Jump to content
  • Announcements

    • Xmat

      Pravidlo pro postování v TTT

      Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
    • Replik

      Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

      Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
    • Aristo

      Příspěvky tam, kde nemají co dělat

      Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
    • Aristo

      Používání spoilerů

      Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
Clou

ZaPortal.eu opět na scéně

Recommended Posts

Zdravím,

 

někteří již vědí, že jsem se opět chytil mého staro-nového herního portálu a rozhodl jsem se rozšířit řady o lidi, kteří by se chtěli podílet na vývoji herního portálu.

 

Koho tedy hledáme:

 

World of Warcraft

Realm TBC

Game master (0/2)

Požadujeme:

Znalost GM příkazů

Min. věk: 15

Klidné chování

 

Event master (0/2)

Požadujeme:

Znalost GM příkazů

Min. věk: 15

Klidné chování

 

 

Developer (0/2)

Požadujeme:

Min. věk: 15

Klidné chování

Znalost C++

Znalost SQL (není podmínkou)

 

 

SQL developer (0/2)

Požadujeme:

Min. věk: 15

Klidné chování

Znalost SQL (není podmínkou)

 

 

Realm Wotlk

 

Game master (0/2)

Požadujeme:

Znalost GM příkazů

Min. věk: 15

Klidné chování

 

Event master (0/2)

Požadujeme:

Znalost GM příkazů

Min. věk: 15

Klidné chování

 

Developer (0/2)

Požadujeme:

Min. věk: 15

Klidné chování

Znalost C++

Znalost SQL (není podmínkou)

 

SQL developer (0/2)

Požadujeme:

Min. věk: 15

Klidné chování

Znalost SQL

 

 

Realm CATA

Game master (0/2)

Požadujeme:

Znalost GM příkazů

Min. věk: 15

Klidné chování

 

Event master (0/2)

Požadujeme:

Znalost GM příkazů

Min. věk: 15

Klidné chování

 

Developer (0/2)

Požadujeme:

Min. věk: 15

Klidné chování

Znalost C++

Znalost SQL (není podmínkou)

SQL developer (0/2)

 

Požadujeme:

Min. věk: 15

Klidné chování

Znalost SQL (není podmínkou)

 

Minecraft

 

Administrátor (pozice je již obsazená)

Požadujeme:

Znalost Linux (Ubuntu)

Znalost instalace Java

Znalost Minecraft serveru

Min. věk 15

 

Builder

Požadujeme:

Min. věk 15

Kreativitu

Slušné chování

 

Game Master

Požadujeme:

Slušné chování

Slušné vyjádřování

Kreativitu

 

Counter Strike

 

Administrátor (Pozice v jednání)

 

 

Team Forcess 2

 

Administrator

 

Webmaster

 

Znalost HTML + CSS

Schopnost vytvářet grafiku

Ohodnocení: Reference, finanční ohodnocení

 

 

Co nabízíme:

- finanční ohodnocení

- kvalitní a kreativní tým

- možnost vlastního e-mailu ve tvaru "ně[email protected]"

a další..

 

V případě zájmu, mě kontaktujte zde a nebo na skype: kruntas.clou

 

S pozdravem,

Lukáš "Clou" Kruntorád

Edited by Clou

Share this post


Link to post
Share on other sites

To Hyjal už krachnul, že zakládáš další projekt?

Mimochodem ano, Ten Hyjal o kterém všichni říkali, jak bude super a přeplněný lidma a já vypadal jak Jidáš, když jsem předvídal, že na něm nikdo nebude hrát. :D

 

Rád bych ti v tomhle nějak poradil. Ty pořád jen hledáš vývojáře, ale skutek utek, výsledek žádný. Co kdybys nejdřív udělal nějaký výsledek a až pak hledal vývojáře do megalomanského projektu? Každý projekt začal tak, že měl 20 hráčů a 2 vývojáře. A nikoliv 20 vývojářů a 2 hráče.

Edited by Xmat
  • Upvote 4
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

To Hyjal už krachnul, že zakládáš další projekt?

Mimochodem ano, Ten Hyjal o kterém všichni říkali, jak bude super a přeplněný lidma a já vypadal jak Jidáš, když jsem předvídal, že na něm nikdo nebude hrát. :D

 

Rád bych ti v tomhle nějak poradil. Ty pořád jen hledáš vývojáře, ale skutek utek, výsledek žádný. Co kdybys nejdřív udělal nějaký výsledek a až pak hledal vývojáře do megalomanského projektu? Každý projekt začal tak, že měl 20 hráčů a 2 vývojáře. A nikoliv 20 vývojářů a 2 hráče.

 

Projekt jako takový nekrachnul, pouze se přesouvá, takže tvá předpověď se až tak zdaleka nevyplnila. Hráči nebyli jenom z toho důvodu, že server se neustále vyvíjel a proto si myslím že CORE pro Wotlk a částečně i pro CATA máme více než dobrou,

Share this post


Link to post
Share on other sites

C++ DEV pozice bych zasednul na všech WOWkách, nebo spíš bych si vychoval devy.. Co ty na to Clou? :D

 

Nemám probléma :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Projekt jako takový nekrachnul, pouze se přesouvá, takže tvá předpověď se až tak zdaleka nevyplnila. Hráči nebyli jenom z toho důvodu, že server se neustále vyvíjel a proto si myslím že CORE pro Wotlk a částečně i pro CATA máme více než dobrou,

Nevykládej si to špatně, já vám to přeju a vždycky jsem si přál... jen ta důvěra tam neni. Prostě mi přijde špatný koncept toho, že nabíráš tuny vývojářů pro neběžící server... Nikdy takhle nezačal žádný úspěšný server. Ale kdoví, třeba budete první. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Xmat hovoríš teda že máme uvolniť nedokončenú prácu, po ktorej by mohlo nasledovať nespočet wipe-ov len pretože to ešte nie je celé? (myslím tým rôzne ojeby na naše systémy). Áno radšej budeme vyvíjať niečo a uvolníme to po pár mesiacoch ale v celku a tak aby to každého oslovilo a nie pripojil sa na server a povedal si "toto tu nejde tak tu nebudem hrať" ... a už sa taký hráč nevráti.

 

Asi máme odlišné názory, neviem čím sa zaoberáš, no ani žiadny webový vývojár neuvoľní web pre public keď vie že je na ňom ešte niečo zle, poprípade by mu to mohlo ešte uškodiť. Ale to je možno len môj osobný názor ;)

 

Edit:

@Wolf : prepáč ale práve neviem čo si myslieť :( . Vždy si mi tu na ws pomáhal, ale posledných pár mesiacov si mi prišiel taký ... divný (sorry). Ako keby si sa ani o wowko, ani o emuláciu, ani o nič okolo tohoto fóra nezaujímal len sa tu chodil vyblázniť :D

Edited by Gelidus
  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

BUMP!

 

Pozice Administrátora Wotlk serveru byla obsazena.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this  

×