Jump to content
 • Announcements

  • Xmat

   Pravidlo pro postování v TTT

   Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
  • Replik

   Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

   Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
  • Aristo

   Příspěvky tam, kde nemají co dělat

   Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
  • Aristo

   Používání spoilerů

   Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
Pick

Anti MSG (Announceri, spam, info, GM announce)

Recommended Posts

Tento addon je optimalizovany pro potreby serveru Soulwell.cz, nicmene pokud bude zajem, je mozne ho upravit i pro jine(Pokud Vas server pouziva jiny format vypisu zprav). Hlavni funkce (kvuli ktere vznikla prvni verze) je potlaceni spamovani na world chatech atp., ktery me vylozene sralo na vsech serverech. Tato funkce funguje na vsech serverech. :)

 

Pokud si tento addon stahnete a jen nahrajete, tak jedine co udela je to, ze diky nemu nebudete videt spam ostatni hracu. (Opakovane vety v say/yell/channelech a emote - uvidite je jen jednou)

 

Popis addonu (zobrazi se i pri najeti na nej v seznamu addonu)

Jedna se o addon, ktery umoznuje vypnout vypisovani BG/Arena/GM announci, textu BG helperu. Zamezuje take vypsani spamu od hracu(nekolik stejnych vet nebo emote porad dokola) a je mozne zapnout vyhvezdickovani definovanych slov. Addon vytvoril Pick pro server Soulwell. Pro napovedu napiste ve hre /anti

 

Ingame muzete prikazem /anti vypsat nasledujici napovedu:

Addon filtrujici zpravy v chatu pro server Soulwell.cz, vytvoril Pick.

Dostupne prikazy (Carky oddeluji ruzne varianty prikazu):

/anti arena, a - zobrazovani 3v3 arena announci. Zapnuto

/anti info, i - zobrazovani automatickych info zprav. Zapnuto

/anti GmAnn, g - zobrazovani announce od GM. Zapnuto. Plati do relogu nebo zapnuti.

/anti BgHelp, BgH - vypisovani rad BG helperu do chatu. Zapnuto

/anti BgAnn, BgA - zobrazovani startu novych BG. Zapnuto

/anti vulgar, nadavky , v - vyhvezdickovani slov definovanych ve slozce s addonem a souboru AntiSpamWords.lua. Vypnuto

Permanentne zapnute je omezeni bezneho spamu(Vypsani stejneho textu nebo emote od stejneho hrace nekolikrat za sebou)

 • Durazne doporucuji nevypinat automaticke info zpravy, pokud pravidelne nesledujete web a forum. GM announce vypinejte pouze v pripade, ze probiha napriklad nejaky event, ktereho se neucastnite.
 • Vypnuti ostatnich veci muze byt prevazne urceno pro RP ucely nebo PvE hrace.
 • Odkaz na puvodni tema: http://www.soulwell....php?f=26&t=1389

Soulwell_anti_spam v2.zip

Edited by Pick
 • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this  

×