Jump to content
 • Announcements

  • Xmat

   Pravidlo pro postování v TTT

   Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
  • Replik

   Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

   Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
  • Aristo

   Příspěvky tam, kde nemají co dělat

   Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
  • Aristo

   Používání spoilerů

   Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
Redix

[TrinityCore] WowHelpCommander

Recommended Posts

Vytvoril som menší program ktorý obsahuje zatiaľ tie najzákladnejšie príkazy pre TrinityCore .

Toto je iba beta verzia , samozrejme neskôr tam budu takmer všetke príkazy .

 

Program má v sebe stavaný aj updater takže netreba si lámať hlavu kde stiahnuť najnovšiu verziu (ikonka vedľa tlačítka X)...

Program je písaní v jazyku JAVA , tak preto si treba všetko potrebné ako JavaFX , JavaSE(pre istotu aj JDK) stiahnuť .

 

 

Všetke chyby ktoré nájdete píšte sem to aj keď je chyba v pravopise alebo je zle popísaný príkaz(jeho funkcia) , tú som až tak nekontroloval .

 

 

 

// Príjem hocijakú kritiku ale berte ohľad na to že som v začiatočník . Program je určený ľudom ktorý

sa stále nevedia naučiť príkazy alebo s tím začínajú , tak ako ja :P .

 

Náhľad :

http://img17.imagesh...owcommander.png

 

Update bude cca každý týždeň , ak bude čas .

Link na stiahnutie : http://marcobittner....lpCommander.jar

Edited by Redix
 • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nechci ti do toho moc kecat, ale nepřijde ti to trošku zbytečný? Stejně tak jsi to mohl naházet do texťáku nebo do Wordovskýho dokumentu. Z toho se to učí líp a jde to i vytisknout. Já jsem se vždycky nejlíp učil z papíru, protože jsem to nosil všude s sebou a učil jsem se třeba v autobusu cestou do/z práce.

 

Vzhled je fajn. Účel nula. Sorry.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nechci ti do toho moc kecat, ale nepřijde ti to trošku zbytečný? Stejně tak jsi to mohl naházet do texťáku nebo do Wordovskýho dokumentu. Z toho se to učí líp a jde to i vytisknout. Já jsem se vždycky nejlíp učil z papíru, protože jsem to nosil všude s sebou a učil jsem se třeba v autobusu cestou do/z práce.

 

Vzhled je fajn. Účel nula. Sorry.

Zbytočný ako pre koho mal som asi 3 kamarátoch ktorý to jak ... stále hľadali na internete a tak určite niesu sami .. toto je skôr pre takých napr ako som bol ja na všetko som potreboval program :D tak preto a podľa mňa zbytočne to není určite to niekto využije .. :P ale ďakujem za normálnu kritiku ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this  

×