Jump to content
  • Announcements

    • Xmat

      Pravidlo pro postování v TTT

      Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
    • Replik

      Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

      Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
    • Aristo

      Příspěvky tam, kde nemají co dělat

      Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
    • Aristo

      Používání spoilerů

      Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
Harmless

Jednoduchy vypis na web

Recommended Posts

@Wolf

Pokud už je řeč o sématice - tak taky existují tagy jako <caption>, <tbody> a <thead> ;). To by ti zjednodušilo definici stylů a ušetřil by si práci robotům.

Stylovat obecně všechny tabulky není moc moudré, s největší pravděpodobnost bude tento výpis umístěn do nějakého již existujícího designu a tímto všechny tabulky rozházíš a přestyluješ.

 

A místo $i += 1 by bylo lepší použít $i++ :D.

Uzavírat MySQL spojení je zbytečné, to dělá PHP automaticky a tak mysql_close() je jen zbytečný řádek na parsování.

 

@Harmless

Teď mě došlo, že tvůj výpis vypisuje i off-line hráče - to je naprosto nepoužitelné, například kdyby si měl server kde hraje 100 lidí, tak takovej výpis zabije web, resp. prohlížeč (tisíce herních postav).

Edited by Tomáš Kolinger

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tomáši kdyby si se podíval tak vypisuje jen top 100 hráčů .... jen je divný, že je vypisuje podle jména :D :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Wolf

Pokud už je řeč o sématice - tak taky existují tagy jako , a ;). To by ti zjednodušilo definici stylů a ušetřil by si práci robotům.

Stylovat obecně všechny tabulky není moc moudré, s největší pravděpodobnost bude tento výpis umístěn do nějakého již existujícího designu a tímto všechny tabulky rozházíš a přestyluješ.

 

A místo $i += 1 by bylo lepší použít $i++ :D.

Uzavírat MySQL spojení je zbytečné, to dělá PHP automaticky a tak mysql_close() je jen zbytečný řádek na parsování.

 

@Harmless

Teď mě došlo, že tvůj výpis vypisuje i off-line hráče - to je naprosto nepoužitelné, například kdyby si měl server kde hraje 100 lidí, tak takovej výpis zabije web, resp. prohlížeč (tisíce herních postav).

Pokud je řeč o čemkoliv... Na každým lejnu najdeš mouchu, to je normální. ;) Styly jsou definovaný tak, jak jsou definovaný; html tagy jsou takový jaký jsou, není třeba se v tom zbytečně nimrat.

 

Přesně vím co si dokazuješ tím remcáním o moudrosti stylování tabulky; s největší pravděpodobností to ten, kdo to bude na web vkládát, upraví podle svýho - včetně přestylování. Prosím, mysli hlavou než cokoliv kvákneš a rozpitváš.

 

$i++; další detail, kterej ti nedá spát.

MySQL spojení si budu uzavírat kdy já uznám za vhodné. Mám rád přehledný kód, který po sobě uklidí bordel (alespoň částečně). V aplikacích občas taky volám destruktory tříd manuálně. Vůbec se nevzrušuj. ;)

 

Omyl, on tam má limit 35. Kdyby sis přečetl jeho kód a nedělal rozborku mého, věděl bys to. Ikdyž já to tam mám taky. To hlavní vždycky přehlídneš, to na tobě miluju. :in_love::D

 

:rm_sperm:

 

hle, ja som pisal ze som si to robil podla seba a nech si to kazdy upravi ako chce tak to kritizovat nemusis :)

A já jsem to upravil podle sebe. :D V pořádku, ne? :new_russian:

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

hle, ja som pisal ze som si to robil podla seba a nech si to kazdy upravi ako chce tak to kritizovat nemusis :)

 

 

Zdravim,dneska som sa v skole hral a zhotovil som jednoduchy online vypis robeny na OREGON CORE, je to moj prvy kod takze prijmem aj kritiku a pochvala by nebola zla ;) mozte si to upravit ako chcete je to na vas,robil som si to podla seba

 

Trošku ideš sám proti sebe ;)

Čo sa týka toho scriptu je tam viac nedostatkov,hlavne tie ktoré boli spomenuté a je tu o nich "búrlivá diskusia" :P . Viacmenej spomínal tu že je to len niečo ako "základ domu" takže "steny a strechu" si môže každý dorobiť sám.

 

Harmless ak budeš potrebovať je tu na internete plno návodov a taktiež plno podpory, samozrejme sa môžeš obrátiť aj na mňa do PM.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this  

×