Jump to content
  • Announcements

    • Xmat

      Pravidlo pro postování v TTT

      Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
    • Replik

      Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

      Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
    • Aristo

      Příspěvky tam, kde nemají co dělat

      Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
    • Aristo

      Používání spoilerů

      Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  

Recommended Posts

Úvod

Zdravím, tak vám můžu představit první verzi Account Manageru 2.0. Testováno na TrinityCore 2 ale teoreticky by to mělo fungovat na OregonCore

@ copenhagen ,testoval som to s Tomasom na oregone a funguje to,tc2 ide a mangos neviem, bolo by dobre ak by to niekto skusil

Share this post


Link to post
Share on other sites

@fanny

Máš nejspíše špatné rozbalený archiv, stáhni si systém znova.

 

@Copenhagen

Na TrinityCore 2 to funguje určitě. Na OregonCore by to mělo jít taky a to samé pro SkyFire. Takže tyhle emulátory jsou podporovány a pokud vám něco nepůjde, hoďte sem chyby ze složky /log a já to fixnu.

 

U MaNGOS nevím, zda to má smysl vůbec zkoušet - používá ho někdo?

Share this post


Link to post
Share on other sites

@fanny

Máš nejspíše špatné rozbalený archiv, stáhni si systém znova.

Měl jsi pravdu byla chyba ve špane rozbalenem archivu. A vše funguje jak by mělo zatím :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mám takový problém :( normálně se mi to připojilo k db ale když se člověk registruje a vybere si Typ Datadisku tak ja si vybral WOTLK a normálně mi to napsalo že jsem se registroval a že na email mi přijde aktivační email :) jdu na email a email přišel když na něj kliknu hodí mui to nějakou chybu a ať to zkusím později :( nevím proč, a když se přihlásím do účtu tak mám nastavenej Typ Datadisku na TBC a když dám změnit tak stále tam mám TBC můžete mi poradit co stím může být díky ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nevim co mas za emulator, ale unas jsem měl problem s jednim CMS a vyresil jsem to zadanim datadisku do tabulky v DB. Při vytvařeni noveho uvtu jsem dal 1 = TBC. Pro ukazku přikladam Screen.

wss.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

No emulátor mám TC2 :) ale trošku jsem to nepochopil :D já nechci aby se tam ukazovalo TBC ;) ale WOTLK ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

A to zanemna ze to se nedá nějak upravit aby to fungovalo normálně? :/ a co ta aktivace účtu?

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ale opravdu mě to deptá :( takovej přístup.... autor píše že případné problémy ať napíšeme sem... a když sem něco napíšeme tak se tu stejnak neukáže... zlatej

hisgrak

 

a ten jeho AC Manager :) skoda ze skoncil :(

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Autor se tu neukáže, protože mu moderátor dal ban za ignoraci nebo co to bylo. Opravovat tuto chybu nehodlám, ale ostatní ti už poradili jak na to jenže ty prostě nepřemýšlíš nebo já nevím. Jak je ten screen a to zakroužkovaný, tak tam dej 2 místo 1.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Však tomu já rozumím ;) ale prostě chtěl bych aby mi někdo pomohl opravit to že když mi přijde aktivační email tak když na něj kliknu hodi mi to error :( a tím pádem se nemůžu aktivovat...

Share this post


Link to post
Share on other sites

@jAkEr

Ostatním to funguje a mě také, takže problém bude v tvé konfiguraci. Každopádně podobným reportem si opravdu nepomůžeš, koukni do složky /log a pošli sem její obsah. Bez toho se nehneme.

Share this post


Link to post
Share on other sites

našel jsem malou chybku

 

soubor = default.latte

část kodu:

 

<tr>
<th>{_}Typ{/_}</th>
<td>
{if $account->expansion == 0}
<font color="E57300">Classic</font>
{elseif $account->expansion = 1}
<font color="00E500">Burning Crusade</font>
{elseif $account->expansion = 2}
<font color="00BFE5">Wrath of the Lich King</font>
{elseif $account->expansion = 3}
<font color="E50000">Cataclysm</font>
{else}
<font color="E500E5">Mist of Pandaria</font>
{/if}  
</td>
</tr>

 

kde je chyba

{elseif $account->expansion = 1}

 

co tam má být

{elseif $account->expansion == 1}

 

musí tam být 2x rovnáse jinak se ta podmínka neprovede a zasekne se to po podmínce == 0

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zdravím, mohu se zeptat zda-li nevíte proč v opeře v českém překladu znaménka (éíáýžřčšě..) nechce zobrazovat, ale např. třeba chrome ano.. Díky moc za jakoukoliv odpověď (i za nazvání retardem :D )

Klidně bych věnoval čas i přepisu do češtiny bez znamének, ale jaksi program na otevření .mo nemám, a přepisovat v textáku je strašný

 

//EDITY

+ nvm či to víš, ale když dáš zmena emailu tak ti to jaksi napíše error 500 :) (mám origo, neupravený)

+ heslo mi to změnilo jenom do manageru.. mám TC 3.3.5a patch ..

Edited by Wazzup

Share this post


Link to post
Share on other sites

Diakritika fungovat musí. Vše je v UTF8 a pokud si něco špatně neuložil/nezměnil, tak to nemá důvod nefungovat. Změna e-mailu ti nejde, protože jaksi nemáš na serveru SMTP server, který by e-mail odeslal a nebo máš s ním nějaký problém.

 

Celkově tam máš spoustu nesmyslných chyb, které tam smozřejmě nejsou. Takže by bylo dobré kdyby si to stáhl celé znova.

Edited by Tomáš Kolinger

Share this post


Link to post
Share on other sites

Já nahrál několikrát originální tvojí práci. Diakritika nefunguje jenom v opeře a né jenom mě.. Změna emailu není chyba v tom, že nemám SMTP, který mám, ale v tom, že napíše stránka neexistuje

 

Nicméně aby to bylo OK stáhnu si to ještě jednou ;) Ale dost o tom pochybuju.. :o

 

EDIT:// Tak jsem to nahrál čistý znova a problém zůstává stejný s písmem (s resetem nvm nemám teďka přístup do náky DB)

Edited by Wazzup

Share this post


Link to post
Share on other sites

Musíš bejt trochu konkrétnější ono jako "nejde změna hesla" je hodně obecnej pojem. Co přesně nejde, jaká stránka neexistuje atp.

 

Mě diakritika funguje bez problému i v Opeře. Takže zase budeš muset bejt konkrétnější co máš za verzi, kde to nefunguje, udělat screen, ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok po delší době jsem se na tu doménu kouknul a něco se změnilo nvm sice proč né už dávno, ale řešit to nebudu..

1. Diakritika se vylepšila a funguje

2. email odeslat jde, akorát zatím potvrzovací nepřišel

3. heslo změní akorát do manageru a do hry zůstane stejný..

Share this post


Link to post
Share on other sites

A všechny operace proběhnou normálně? Žádný error 500?

 

Každopádně se koukni do složky /log a postni sem zabalenej obsah týhle složky. Pokud tam nějaká chyba je, tak se určitě zalogovala.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now


×