Jump to content
 • Announcements

  • Xmat

   Pravidlo pro postování v TTT

   Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
  • Replik

   Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

   Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
  • Aristo

   Příspěvky tam, kde nemají co dělat

   Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
  • Aristo

   Používání spoilerů

   Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
sabath

[OregonDB] MySQL server has gone away

Recommended Posts

Dobrý den, mám menší problém, který nejsem schopen vyřešit.

 

Jedná se o to, že se mi poškodila tabulka "creature" v databázi WORLD. Proto jsem ji smazal, že ji executnu z původní DB. Bohužel, jaksi chyba lávky.

 

Dotaz, který je použit pro import dat do tabulky, je extrémní.

Chybou, kterou dostávám je: ERROR 2006 (HY000): MySQL server has gone away.

Na hulákadle jsem již byl několikrát ponoukán do toho, abych upravil configy mysql (my.cnf, my.conf, my.ini... a jiné možné i nemožné soubory), všechny jsem tam přidal, pokud tam nebyly, a narval ho snad všude, kam by se MySQL Server mohl po konfigurácích dívat, bohužel ani po restartování služby MySQL56 se nedostavil výsledek, který by mi dovolil nacpat do databáze co potřebuji.

 

Nainstaloval jsem MySQL Server 5.6.10

Běžím pod Windows 7

 

Cesty:

 

C:\Program Files\MySQL\MySQL Server 5.6\ (bin/, data/, include/, lib/, share/, support-files/, my.cnf, my-default.ini)

 

A pak je tu installer v Program Files (x86).

 

Jestliže, by jste mi poradili co dělat, byl bych vám velice vděčný. Pokud by šel vyřešit tento problém skrze MySQL samotnou, bylo by to pro mě plus. Pokud ne, pak bych uvítal nějaký TOOL na rozdělování INSERTU - pokud existuje.

 

Děkuji mnohokrát za jakýkoliv náznak pomoci.

S pozdravem Sabath

Edited by sabath

Share this post


Link to post
Share on other sites

Všude rozházet nesmyslný konfigurační soubory ti nepomůže.

 

Ty potřebuješ jen my.ini, který je (má být) ve složce `C:\Program Files\MySQL\MySQL Server 5.6`. Na konec přidej třeba `max_allowed_packet = 1G`. A samozřejmě restartuj službu - `net stop MySQL56` a `net start MySQL56` (popř. přes GUI).

 

K nahrávání použij MySQL - viz. http://www.wowresource.eu/index.php?showtopic=25856&st=0&p=227621entry227621

 

Toť vše.

Edited by Tomáš Kolinger

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this  

×