Jump to content
 • Announcements

  • Xmat

   Pravidlo pro postování v TTT

   Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
  • Replik

   Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

   Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
  • Aristo

   Příspěvky tam, kde nemají co dělat

   Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
  • Aristo

   Používání spoilerů

   Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
Prymary

Cata error při loginu

Recommended Posts

Zdravím, chtěl bych poprosit o radu. Zkousim si u sebe udelat wow cata server ciste pro me. Stáhnul jsem si binarky z jednoho webu a DB. Udělal jsem si normalne acc zmenil jsem jmeno ralmu ale kdyz se chci prihlasit do hry vyhodi mi to tabulku s vyběrem realmu kde je napsano ze je server offline. Vsiml jsem si ze zaroven stim mi login server vyhatuje neco jako "Update realmlist..." ikdyz jsem nahral vsechny updaty. Dokonce jsem zmenil port v realmlistu na 3306, ale nic nepomaha. Už dřív se mi povedlo rozjet wotlk server a v uspesne, ale tady si nevim rady. Děkuji za jakekoli rady.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nechápem, prečo si si menil v realmliste port na 3306 - pokiaľ viem realm má port 8085 alebo aký si mu pridelil, 3306 je väčšinou MySQL

 

E: skús nastaviť timezone na 2

Edited by frytiks

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jasne ze mám zapnuty login :D ten mi prave zhruba po 10ti sekundach vypisuje "Updating realmlist...."

 

Jinak ten ralm port byl za zactku na 8085 ale i tak to hazelo tu samou chybu tak jsem tam zkusil dat port 3306 kterj byl prave u konfigurace mysql myslel jsem ze musi byt stejny :) , ale jeste zkusim zmenit timezone tam mám totiz 1 :)

 

 

EDIT: Tak to nepomohlo :( nema nekdo prosim jeste nejakej napad ?

 

Nikoho nic nenapada prosim ?

Edited by Wolf Officious

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tam by melo byt snad vse ok jinak realm mam nastaveny takto

insert into `realmlist` (`id`, `name`, `address`, `localAddress`, `localSubnetMask`, `port`, `icon`, `flag`, `timezone`, `allowedSecurityLevel`, `population`, `gamebuild`) values('2','Cata','127.0.0.1','127.0.0.1','255.255.255.0','8085','0','2','2','0','0','15595');

 

Jinak binarky mám z tohoto webu jestli s tím má nekdo zkusenosti

Edited by Prymary

Share this post


Link to post
Share on other sites
BindIP = "0.0.0.0"

 

Vážně bych to moc potreboval :(

 

Nebo nemal by nekdo odzkousene jadro a DB pro cata 4.3.4 ? Treba je chyba nekde v tech binarkach. Byl bych moc rád kdyby se nekdo podelil :)

Edited by Wolf Officious

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nepomohlo :(

 

Jeste me napadlo nemuze to byt treba tim ze bych mel spatnou verzi hry ? Mám sice verzi 4.3.4 (15595) stejně jako je uvedeno v DB ale nevim jestli mám mít enGB nebo enUS verzi nebo jestli tohle na to ma vubec vliv.

Edited by Wolf Officious

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeste me napadlo jestly nemas v db nastaveny realmlist na externi ip (verejnou) pak musis do realmlistu dat take verejnou ip a mit ji nastavenou v routru nebo modemu na ty porty a na tvoji interni.

Edited by MARS_LΣGΣND

Share this post


Link to post
Share on other sites

Díky ale už jsem to vyresil :). Zjistil jsem, že mi v DB v realmlistu uplne chybi kolonka "Online" a v ni musi byt vyplneno "1" a jelikož sem ji tam vubec nemel bralo to asi jako nulu a pak nastal tento problem. Na wotlk sem se s timto nikdy nestkal.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×