Jump to content
 • Announcements

  • Xmat

   Pravidlo pro postování v TTT

   Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
  • Replik

   Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

   Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
  • Aristo

   Příspěvky tam, kde nemají co dělat

   Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
  • Aristo

   Používání spoilerů

   Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
Funner

Hledám pozici C++

Recommended Posts

Ahoj, asi se nemusím dlouze představovat a snad mě většina fóra zná ať už z té stinné stránky a nebo z té světlejší.

 

Nechci touto přihláškou nějak zapůsobit obsahově a napíšu ji zcela stručně. A komu se to nelíbí ať si čokoládovou dírku políbí.

 

Jelikož jsem začal studovat IT a programování v C++ mě opravdu chytlo, tak sem si řekl, že bych si našel nějaké místo v projektu.

Bohužel mé znalosti ještě nejsou dokonalé a s emulátory co se týče úpravy jádra nemám dá se říct žádnou zkušenost.

Proto hledám, nějaký tým ve kterém je zkušenější programátor a trochu mě zaškolil co a jak.

 

Co se týče WoW, chci se od něj naprosto distancovat a věřte že do ingame ani nepáchnu a ani nechci.

 • Upvote 1
 • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Co se týče WoW, chci se od něj naprosto distancovat a věřte že do ingame ani nepáchnu a ani nechci.

 

a jaký projekt tedy hledáš ? :) Nedokážu si představit C++ deva na wow emulátoru, který wow ani nezapne :)

práce wow vývojáře emulátoru spočívá v tom mít u sebe lokálně rozchozenej server, spuštěnej na debuggeru, hledání co je špatně :) a k tomu na tom serveru musíš být lognutej. Protože tě zajímá reakce emulátoru na akci klienta...

 

Ke správnému programování, co má za něco stát, patří testování a to bez ingame prostě neuděláš ;)

 

Přijde mi to jak říct: já vám napíšu web, ale ani jednou neotevřu prohlížeč...

 • Upvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Okay asi to byla blbost beru zpět, jak jsem psal výše nevím co to vše obnáší. Bylo to spíše myšleno, tak že ho nechci hrát.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pokud by tě nadchl modifikovaný RP WoW server, mohli by jsme ti nabídnout práci týkající se editace systémů spellů.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Je mi to jedno, ať je to fun, blizz nebo klidně i RP ani na počtu hráčů mi nezáleží. Jediné co bude potřeba je někdo kdo emulátoru trošku rozumí a dal by mi nějaké info.

Share this post


Link to post
Share on other sites

No Icq uz temer nepouzivam, bud mail, skype nebo pripadne steam. Skype mam adam_zikmund, nebo steam funn3rcz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ahoj.. možná mě tu někteří znáte.. ;) jsem ze starších členů který tento portál navštíví když si vzpomene.. což je upřímně někdy pěkně dlouhá doba. Mám pro tebe návrh. Už sem se rozepisoval v jiném topicu a tak se nechci moc rozepisovat i zde. kdyžtak mě rovnou kontaktuj na skype: badalik.lukas(thisin) a můžu ti říct víc. Jde tady o spolupráci na vývoji MMORPG hry podobné WoW... akorát bychom to chtěli co se týče herních mechanizmů,grafiky a obsahu posunout trošku dál, ale na to je ještě kupa času.. ber to jako takový dlouhodobý cíl. Takže nechám to na tobě jestli se ozveš.

 • Upvote 1
 • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mohl by jsi pracovat pro RolePlay projekt? Jsme 3.3.5a. Odpověz ať ti případně mohu poslat další informace.

Edited by Arwing

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this  

×