Jump to content
 • Announcements

  • Xmat

   Pravidlo pro postování v TTT

   Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
  • Replik

   Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

   Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
  • Aristo

   Příspěvky tam, kde nemají co dělat

   Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
  • Aristo

   Používání spoilerů

   Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
mirka

Muj prvy design

Recommended Posts

Můj první design na wow web začala jsem před 2 dny kdo bude chtít dám i psd :)

 

post-25571-0-07979900-1361957467_thumb.png

Edited by mirka
 • Downvote 10

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jestli je to tvůj první design a není to ukradené, tak je to stoprocentně dobrá práce, přestože je to víceméně jen poskládané z blizzardích obrázků. Ale má ale.

 • Strašně mi tam chybí patička, nějaké ukončení webu, to by tam být mělo.
 • Dál ten box se statusy je takový moc barevný. Volil bych odstíny stejných barev co tam máš, ale méně rušivé vůči designu. Např. temně rudou pro hordu a temně modrou pro alianci, rozhodně ne takovýhle ocean.
 • Mít napsaný realmlist na titulní straně podle mě jen zabírá místo, navíc by nemusel být napsaný zeleně. Zeleně má být online status.
 • Nečitelné logo. Sorry, ale to "Spiritius" je extrémně nečitelný.
 • Menu by mohlo být rozdělené na podkategorie. Časem zjistíš, že potřebuješ mít v menu 30 položek... a mít to vše v jedné kategorii je strašné, máš široký rozhodovací strom a uživateli to způsobuje problém.
 • Malý text a příliš velké okraje. Zmenši okraje u textu a zvětš velikost fontu. Pro dobrou čitelnost je ideální 12pt. Sice to působí přerostle, ale je to určitě vhodné a dobře čitelné.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Je to tvůj design a nemáš fonty k některým textům, které tam máš? Mě alespoň tohle vždy ukazuje, když k textu nemam font :)

viz.

fpBWgJm.png

 • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Človeče a ja som to chcel pochváliť,že na prvý design v poriadku.

 

Ináč ma mrzí,že väčšina ľudí nedokáže pracovať a hlavne obetovať čas do toho aby spravili možno aj lepšie. Internet je plný návodov,tak prečo to teda neskúsite, tí, ktorí to čítate: "Berte to ako inšpiráciu a povzbudivé slová, aby ste čohosi v živote dosiahli, lebo ak robíte takéto "podvody" už teraz, spoločnosť vás odvrhne v budúcnosti - niektorí už možno aj ste!"

 

Čoraz viac a viac sklamaný z týchto ľudí bez charakteru! -_-

 • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Totalna demence načo to sem davas keď to neni tvoje? Že ti to niekto pochvali? Gratulujem si super grafik... teraz zmaž windows a choď sa von hrat

 • Upvote 1
 • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

×