Jump to content
 • Announcements

  • Xmat

   Pravidlo pro postování v TTT

   Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
  • Replik

   Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

   Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
  • Aristo

   Příspěvky tam, kde nemají co dělat

   Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
  • Aristo

   Používání spoilerů

   Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
Fizzik

[PRODÁM] Diablo 3 účet (3 postavy lvl 60)

Recommended Posts

Ahoj.

 

Chci prodat svuj ucet na hru diablo 3 za 500 kč

 

Proc ???

Uz me d3 nebavi a spise si zahraju oldschool hry a ani na to nemam moc casu

 

Jak proběhne obchod?

 

Overim si vas na wss webtrhu a dalsich mistech a pokud nikde nebudete mit zadne problemy tak to prodam formou dam ucet a pak poslete penize .

 

Co je na ucte ?

Nic moc jak rikam neni moc casu na hrani

 

Cca 1mega goldu.

Daemon hunter lvl 60

Barbar lvl 60

Wizzard lvl 60

Witch doctor lvl 18 bo 19

 

Cena celkoveho equipu co je na poatavach je max 250 000 goldu

 

 

Link profilu dodam -» sem na mobilu

 

 

EDIT///

Link profilu dodan

http://eu.battle.net/d3/en/profile/Honkl-2257/

Edited by Fizzik
 • Upvote 1
 • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za tyhle peníze bych o to asi měl zájem :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jamira ma predbehol ano je to zlodej od neho nekupujte nic ani prazdne cedecko oklame vas aj o posledny cent ako polku ludi na wowresource

Share this post


Link to post
Share on other sites

A proč stím nic neděláte? Dostal aspoň ban?

A co tím dokážeme když si udělá dalších 5 accountů?? Neustále si mění IP,Emaily,....

 • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ban samozrejme dostal inač nikoho neokradne pretože splacať bude do konca života

Edited by Jamira
 • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Sign in to follow this  

×