Jump to content
 • Announcements

  • Xmat

   Pravidlo pro postování v TTT

   Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
  • Replik

   Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

   Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
  • Aristo

   Příspěvky tam, kde nemají co dělat

   Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
  • Aristo

   Používání spoilerů

   Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
roupik

Hledám Developera C++ [Core] + Web mastera

Recommended Posts

Dobrý den,

 

někdo z vás mě možná zná, ale třeba někdo ne.

 

Jedná se o nejmenovaný projekt, který bude World of Warcraft server 3.3.5 instant.

 

 

C++ Developer

Trinity core 2, 3.3.5, INSTANT

 

Co požadujeme?

- Znalost jazyka C++ alespoň na základní úrovni.

- 15+ let.

- Kreativní myšlení

- Skype a Mikrofon.

 

 

 

Web master

 

Co požadujem?

 

• Znalost CSS, HTML, PHP, znalost práce ve Photoshopu, Gimpu či jiném

• Profesionální přístup

• Skype

• Plnění zadaných úkolů v rozumném čase

 

 

 

Nabízíme: (společné pro všechny pozice)

• Možnost seberealizace

• Nabízíme spolupráci se schopným realizačním teamem

• V případě spokojenosti i finanční odměnu. (zatím pouze u web mastera )

• Po dobře vykonané práci je možno se dohodnout na případném VIP na našem serveru.

 

 

 

Kontakt:

 

Skype: Roupik1

email: [email protected]

Edited by roupik

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jedná se o nejmenovaný projekt, který bude World of Warcraft server 3.3.5 instant.

 

Promiň, ale timhle mě chceš přimět, abych dělal pro tvůj server? Nemyslím tím, že bych měl zájem, ale obecně. Wow serverů je fakt hodně, natož instatntů. Doporučuji se trochu rozepsat, abys někoho aspoň zaujmul.

 • Upvote 2
 • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dal informácie o emulátore a type servera. Čo viac by si chcel ? Heslo a meno do DB ?

 

Trošku na zamyslenie si myslím, ak máš záujem tak sa na tu prácu budeš pýtať a potrebné informácie si sám aj zoženieš, zistiš. Je to už trochu blbé Cosmo ako v každom topicu posthnutníš, nepríde ti to trapne ? :P Dosť to bije do očí, nezabúdaj, že tu nie si na fóre Deffu ale na WoWResource ;)

Edited by Jesso
 • Upvote 1
 • Downvote 7

Share this post


Link to post
Share on other sites

No nic moc. Lepší by bylo připsat co nabízíte pro C++ Developera. Dále není napsané nic, čím by byl daný server speciální. Čím hodláte prorazit a jaké máte cíle. Trošku to rozepsat. Jinak nevím jestli zde seženete C++ Developera bez finanční odměny. Lidé nebudou chtít pracovat jen protože mají místo v GM Teamu. Ber to jako rady do budoucna.

 • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

A jestli se můžu zeptat, co si představuješ pod pojmem webmaster. Píšeš umět pracovat s photoshopem. Myslíš tím umět stříhat obrázky nebo i vytvářet webdesigny ?

 • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Smiem otázku,aká je záruka,že pri spokojnosti dostanem peniaze na účet?

Príde mi zvláštne aby som bol súčasťou tímu ako webmaster a za to dostal možno VIP na serveri.

 

Ak tomu dobre rozumiem,budem robiť pre projekt,ktorý nieje ešte oficiálny a výsledky mojej práce pôjdu vám,preto kladiem otázku aké plus to má pre mňa?

Taktiež ma trápi otázka, ako mám pracovať pre "server", ktorého "tvár je zahalená"?

 

Neber to za zlé,len mám dotazy na podklady, ktoré si písal tu na fóre.

Share this post


Link to post
Share on other sites

No dobre dobre... Poviem ti pár vecí, ktoré som sa naučil, čo som tu nebol. :P

 

Je fakt pravda, že nikto ti pracovať za VIP nebude (možno deti, ktoré sa chcú pochváliť kamarátom, že majú prístup do DB, prístup na vzdialenú plochu alebo SSH a ešte za svoje "nič nerobenie (kradnutie scriptov a prepisovanie Copyrightu?!)" dostanú VIP na servery)! Či sa jedná o webmastera alebo core developera, je to za jedno, ti nebudú pracovať zadarmo, aby si sa ty mohol pochváliť funkčnosťou servera a dať im VIP (ktoré v podstate aj tak nič neznamená).

Ponúkni tu normálne riešenie problematiky spolupráce (finančné ohodnotenie + reklamu na vašich stránkach atď.) a možno sa s niekym nejako dohodneš.

 

So mnou? Ak by si podpísal dohodu o vyplatení peňazí za vykonanú pracú (webmaster). (pár krát som už na takéto veci doplatil, napr. že som odovzdal prácu a peniaze mi mali byť vyplatené potom a nič som z nich nevidel ...)

Share this post


Link to post
Share on other sites

SiLvEr má pravdu, taktiež som doplatil ako programátor na pár "hajzlov" (prepáčte za výraz) pri práci.

 

@roupik: Pointa je tá, že ide o to podchytiť si klienta dobrou reklamou a svojím výstupom/prezentom.

Ty si dal jednoduchú ponuku,ktorú dokáže poskytnúť každý,kto má samozrejme priestor na to.

Nehovorím,že je to zlé,len to nieje to čo by ozaj malo osloviť ľudí tak,aby brali neskôr možnú finančnú odmenu ako bonusom ich práce,ktorá ich oslovila,ktorá ich baví.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now


×