Jump to content
 • Announcements

  • Xmat

   Pravidlo pro postování v TTT

   Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
  • Replik

   Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

   Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
  • Aristo

   Příspěvky tam, kde nemají co dělat

   Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
  • Aristo

   Používání spoilerů

   Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
Kronus

Môj prvý grafický návrh

Recommended Posts

Zdravím všetkých !

 

Takže, raz ma majitel portálu http://massive-gaming.eu (Adeer) požiadal, aby som mu spravil grafický návrh na web... S radosťou som na tom začal makať a tak vznikol môj prvý grafický návrh, no Adeerovi sa asi nepáčil preto to dávam sem, či by ste mi to neohodnotili :)

 

Ďakujem

 

 

(Ak by mal niekto záujem o PSD, nech ma kontaktuje cez PM :))

post-25217-0-29017000-1359370750_thumb.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

mňo, je to hodně špatný, ale jak si říkal.. je to teprve první graficky návrh, takže hlavu vzhůru, ať je další lepší :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po pravdě - je to horor. Na první "poop" to sice není zas uplně zlý... Totiž, není to uplně blbě, ale moc dobře to taky nevypadá. :D

Jak bych to jen řekl... Prostě je to jak vytažený ze septiku, následně vypraný s tunou aviváže a přejetý napařovačkou na 300 stupňů bez vody.

Rohy nesedí, ty černý rámy třískaj do očí, nic se k sobě nehodí, barvy jsou jak černý tričko po dvou týdnech na sluníčku (zšedne).

 

Hlavně to ber to s úsměvem. :) A neper hulkovi trencle. :D Doufám že tě to alespoň trochu pobavilo a povzbudilo. :lol:

 

Ču$.

Edited by Wolf Officious

Share this post


Link to post
Share on other sites

Asi jako první bych ti poradil jednu věc...Volby prolnutí nemusí být nutně vidět. Vypuknutí a záře nemusí být jednoduše to hlavní co na webu nabídneš. Pamatuj si že detaily jsou důležité, byť budou nepatrné, tak návštěvník webu sice detaily nevidí, ale vnímá je.

 

Drž se jednoduchosti, pohraj si s vrstvami a né jen s volbami prolnutí, zkoušej barvy, házej tam textury, nějaký tvar sám nakresli..experimentuj. Tohle je bohužel nepoužitelné...leč snaha se cení, pokračuj určitě se to časem zlepší :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
:D nato že to je od 13 ročného prcka tak to sa dá, to sa určite zlepší. Nech sa mu darí čo ho baví ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this  

×