Jump to content
 • Announcements

  • Xmat

   Pravidlo pro postování v TTT

   Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
  • Replik

   Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

   Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
  • Aristo

   Příspěvky tam, kde nemají co dělat

   Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
  • Aristo

   Používání spoilerů

   Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
Dreinko

Darkgaming.eu nábor

Recommended Posts

Zdravím všechny příznivce online-gamingu. Přicházím k Vám s náborem KOMPLETNĚ CELÉHO ADMIN TÝMU na hru World of Warcraft Cataclysm.

 

Důvod vzniku:

 

Důvod proč jsme zvolili Cataclysm? Je hodně dobrých Fun i normálních serverů na Wotlk, tak jsme si řekli proč nezkusit udělat taky dobrý a velký Fun server na Cataclysm. Přeci jen těch českých serverů na Cata moc není.

 

Info o Serveru :

 • Verze: Cataclysm
 • Patch: 4.0.6a (4.3.4)
 • Typ: PVP/PVE Fun
 • Server je ve fázi testů, tudíš není Online
 • web: http://wow.darkgaming.eu na webu se pracuje.

Server je hostován u kvalitní společnosti angel-hosting.cz To znamená že je samozdřejmé že sever pojede na veřejné IP adrese, kvalitní lince a slušné Pc sestavě. (Pro začátek alespoň)

 

Hledáme:

 • post Developera (správa databází,SQL aktualizace,úpravy a opravy Core) -> Hledáme člověka, který je ochoten pro server věnovat nějaký ten čas, netrváme ani na tom, aby u toho seděl od rána do večera, ani aby to byl profík, ale aby rozuměl své práci.
 • 3 GM posty
 • Forum admina

Požadavky:

 • aktivita
 • zkušenosti
 • soudnost
 • rozum

--> Jak by měla přihláška vypadat?

-----------------------------------------------

Úvod: (tím je myšlen pozdrav a něco osobě)

Jméno: (stačí křestní )

Věk: (17+)

Nick ve hře:

Bývalá místa:

Jak dlouho jsem byl na postu GM,EM ? :

Důvody odchodu:

Co umím? :

Čím bych byl pro Váš server přínosem?

Skype:

Email:

Jak dlouho jsem byl na postu Developera nebo GameMastera

------------------------------------------------------------------------

Chci lidi, kteří mají opravdu zájem. Opravdu nechci a nesnáším lidi, kteří v přihlášce umí vše a pak se ukáže, že vlastně nic.

Pokud bude zájem přihlášky posílejte prosím na email. Děkuji

Kontakt:

 • email: [email protected]
 • skype: patass789 -> zde pište i když jsem offline, přečtu si vše.

Edited by Dreinko

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ahoj, zkus ještě opravit několik pravopisných chyb a bude to dobré. Jinak držím palce. :mid_sword:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Před nějakým časem bych souhlasil, že Angel hosting je kvalitní ... teď už ne.

 • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

S henzigom o angele-hostingu suhlasim, co sa tyka webu v slidere davas 10 mbove obrazky ? aky to ma vyznam davat 2048pxovy obrazok ako 200px

 • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Co konkrtně bys vyžadoval od developera, mimo těch požadavků, které jsi napsal? Jakého developera (potažmo jaký typ developera) hledáš? Programátora, bázaře nebo "all-in-one"?

 

Je třeba to blíže specifikovat. Díky.

Share this post


Link to post
Share on other sites

S henzigom o angele-hostingu suhlasim, co sa tyka webu v slidere davas 10 mbove obrazky ? aky to ma vyznam davat 2048pxovy obrazok ako 200px

Jak píšeš význam to nemá žádný, ty obrázky byly první co jsem měl po ruce, samozřejmě se tam hodí jiné, které budou mít správné proporce + plno dalších uprav, neboť nabíhá dost pomalu ten web. Snažím se jak to jde, ale nezvládám to sám :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this  

×