Jump to content
 • Announcements

  • Xmat

   Pravidlo pro postování v TTT

   Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
  • Replik

   Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

   Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
  • Aristo

   Příspěvky tam, kde nemají co dělat

   Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
  • Aristo

   Používání spoilerů

   Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
lolous

<Predám> Postavu na WoW MoP

Recommended Posts

<Predám> nedoexpenú postavu na servery Drak´thul lvl.87

Viac informácii o postave http://eu.battle.net.../Mapadin/simple

 

Ak by ste mali záujem pridám aj CD

 

Kontakt:

Skype : marcel.lolous

Cena bude pod 60€ dôvod nedoexpená postava.

Edited by lolous
 • Upvote 1
 • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za 40 Euro ma clovek cely balicek + 30 dni, navic ma jistotu ze ucet bude jeho.

Takze cena 60 euro je trosku mimo. Jelikoz level je naprosto bezcenna vec.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nechápem ako môžeš chcieť za takú postavu toľko peňazí. Lvl 87 dáš s dobrou guildou čo ma rank 20 (neviem aké je maximum, hrávam na free wotlku) za max dva mesiace, a ty chceš aby ti za NEDOEXPENU postavu niekto dal peniaze za ktoré môže mať 5 mesiacov na offiku? Ta postava je fakt sh*t, žiadny poriadny eq, žiadne profky, žiadne achievy (850 achiev pointov mam aj na woltku na čerstvo vyexpenej 80tke). Ty asi len chceš aby ti niekto preplatil tých tvojich 5 mesiacov na offiku, pretože teba to už buď nebaví alebo na to nemáš čas, tak chceš s toho spätne niečo vyryžovať.

 • Downvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemá cenu prodávat, nech si to třeba se k tomu jednou vrátíš. Nebo spíše nějakému kamarádovi půjčíš.

Share this post


Link to post
Share on other sites

×