Jump to content
 • Announcements

  • Xmat

   Pravidlo pro postování v TTT

   Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
  • Replik

   Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

   Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
  • Aristo

   Příspěvky tam, kde nemají co dělat

   Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
  • Aristo

   Používání spoilerů

   Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
Sharken

[Prodám] Starší komponenty do PC + Volant

Recommended Posts

Zdravím Všechny !

 

Jmenuji se Viktor Veverka a zde přicházím s prodejní nabídkou.

Doma vlastním starší komponenty k PC jedná se o:

 • PC case: 750 Kč (Sharkoon Rebel 9 Limited Edition Mid Tower) Info
 • Zdroj: 257 Kč (FSP450-APN (FORTON) 450W 80PLUS AT) Info (Zasáhla mírna koroze!)
 • Základní deska: 450 Kč (Intel Topsfield DP43TF s775, DDR2, SATA2) Info
 • Volant: 900 Kč (Logitech Driving Force EX Blue) Info

(Stáří komponentů se může pohybovat od 3 - 4 let, ale v zachovalém stavu)

 

K platbě a dopravě:

 • Platba je libovolná, jak přes převod na účet (předem) tak na dobírku aj.
 • (#Pozn: Adresát je plátce za náklady na dopravu!)

Screeny produktů, volant kdyžtak dopošlu ale je v dobrém stavu :nw2_devilsmiley:

 

 

 

PC Case:

 

Obrázek1

img0812t.jpg

 

 

Obrázek2

case4q.jpg

 

 

 

Obrázek3

case2n.jpg

 

 

 

Obrázek4

cae1.jpg

 

 

Zdroj:

 

zdroj.jpg

 

 

Základní deska:

 

zakladp.jpg

 

Volant

 

tuto_pic1.jpg

 

 

 

 

Důvod prodeje je zbytečnost ležení u mě doma, namísto využívání jiné osoby :mid_pickaxe:

Myslím, že z mé strany je to vše, případné dotazy a jiné požadavky zasílejte na nějaké z mých níže uvedených kontaktních údajů.

 

Nebojím se o sobě říct, že jsem spolehlivý prodejce, vždy všechno zabalím a snažím se co nejlépe vyhovět kupci..

 

Zde je moje Aukro Profile Card

 

I kdybych se měl snažit o nějaké tropy, tak si smažu šanci zde něco prodat a jelikož potřebuji prodat mnoho věcí tak bych si hodil strom pod nohy.. "So no stress" :king:

Děkuji s pozdravem,

Viktor Veverka

Share this post


Link to post
Share on other sites
Sign in to follow this  

×