Jump to content
  • Announcements

    • Xmat

      Pravidlo pro postování v TTT

      Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
    • Replik

      Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

      Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
    • Aristo

      Příspěvky tam, kde nemají co dělat

      Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
    • Aristo

      Používání spoilerů

      Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
raxume

Frytiks[?]

Recommended Posts

Uživatele Frytikse (http://www.wowresource.eu/index.php?showuser=24204) jsem měl jako spolupracovníka a věřil jsem mu.

Jednoho dne mě požádal o pujčení LoL(league of legends) účtu, že si jednou chce zahrát s přáteli.

Po asi 3 měsících jsem se ho zeptal, jaktože má učet změněný email, heslo a stále na někdo hraje.(Můžete si v LoLku najít účet Raxume)

Skype:

[21.10.2012 13:37:08] Jiří Moravčík - Raxume: kdo mi tam nahral 12 levelu + zmenil email?

[21.10.2012 13:37:24] Fryt1k: Veď tam hrajem ...

[21.10.2012 13:38:09] Jiří Moravčík - Raxume: ja ze sis chtel zahrat s prateli 1x...

[21.10.2012 13:38:22] Jiří Moravčík - Raxume: protoze ted jsem si chtel zahrat a nemam zadne hrdiny

[21.10.2012 13:38:33] Fryt1k: WTF ako ?

[21.10.2012 13:38:44] Jiří Moravčík - Raxume: nemam pristup

[21.10.2012 13:38:53] Jiří Moravčík - Raxume: musel sem si udelat novy acc

[21.10.2012 13:38:54] Fryt1k: aha

[21.10.2012 13:38:58] Fryt1k: Ja ti dám

 

Potom přestal odpovídat.

 

Raxume

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

davam to sem protoze je to zlodej, aby to o nem ostatni vedeli -.-

 

Zloděj? Acc si mu dal z vlastní vůle, neříkám že ti ho neměl vracet, ale je to tvoje blbost, že to vůbec půjčuješ.

  • Upvote 2
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Problém není ve frytikovy ale v tobě že jsi takový deb*l a pujčil jsi acc.

Edited by Lukky
  • Upvote 3
  • Downvote 8

Share this post


Link to post
Share on other sites

jo, takze kdyz mi nekdo neco ukradne tak je to muj problem? to je logika jak prase :D

  • Upvote 2
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

[28.08.2012 15:23:16] Fryt1k: Nemáš LOL postavu ?

[28.08.2012 15:28:25] Raxume: leauge of legends?

[28.08.2012 15:28:27] Raxume: ano

[28.08.2012 15:28:37] Fryt1k: Nepožičias ?

[28.08.2012 15:28:45] Raxume: klidne

[28.08.2012 15:28:49] Fryt1k: Chcem si zahrať s kamarátmi na chvíľu

[28.08.2012 15:28:58] Raxume: ok

[28.08.2012 15:29:11] Raxume: jake chces heslo? zmenim ho

[28.08.2012 15:29:17] Fryt1k: xxxxxxxxxx

[28.08.2012 15:29:48] Fryt1k: Aký level ?

[28.08.2012 15:29:59] Raxume: 9-10

[28.08.2012 15:30:28] Raxume: nejde se mi lognout :(

[28.08.2012 15:30:30] Fryt1k: Viac nemáš ?

[28.08.2012 15:30:47] Raxume: ne

[28.08.2012 15:30:54] Fryt1k: neva :D

[28.08.2012 15:33:01] Raxume: Nordic and East

[28.08.2012 15:33:04] Raxume: nick raxume

[28.08.2012 15:33:06] Raxume: heslo

[28.08.2012 15:33:10] Raxume: blabla12345

[28.08.2012 15:44:28] Fryt1k: A čo je to za classu ?

[28.08.2012 15:44:32] Fryt1k: Diana alebo čo ?

[28.08.2012 15:47:38] Raxume: Taric, Master, annie ashe

 

A kľudne ti ju môžem vráťiť, ale keď ty mi napíšeš na skype, že daj mi ... tak ako mám veďieť čo ?

 

Edit: Od vtedy si ho odomňa nepýtal, a teraz ma podáš na fórum ?

