvky tam, kde nemají co dělat

   Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
  • Aristo

   Používání spoilerů

   Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Arwing

Moondrey RP přibírá

Recommended Posts

Moondrey RP

- Projekt s jedinečnou atmosférou -

416111_462594767106636_1632217769_o.jpg

 

Emulátor: Trinity Core 2

Patch: 3.3.5a

Rate: RP

 

Co Moondrey RP znamená?

Moondrey RP je název projektu, který založil Michal Najdr alias Dorne. Server je ve vývji delší dobu, prošel mnoha úpravami konceptu avšak teď konečně získal potřebné lidi pro dokončení.

 

Proč se zde objevuje další projekt s RP tématikou?

Koncept našeho projektu je zásadně odlišný od aktuálních serverů. Abychom docílili lepších požitků z Role-Play hry, rozhodli jsme se přidat do světa PvP i PvE mechanismy. Slibujeme si od toho větší zábavu pro hráče a zaujmutí širší skupiny hráčů. Hráči mohou využívat složitější c++ scripty (systémy dobývání, půjčování žoldáků atp...)

 

Existuje nějaká záruka, že má tento projekt šanci na dokončení?

Ano, existuje. S přihlédnutím na veškeré rozjeté práce a aktuální složení teamu je téměř jisté, že Moondrey RP dostojí svého termínu a dojde po strastiplné cestě až do pomyslného cíle.

 

Využíváte klasické Lore viz. Blizzard?

Ne, využíváme vlastní Lore.

 

Proč se přidat do našeho teamu?

Mezi našimi členy naleznete řadu profesionálů s dlouho praxí v oboru. Tudíž je u nás možnost se přiučit novému řemeslu od zkušených lidí.

 

Aktuální složení teamu + koho hledáme:

 

Zástupce: 1/1

- technická správa serveru

- znalosti SQL, C++ a Core výhodou

- spolupodílení na financování serveru

- po majitelovi nejvyší post na serveru

 

Lore-master: 2/3

 

- tvorba příběhů ke questům

- tvorba příběhů k eventům

- pozorování fora, aktivní přispívání

 

Develop GM: 1/3

 

- vytváření in-game prostředí

- tvorba questů

- tvorba itemů

- tvorba NPCs

 

Event GM: 0/2

 

- vytváření eventů

 

 

Core developer: 1/1

 

- správa a úprava serverového core

 

Web developer: 1/1

 

- správa a úprava webu

 

Movie Maker: 0/1

 

- tvorba PROMO videa

- tvorba eventových videí

 

 

C++ master 1/2

 

- výroba custom scriptů

 

DBC master 1/2

 

- výroba vlastních spellů a talentů

 

Důležité informace:

Web: http://www.moondrey.eu/

FB page: https://www.facebook...134392593260190

Skype: michalnajdr

ICQ: 554-524-858

e-mail: [email protected]

Edited by Arwing

Share this post


Link to post
Share on other sites

5.5.2013: Projekt už je delší dobu mrtvý, avšak opět hledáme schopné lidi pro práci na nogitu nebo C++kaře. Pokud máte zájem ozvěte se mi. :-)

 

25.5.2013: Hlašte se prosim přednostně na skype. Děkuji. :-)

 

1.6.2013: Web zprovozněn!

 

15.6.2013: Naše práce se blíží k 70%, přestupujeme na In- game práce, hledáme nový post Zástupce!

Edited by Wolf Officious
Sloučeno a odatováno. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Spuštěn Web... WordPress sice fajn, ale celková templata webu je špatně čitelná. Kombinace černého bg a tmavě rudého písma není uplně nejšťastnější volba. Ostatně i to bílé písmo textu mírně pálí do očí, když čteš více než pár řádek. Možná bych přehodnotil celkovou barevnou kombinaci bg, textů a tlačítek. Jen takový postřeh.

 • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Náš team byl doplněn o C++ a DBC mastery. Stále hledáme SQLkaře a další....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now


×