Jump to content
 • Announcements

  • Xmat

   Pravidlo pro postování v TTT

   Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
  • Replik

   Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

   Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
  • Aristo

   Příspěvky tam, kde nemají co dělat

   Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
  • Aristo

   Používání spoilerů

   Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
SneakerXZ

[Prodám] Grafická karta ASUS ENGTX260/HTDP/896M, PCI-E

Recommended Posts

Prodám grafickou kartu Grafická karta ASUS ENGTX260/HTDP/896M, PCI-E http://www.czc.cz/asus-engtx260-htdp-896m-pci-e/56292/produkt

 

Cena 1500 Kč + poštovné

 

Preferuji osobní předání Praha pak je to bez poštovného nebo mohu zaslat kamkoliv.

 

Prodávám, protože jsem koupil lepší.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak je stará? Byla pravidelně čištěna od prachu? Je bez vady?

Možná bych měl zájem, dokážeš ji podržet tak týden? První bych prodal tu co mám v PC já.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koupena 2008/7 používána do listopadu minulého roku. Vzhledem k její konstrukci se do ní prach téměř nikdy nedostával, ale anuálně čištěna byla a problémy s ní nikdy nebyly. Nikdy nebyla taktována a málokdy jsem jí vytížil.

 • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Konečně někdo rozumnej, kdo taky netaktuje. :D

Taktování není nebezepečné dokud nemanipuluješ s voltáží na vysoké úrovni.

Většina dnešních karet se podtaktovává/přetaktovává automaticky dle svých ovladačů.

 • Upvote 1
 • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Taktování není nebezepečné dokud nemanipuluješ s voltáží na vysoké úrovni.

Většina dnešních karet se podtaktovává/přetaktovává automaticky dle svých ovladačů.

 

Chce si to uvědomit, že vyšší teploty a vyšší napětí snižují životnost. Taktování tedy není nebezpečné v daný moment, ale z dlouhodobého hlediska ano, ale samozřejmě, že záleží jak dlouho člověk plánuje danou komponentu používat.

 • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nějak jsem zapomněl, že stále kartu mám a je stále rezervována. Eessencia, který měl zájem se mi už neozval...

 

Kdyby někdo měl zájem, tak se ozvěte. Snižuji cenu na 1300 Kč.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Sign in to follow this  

×