Edited by frytiks
  • Upvote 3
  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

[28.08.2012 15:28:49] Fryt1k: Chcem si zahrať s kamarátmi na chvíľu

 

U vas na slovensku znamena na chvilu na 2 mesice?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pokud něco někomu pujčím, je základem slušného chování chovat se k té věci slušně a jako k věci vypůjčené. Pokud jsi Frytiksi změnil heslo, porušil jsi tím dohodu a stal jsi se zlodějem, tudíž se stavím za Raxume.

Sám si mu napsal "[28.08.2012 15:28:37] Fryt1k: Nepožičias ?", tudíž bych si dovolil tvrdit, že ve slovenštině znamená "Nepožičias" -> "Půjčíš", ne "Dáš".

 

Samozřejmě půjčování věcí lidem, které neznáš delší dobu je hloupost a je to na vlastní nebezpečí.

Tato sekce vznikla proto, aby se tu nahlašovali lidi, se kterýma nemáte dobré zkušenosti, podvedli, nebo okradli Vás. Takže je to tu správně.

 

Chceš-li své jméno očistit, musíš se taky chovat jako normální člověk. Já osobně bych se k ničemu takovému jako krádež accountu nikdy nesnížil.

Přesně tak, nevim jak to mezi vámi bylo, ale Raxume ma právo nás informovat a reakce: "ty jsi debil, protože si mu acc půjčil" mi příjdou trochu hloupé

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eessencia - V tej chvíli som si neuvedomil, že spôsobím niečo zmenou hesla ! ... Ale ak by niečo chcel, alebo ma aspoň upozornil, že to heslo mám zmeniť späť ... Ale on nenapísal nič, a hodí ma na fórum ?

 

Edit: A teraz mu píšem, že zmením všetko späť jak bolo ... Ale sám ten account už nechce

Edited by frytiks

Share this post


Link to post
Share on other sites

Přesně tak, nevim jak to mezi vámi bylo, ale Raxume ma právo nás informovat a reakce: "ty jsi debil, protože si mu acc půjčil" mi příjdou trochu hloupé

Nikdo ho debil nenazval, pouze sem řekl, že je to jeho blbost. Nauč se číst .. ty deb*le ;)

  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nikdo ho debil nenazval, pouze sem řekl, že je to jeho blbost. Nauč se číst .. ty deb*le ;)

ja nereagoval na tebe srandisto

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja si cele myslim ze je to nedorozumenie fritiks neni * a mali ste spolu viac komunikovat. -_-

  • Upvote 2
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pokud něco někomu pujčím, je základem slušného chování chovat se k té věci slušně a jako k věci vypůjčené. Pokud jsi Frytiksi změnil heslo, porušil jsi tím dohodu a stal jsi se zlodějem, tudíž se stavím za Raxume.

Sám si mu napsal "[28.08.2012 15:28:37] Fryt1k: Nepožičias ?", tudíž bych si dovolil tvrdit, že ve slovenštině znamená "Nepožičias" -> "Půjčíš", ne "Dáš".

 

Samozřejmě půjčování věcí lidem, které neznáš delší dobu je hloupost a je to na vlastní nebezpečí.

Tato sekce vznikla proto, aby se tu nahlašovali lidi, se kterýma nemáte dobré zkušenosti, podvedli, nebo okradli Vás. Takže je to tu správně.

 

Chceš-li své jméno očistit, musíš se taky chovat jako normální člověk. Já osobně bych se k ničemu takovému jako krádež accountu nikdy nesnížil.

Pekne napísané :-P A asi jediná správa v tomto topicu ktorá ma úroveň

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja si cele myslim ze je to nedorozumenie fritiks neni chuj a mali ste spolu viac komunikovat. -_-

 

No * to neni, jen tohle proste *, me je to uz jedno, ted hraju Dotu 2.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

No chuj to neni, jen tohle proste posral, me je to uz jedno, ted hraju Dotu 2.

Ježiš a koho to zajímá. Problém se vyeřšil. Tak co tu zase postíš *.

Edited by Eessencia
  • Upvote 3
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

odpovidam na to, co stoner napsal. * tu nepostim, je videt ze tvoje vychovani je na velmi spatne urovni. :)

  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this  

×