Jump to content
  • Announcements

    • Xmat

      Pravidlo pro postování v TTT

      Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
    • Replik

      Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

      Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
    • Aristo

      Příspěvky tam, kde nemají co dělat

      Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
    • Aristo

      Používání spoilerů

      Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
fistd

[Navod]Instalace a přihlášení do databáze Mangos

Recommended Posts

Na co potřebuješ link ? Zkus třeba používát www.google.com a pokud to tam nenajdeš (jakože pochybuji), tak napiš co hledáš a zařídím reupload.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ahoj, kdyz chci nahrat mangos.sql tak mi to nahlasi si error pri 8sekundach (je to od bennyho),nahlasi to tenhle error:[Err] 1064 - You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near ''),

(34091,762,300,300'),

(1804,633,1,0),

(668,98,-1,-1),

(669,109,-1,-1),

(670' at line 26

[Msg] Finished - Unsuccessfully

 

co stim?

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

zdar pls helpnete mi nekdo mam vse spravne dle navodu ale porad mi hlasi toto

 

Using configuration file mangosd.conf.

MaNGOS daemon /0.8-SVN (Win32)

<Ctrl-C> to stop.

 

 

MM MM MM MM MMMMM MMMM MMMMM

MM MM MM MM MMM MMM MM MM MMM MMM

MMM MMM MMM MM MMM MMM MM MM MMM

MM M MM MMMM MM MMM MM MM MMM

MM M MM MMMMM MM MMMM MMM MM MM MMM

MM M MM M MMM MM MMM MMMMMMM MM MM MMM

MM MM MMM MM MM MM MMM MM MM MMM

MM MM MMMMMMM MM MM MMM MMM MM MM MMM MMM

MM MM MM MMM MM MM MMMMMM MMMM MMMMM

MM MMM http://www.mangosproject.org

MMMMMM

 

 

World Database: 127.0.0.1;3306;root;root;mangos

Connected to MySQL database at 127.0.0.1

 

AUTOCOMMIT SUCCESSFULY SET TO 0

Login Database: 127.0.0.1;3306;root;root;realmd

Connected to MySQL database at 127.0.0.1

 

AUTOCOMMIT SUCCESSFULY SET TO 0

Realm running as realm ID 1

Using DataDir ./

WORLD: VMap support included. LineOfSight:0, getHeight:0

WORLD: VMap data directory is: ./vmaps

WORLD: VMap config keys are: vmap.enableLOS, vmap.enableHeight, vmap.ignoreMapId

s, vmap.ignoreSpellIds

Check existing of map file './maps/0004331.map': not exist!

Correct *.map files not found in path './maps' or *.vmap/*vmdir files in './vmap

s'. Please place *.map/*.vmap/*.vmdir files in appropriate directories or correc

t the DataDir value in the mangosd.conf file.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

a nejde my spustit mangos.conf

 

 

 

 

 

 

 

 

Pls help nikde sem nenasel pomoc na tohle

Edited by kkiilleerr

Share this post


Link to post
Share on other sites

Umis cist? Mylsim ze jo takze hledej problem sam... jestli nedokazes ani tohle tak se o mangos ani nepokousej

Share this post


Link to post
Share on other sites
zdar pls helpnete mi nekdo mam vse spravne dle navodu ale porad mi hlasi toto

WORLD: VMap config keys are: vmap.enableLOS, vmap.enableHeight, vmap.ignoreMapId

s, vmap.ignoreSpellIds

Check existing of map file './maps/0004331.map': not exist!

Correct *.map files not found in path './maps' or *.vmap/*vmdir files in './vmap

s'. Please place *.map/*.vmap/*.vmdir files in appropriate directories or correc

t the DataDir value in the mangosd.conf file.

a nejde my spustit mangos.conf

Pls help nikde sem nenasel pomoc na tohle

 

Dej v DataDir tohle .

 

btw Mas vubec extrahnutý vmapy, mapy ??xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

mne pise : Incorrect DataDirt value in mangosd.conf or ALL required *.dbc files <50> not found bz path: ./dbc

v mangos.conf mam napisane DataDir = "."

//edit: uz to facha boli to zle dbc subory...

Edited by colo

Share this post


Link to post
Share on other sites
mne pise : Incorrect DataDirt value in mangosd.conf or ALL required *.dbc files <50> not found bz path: ./dbc

v mangos.conf mam napisane DataDir = "."

 

Asi spatne DBC

Share this post


Link to post
Share on other sites

A kde mas umistene DBC soubory? Budto mas spatne napsanou cestu v DataDir = "" nebo nemas vsech 50 DBC souboru v te slozce. Staci si to prelozit...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Hele nemohl bys šoupnout odkaz nebo napsat sem jak updatovat verzi serveru na 2.4.3?

ten navod je funkcni pro vsechny verze

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sorry že se ptám jako lamka, ale potřebuju k vytvoření localhost DB ještě nějaký jiný soft než je Navicat? Když chci vytvořit localhost DB tak mi to napíše error 2003 - can't connect to mysql server on 'localhost' (10061). Kdysi jsem měl tuhle localhost DB ale ještě jsem měl MySQL server, je nutné jej nainstalovat?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Sorry že se ptám jako lamka, ale potřebuju k vytvoření localhost DB ještě nějaký jiný soft než je Navicat? Když chci vytvořit localhost DB tak mi to napíše error 2003 - can't connect to mysql server on 'localhost' (10061). Kdysi jsem měl tuhle localhost DB ale ještě jsem měl MySQL server, je nutné jej nainstalovat?

 

MySQL je zaklad tak ho nainstaluj a potom udaje napis do navicatu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ahoj, nejak mi to nechce jit :(

 

Asi to bude navicatem, ale ja jiny nesehnal :(

 

 

 

Vse normalne v pohode spustim, nainstaluju, extrahuju (ovsem ne podle tveho navodu - linky jsou nefunkcni), a extrahuju soubor mangos.sql do DB pomoci navicatu.

A tady je ten problem. Obcas to udela jen 12 000 queries a hodi error : Pristup odepren, nebo 40 000 a stejnej error, 100 000 error, a jednou i 400 000 a error :-D

 

Nepsal bych kdybych nebyl zoufaly tak prosim o odpoved :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mam takovej problem, kdyz instaluji MysQl Server tak mi to u Start Service oznaci jako chybu a pod to napise The Service could not be started. Error: 0 a dal s tim nic nejde delat co s tim? Predem dekuji

 

Dela mi to u tohoto kroku:

173lt.jpg

Edited by smonkey

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mam takovej problem, kdyz instaluji MysQl Server tak mi to u Start Service oznaci jako chybu a pod to napise The Service could not be started. Error: 0 a dal s tim nic nejde delat co s tim? Predem dekuji

 

Dela mi to u tohoto kroku:

173lt.jpg

 

Tak tohle se mi stalo s MySQL také prvně, čím to je?

Share this post


Link to post
Share on other sites

No já bych jen chtěl vědet proč mi to dělá když už mám vše uplně hotové, dám wow (spustím) lognu a logování zůstane u Handshaking nevíte co stím?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now


×