Jump to content
 • Announcements

  • Xmat

   Pravidlo pro postování v TTT

   Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
  • Replik

   Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

   Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
  • Aristo

   Příspěvky tam, kde nemají co dělat

   Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
  • Aristo

   Používání spoilerů

   Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
Skodinek2

Hosting pro 3.3.5a.

Recommended Posts

Prosil bych pokud vite o nejakym kvalitnim Hostingu. Krome EXON Technologis tak mi to sem prosim napiste.. u EXONA jsem ted chtel rozchazet wotlk 3.3.5a. driv sem tam mel TBC a nabouraly se mi tam hackeri. a ted sem cekal nez mi Exon vse zapoji cca 5dni. a jeste k tomu se nekdo naboural na web a komplet smazal.. takze hledam hosting u ktereho bych mohl zaplatit ihned formou SMS.. premium do vyse 1000kč. po dohode moznost priplatek druhy den dalsich 1000kč. dekuji!

 • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

To nemas bank ucet alebo si ukradol nejaky telefon ?

Teamexon ti hacknut nemohli, to by potom nezmazali iba tebe ale mozno cely obsah, podla mna si bol taky blby ze si niekomu dal udaje ...

 • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tyhle děti bych posílal do prdele rovnou. Už jen z principu jaký divadlo tady předvádíš.

 • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dement si akorát tak ty, když si přečtu tvoje poslední příspěvky. Tebe bych nechtěl za svýho zákazníka ani kdyby si platil zlatem.

 • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

proč bych tech 10tis nevyuzil kdyz to neplatim?? takhle mam plat jen 15tis. a neres te to prosim nasel sem si novy hosting. a muzeme to lock.. ne? je zbytecne tu rozebirat nejake debaty.

 • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ten člověk bude těžko dospělej... Možná tak s prominutím malej "zmrd" který někomu vzal telefon či rodičům a chce toho využít... Hold se tu znovu ukazuje znovu jeden případ který se kdysi stal... Možná si to někdo pamatujete :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×