Jump to content
  • Announcements

    • Xmat

      Pravidlo pro postování v TTT

      Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
    • Replik

      Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

      Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
    • Aristo

      Příspěvky tam, kde nemají co dělat

      Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
    • Aristo

      Používání spoilerů

      Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
Tomáš Kolinger

Account Manager 2.0? Aneb co by měl ideální manager umět

Recommended Posts

Zdravím,

vzhledem k tomu, že jsem narazil na jeden hodně smutný příběh a nešťastný osud jednoho Account Manageru, tak jsem se rozhodl udělat průzkum - kdo by měl zájem o "Account Manager 2.0" aneb nástupce. A hlavně co by podobná aplikace měla umět :).

 

Pokud bude dostatečný zájem, byl bych ochoten to pro vás napsat, nejsem žádný začátečník - nějaké zkušenosti mám a tak by výsledek nemusel být k zahození. Pokud by se někdo přidal, bylo by to supr.

  • Upvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Reset hesla

VIP

Rename

Zmena datadisku

Played

Armory

 

Můžu se zeptat, co si představuješ pod pojmem VIP? Je to trošku široký pojem :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

armory v acc managery? to su 2 veci

To armory by sa dalo urobit krasne jednoducho vyhladavanie charakterov + zoznam itemov itemy by mohli odkazovat na wowhead :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Změna hesla

Změna datadisku

Změna jména characteru (za nějaký poplatek)

Reset hesla

Porter (Rovněž za poplatek)

Přehled characteru

Takhle bych si představoval funkční a dobry account manager :)

A pokud bys měl chut tak určitě by lidi celkem přivítali něco jako má twinstár :D (aukce postav) Přeji Good Luck

Edited by Zeiseth
  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ideálně řešeno modulově/komponentově. Né každý server chce všechny funkcionality.

 

Dále mě napadá uzamčení účtu, zobrazení informací o účtě, základní info o charakterech na účtě.

A hlavně věc, u které mě štve, že ji většinou v žádných acc managerech nemůžu najít ( a to nemluvím jen o wowku), zrušení účtu.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Teď už mě napadá akorát nějaké utilitky navíc, jako jsou např. generátor image sign na fora o postavě. Pak třeba kvůli bezpečnosti nějaký log přístupů k účtu.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest naixx

Xmate k čemu přesně slouží funkce vymazání účtu? Po každý kdy ji někde vidim jen nechápavě kroutim hlavou. To spíš funkce na vymazání ze seznamu kam se mají posílat informační emaily.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Tomáš Kolinger: rád by som sa zapojil do toho projektu,napíš mi do PM pokojne :)

 

 

Manager 2.0" aneb nástupce.

Plánuješ to programovať od začiatku celé? Alebo ideš pokračovať na higiho podkladoch?

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Copenhagen

Armory do toho nepatří, tohle má bejt aplikace na správu účtu... Navíc napsat pořádný armory není sranda a je to strašně moc práce.

 

@ariczek

Přehledy online postav mají být přece veřejné a proto mě příjde, že to tam moc neptaří.

 

@Xmat

Modulově? Na jaké úrovni? Zatím je to napsané jako "jedna velká" aplikace, specifičtější věci můžu "odpomínkovat" a uživatel si je bude moci zapnout/vypnout v configu. Řešení pomocí modulů se mi zdá přílíš složité. Zrušení účtu nevím jak vyřešit. Smazat účet a všechny jeho postavy přímo z databáze je moc drastický a hlavně nebezpečený.

 

@Wardenicek

Tady mám stejný pocit jako u té mapy - vážně by tohle mělo být v acc manageru?

 

@X-dizox

Úplně nový projekt a už jsem něco málo splácal...

  • přihlášení
  • registrace
  • zapomenutý heslo
  • zobrazení info o účtu
  • zobrazení postav
  • přejmenování (za goldy nebo itemy)
  • teleportování (za goldy nebo itemy)
  • změnu e-mailu
  • změnu hesla
  • změnu datadisku

Což by se mělo rovnat starýmu Account Manageru. Teď dodělat ty složitější věci :).

 

Rád bych přidal:

  • zamknutí/odemknutí účtu
  • aukci postav :D, s tim spojený VIP systém, takže možná přidat i nakupování itemů za kredity...

 

Nejdřív by to ale chtělo zprovoznit všechno ostatní na co nejvíce emulátorech a pak teprve dělat "blbůstky" jako je VIP a aukce.

Edited by Tomáš Kolinger

Share this post


Link to post
Share on other sites

Přidejte rozlišení na GM a Hráče.

Zobrazení ID accountu,

Seznam charakterů.

Aukce postav za goldy,

 

Pro Gmka přidejte možnost přidání itemu hráči s podmínkou zdůvodnění.

Ban/Unban

 

Profil Hráče

Profil Postav.

To je tak co mě napadlo..

Share this post


Link to post
Share on other sites

bindiks to by nemalo patrtit do manageru, je to sprava uctu a nie nejaky prehlad postav -_-

No ale ked si ides kupit char ak to tam Tomas prida, tak preco by tam nemohol byt nejaky jednoduchy prehlad co ta postava obsahuje ?

E: Nie kazdy by si kvoli tomuto instaloval Armory

Edited by Bindiks

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this  

×