Jump to content
  • Announcements

    • Xmat

      Pravidlo pro postování v TTT

      Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
    • Replik

      Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

      Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
    • Aristo

      Příspěvky tam, kde nemají co dělat

      Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
    • Aristo

      Používání spoilerů

      Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
michaelwire

Dvě věci k WoW Server Status

Recommended Posts

Ahoj, měl bych dvě připomínky k WSS, jednak bych rád, aby se dalo zjistit kolik lidí hodnotilo server. Jenom jednoduché počítadlo, aby bylo možné zjistit zda nebylo hodnocení ovlivněno skriptem. A druhá věc je ta, že mám dojem, že nefunguje pingování. Možná je to tím, že mám 4.0.6a, ale nevím jak je to udělané. Když jsem měl 2.4.3 chodilo to v klidu, teď to vypadá, že mám server offline ačkoliv jede 24/7. Tak to je všechno, přeji veselé Vánoce :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

1.) Počet hodnotících lidí. Musel by se upravit ten "systém" co tam je. Ono se nějak plánoval upgrade, pak se tu všichni rozhádali skoro do krve (včetně mě) a šlo to do kytek. Nevím jak to je teď, jestli se něco chystá nebo ne.

 

2.) Myslím že pingování serverů nefunguje už delší dobu kvůli zátěži serveru (vysoký timeout na mrtvých projektech a blbě vyplněných adresách/portech). Kdysi se to tady řešilo. Stejně se to zneužívalo, zažil jsem případ kdy si tam někdo dal například adresu webhostingu aby měl ping "nižší".

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ano, o problémech se ví. Ve volných chvílích pracuji i na nové verzi. Bohužel to má pro mě nízkou prioritu, tak to nějakou dobu potrvá.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ano, o problémech se ví. Ve volných chvílích pracuji i na nové verzi. Bohužel to má pro mě nízkou prioritu, tak to nějakou dobu potrvá.

 

...což je docela škoda, šance dobré monetizace WSS postupně opadá a opadá, udělat to před dvěma lety, mohl jsi na tom slušně vydělat.

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Takže už i tady se mažou pravdivé příspěvky ? kolinger měl přece předělávat WSS, měl plnou pusu keců, jak to bude super apod a kde je mu konec.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tady jde o to, jaký měl on přístup k ostatním lidem tady, ne o to, že mu lidi nadávali. Určitě neschytal nadávky kvůli tomu, že chtěl předělat WSS, ale kvůli tomu, jak se choval.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

...což je docela škoda, šance dobré monetizace WSS postupně opadá a opadá, udělat to před dvěma lety, mohl jsi na tom slušně vydělat.

 

Je to otázka priorit. Zaměstnání vydělá daleko více než portál pro servery.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Troufám si říct, že z WSS by byl hodně velký přivýdělek. A nezabralo by ti to ani moc času to pořádně udělat. Ale jako jasně, je to otázka priorit.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Troufám si říct, že z WSS by byl hodně velký přivýdělek. A nezabralo by ti to ani moc času to pořádně udělat. Ale jako jasně, je to otázka priorit.

 

Velký je dost relativní.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak ano, pokud vyděláváš sto tisíc měsíčně, tak by to nebylo víc jak lepší kapesné. :D Ale to pochybuju, že vyděláváš, takže pořád by to mohl být slušný přivýdělek.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Teď už ne, ale před třemi lety se na tom sedm, osm tisíc měsíčně vydělat dalo. I teď by to jistě ještě bylo pár tisíc. A to je velmi hezký přivýdělek.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ano, o problémech se ví. Ve volných chvílích pracuji i na nové verzi. Bohužel to má pro mě nízkou prioritu, tak to nějakou dobu potrvá.

Dobře, díky za odpověď. Naprosto chápu tvůj postoj - mám to stejně. Pro Xmata: každý si tu monetizaci představuje celkem jednoduše, vidím to na svém otci který když se dozvěděl že jsem rozjel server tak neustále vyzvídal kdy to začne vydělávat peníze, a hýřil "nápady". Nechápal, že na něčem se prostě vydělat nedá, resp. investice by přesahovala výnos a navíc by to člověku bralo radost z toho, že to dělá. Alespoň u mě a serveru to tak funguje :)

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

To pochybuji, že se tolik dalo před 3 lety vydělat. Ta návštěvnost zase nebyla, tak astronomická.

 

A proč by ne ? Však je spousta možností monetizace např. prodej odkazů, banner plochy nebo přednostní výpis apod. Ze všeho se dá něco vytřískat. Největší chyba je to nechat upadnout a nechat tam spamovat blbečky.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak co takhle kdyby každý něco udělal a uvidíme jaký bude nejlepší ? Proč to zase zpět nepostavit na nohy ? Co takhle nějaká výzva ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Návrhů tady bylo fakt hafo, to ti každý potvrdí a nikdo z vedení to neodstartoval, tak proto je to teď tam, kde to je :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Přijde mi to tu tak jako ve spirále ;) jedni tvrdí že nabízeli modré z nebe, ale nikdo to nechtěl, druzí že to musí dělat sami a nemaj na to čas, že to nikdo jinej neudělá... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ale jo, je to vidět i z reakcí tady :) každá strana si pořád myslí že ona má pravdu a špatná je ta druhá ;)

 

Ty seš členem jedné strany, tak nevidíš ten druhej pohled ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Druhej pohled je jedinej a to absurdní ignorace na nápady a inovace a to se netýká jen WSS.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najvacsia chyba je ta že sa to aspoň neskúsilo.

Zkusilo. Ale nedohodl jsem se se Sneakerem na podmínkách.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×