Jump to content
 • Announcements

  • Xmat

   Pravidlo pro postování v TTT

   Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
  • Replik

   Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

   Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
  • Aristo

   Příspěvky tam, kde nemají co dělat

   Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
  • Aristo

   Používání spoilerů

   Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
Sharken

[Prodám] Battle.net Account levně !

Recommended Posts

Zdravím Všechny !

 

Jmenuji se Viktor Veverka a zde přicházím s prodejní nabídkou.

Nějákou dobu už se snažím prodat Battlenet Account na, kterém se nachází:

 • Warcraft III
 • Warcraft III Frozen Throne
 • StarCraft II - Wings of Liberty
 • World of Warcraft Classic
 • World of Warcraft The Burning Crusad
 • World of Warcraft Wrath of the Lich King
 • World of Warcraft Cataclysm

Co se týče Warcraft III, tak zde nejste něják omezení tvorbou účtů atd.. zatímco u Starcraft II máte jeden účet, kde máte své statistiky, které získáváte hraním 2x2, 3x3, 4x4 nebo taky 1x1 či FFA a umístíte se do žebříčku např. Gold, Bronze, Silver, Platinum a blablabla.. Totot rozřazování je na sezóny, která je téměř každý 1 - 2 měsíc nejsem si přesně jistý, kdy se to dělá, Váš rank je uložen na ACC a vy hrajete jako ostatní s novým rankem a hrajete opět o umístění. A u World of Warcraft mám na Drakthul a Burning Blades pár postav, které nejspíš stojí za prd, kolem lvl 60 - 50 a nějáky 20 .. už si přesně nevybavuji, kde jsem skončil..

 

Cena celého balíčku činí 1199 Kč

Platba předem převodem na účet nebo odešlu na dobírku - platí adresát

Lze i provést platbu na Aukru.

nebo osobní odběr Brno a okolí.

 

Samozřejmě také proběhne změna e-mailu a hesla na účtě popř. jiných věcí, které půjdou změnit..

Nebojím se o sobě říct, že jsem spolehlivý prodejce, vždy všechno zabalím a snažím se co nejlépe vyhovět kupci..

 

Zde je moje Aukro Profile Card

 

I kdybych se měl snažit o nějaké tropy, tak si smažu šanci zde něco prodat a jelikož potřebuji prodat mnoho věcí tak bych si hodil strom pod nohy.. "So no stress" :king:

 

Fotky obsahu balíčku: (#Pozn. ani jedna bonusová část balení jako jsou gift cody atd.. nebyly využity všechny funkční)

 

 

 

World of Warcraft#1

hry.jpg

 

 

World of Warcraft#2

wowka.jpg

 

 

 

Starcraft II

sc2ym.jpg

 

 

 

Warcraft III

wc3w.jpg

 

 

Account:

 

beznzvudk.png

 

 

Děkuji s pozdravem,

Viktor Veverka

Edited by Sharken

Share this post


Link to post
Share on other sites
Sign in to follow this  

×