Jump to content
 • Announcements

  • Xmat

   Pravidlo pro postování v TTT

   Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
  • Replik

   Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

   Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
  • Aristo

   Příspěvky tam, kde nemají co dělat

   Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
  • Aristo

   Používání spoilerů

   Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
Delm

První Design

Recommended Posts

Zdravím uživatele WoWresource. Po chvíli strávené se v hrabání ve Photoshopu, jsem se rozhodl udělat vlastní Design. Je velmi amatérský a proto očekávám velikou kritiku.

 

news_bg.png

 

No vim je to strašné, ale tak co.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aspoň sa snažíš,aj keď rám toho celého je okopírovaný.

 

Štruktúru webu máš zaujímavú,ale zle spracovanú.

 

Máš rôznu štruktúru webu. Skús si pozrieť aká je štruktúra webu a potom robiť,pracovať s tým a skladať.

Vidím že aspoň sa snažíš,tak to je u mňa veľké plus.

Je ťažké pre mňa hodnotiť web,ktorý si spravil,keď samotná štruktúra webu je zaujímavá(nie v tom dobrom) a to preto,že keby si roztiahol celý ten obrázok na celý web tak notebooky,PC a screeny s väčším rozlišením by zanedbávali kvalitu obrázku - strácali by kvalitu.

 

Čo sa týka úpravy tejto ukážky,tak určite by som:

 • to biele pod tým ASPECT WOW nedal
 • tam kde je Aspect WoW by som to jednoducho viac vysunul z hora aj s nejakým podkladom,
 • to písmo nieje moc dobré, ťažko sa s ním pracuje,ale určite by som nedal naňho toľko efektov,
 • OUTER GLOW je zle nastavený pri tom zvýraznenom písme,
 • rám tej novinky by som zmenil celý a písmo v ňom je takisto zlé,
 • no písmo vo footer-i takisto zmeniť.

 

Vôbec si nelám hlavu z toho, moje začiatky boli oveľa horšie, treba stále iba makať a makať! :nw2_guitar:

Zásadný problém ti robí písmo ale to nieje nič zlé,lebo popravde občas mám aj ja problém s písmom :mid_sword: .

Ber to ako inšpiráciu a určite to nevzdávaj. ;)

 • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jen dodám, že je dobrým zvykem ve webové tvorbě používat písmo bezpatkové.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this  

×