Jump to content
 • Announcements

  • Xmat

   Pravidlo pro postování v TTT

   Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
  • Replik

   Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

   Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
  • Aristo

   Příspěvky tam, kde nemají co dělat

   Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
  • Aristo

   Používání spoilerů

   Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Delm

Hledám Sponzora

Recommended Posts

Zdravím uživatele WoWresource. Po delší době jsem se rozhodl udělat další WoW server. Bohužel ale momentálně nemám finance a proto hledám sponzora, který byse aspon nachvíli rozhodl můj server sponzorovat.

 

Ted bych řekl nějaké informace.

 

Server bude Gigafun 2.4.3. Server bude má včistě vlastní DB, ve které se nachází spousta custom věcí. Například vlastní Itemy, Questy atd. Vím není to nic zvláštního. ale věřím že se s našim nasazením dostaneme na horní příčky CZ/SK Serverů. Taktéž máme velmi propracované jádro, ve kterém se nachází hodně Custom scriptů. (např. Kadeřník, C++ Teleporter, Buffer atd.).

 

Admin Team se skládá ze 4 Developerů, 3 Game Masterů a 2 Event Masterů. Developeři jsou všichni s věkem 18+ a každého znám osobně aspon 2 roky. Takže důvěra je na místě. Ted se vrhneme k webové prezentaci. Máme vlastní web, na kterém můžete najít AccountManager, Online Players atd.

 

Ted co nabízím. Nabízím kvalitní DB a skvělý Admin Team který pracuje každý den a snaží se udělat server co nejlepší. Nabízím také 100% zisk z V.I.P a také zaručuji dost hráčů.

 

Pokud budete mít zájem, napište mi sem. A já vás kontaktuji do PM. Děkuji za pozornost.

 • Upvote 1
 • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sponzora zaujima vacsinou reklama na webe s vacsiou navstevnostou. Ktory vy este nemate. Musite najprv investovat vy a potom hladat sponzora :)

Edited by Bindiks
 • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zaručuješ se dosti hráči, ale nikde není online statistika, graf ani nic podobného tudíž i zisk z VIP accountů může být nulový...písmenkám v dnešní době nikdo nevěří.

Edited by bobisu
 • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tuším že Delm byl admin Gigafun u Maniuse, pak se nějak nepohodli, ukradl finance z SMS a zrušil web.

Tak nějak jsem to slyšel a omlouvám se, pokud se pletu a Delm to není.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tuším že Delm byl admin Gigafun u Maniuse, pak se nějak nepohodli, ukradl finance z SMS a zrušil web.

Tak nějak jsem to slyšel a omlouvám se, pokud se pletu a Delm to není.

 

Ano byl jsem majitel na GGF u Maniuse. To byl ještě hosting u Team Exon. Bohužel jsem byl o server okraden člověkem zvaný "Bambus". Díky tomu že jsem mu důvěřoval, jsem také o server přišel. Z peněz z V.I.P jsem neviděl ani korunu. Jen pro informaci.

 

//Edit - Ano byl jsem hlupák a neukamenujte mě zato že jsem naletěl jednomu podvodníkovi.

Edited by Delm
 • Upvote 1
 • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Smiem sa opýtať, resp. požiadať o link webu? (Aby sme nerobili reklamu,pokojne do PM.) [Prepáčte ak som ho prehliadol.]

 

Taktiež by ma zaujímalo, ako dokážeš odhadnúť počet hráčov, keď ako bolo spomenuté, nemáte presenter(graf,štatistiky a i.) a ak už sme pri tom odhade:,,Koľko je tvoj odhad na online hráčov v priemere? Koľko je tvoj predpoklad zisku z V.I.P.?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now


×