Jump to content
  • Announcements

    • Xmat

      Pravidlo pro postování v TTT

      Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
    • Replik

      Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

      Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
    • Aristo

      Příspěvky tam, kde nemají co dělat

      Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
    • Aristo

      Používání spoilerů

      Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
fistd

[Navod]Instalace a přihlášení do databáze Mangos

Recommended Posts

pls mam problem kde najdu tu slozku ad.exe? :)

 

pokud ses z toho porad v prdeli je to v mym topicu, odkaz najdes v mym podpisu....je to nejnovejsi ad.exe

Share this post


Link to post
Share on other sites
Hoj..nevim jestli uz to sem nekdo psal..ale kam mam nahrat ty dbc...ja si toho uz z wowoemu moc nepapamtuju takze vlastne jedu od znova..jinak mangos jekompatibilniz antivirama atp? nebo taky pada jako wowemu?? dik

proste to kopni do slozky s MaNGOSem...

Share this post


Link to post
Share on other sites
do slozky na kterou pak odkazes v configu(datadir)

 

 

ok...takze jen napisu do datadir cestu ke slozce Mangos/dbc??

Edited by Speedy_CZ

Share this post


Link to post
Share on other sites
Todle to dělalo u stareho ad.exe

Mrkni se na titulní stránku topicu tam je nejnovější ad.exe

 

Jinak by to mohlo byt tim že nemaš verzi hry 1.12.1

 

A při nejhorším re-install wowka :D

 

 

no ja teda nevim ale ja na titulni strane topicu vubec zadny ad.exe nenasel :( asi sem slepej..jinak stahl sjem to ad.exe co ma cybe v tom topicu z revizema atp. a porad to nefunguje... :((( na jakej patch je to ad.exe ??? nebo to je fuk???

Share this post


Link to post
Share on other sites
pls..

 

vypisuje mi tuto chybu co s tym ???

snap3xk9.jpg

 

vzdy kdyz pise Error in "xxx" probably sql format was updated, jeste raz rikam za vsechny nekompatibilni db a uz tu nespamujte takovymi vecmi !!! KUA!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nazdar neviete mi pls poradit... robil som secko podla navodu a aj som uz spustil wowko ... aj som sa logol ale jedinyyy probleeem bol ze som nemal ziadne NPC-cka a mobbov... PLS poradte

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nazdar neviete mi pls poradit... robil som secko podla navodu a aj som uz spustil wowko ... aj som sa logol ale jedinyyy probleeem bol ze som nemal ziadne NPC-cka a mobbov... PLS poradte

 

stahni si novou(jinou) DB je to tim ze je prazdna pouze....jinak je to tu popsany taky hodnekrat :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
stahni si novou(jinou) DB je to tim ze je prazdna pouze....jinak je to tu popsany taky hodnekrat :)

Mno ale neviem kde sa da stiahnut ta databaza lebo som tu nasiel jeden link ale ten uz nefunguje nevies mi sem hodit niaky link na DB ???

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mno ale neviem kde sa da stiahnut ta databaza lebo som tu nasiel jeden link ale ten uz nefunguje nevies mi sem hodit niaky link na DB ???

 

je to tu vsude .... tak treba od Cybeho TADY nebo uplne celej pack ze vsim vsudy od C&C TADY

Share this post


Link to post
Share on other sites
Fakt dik... mno mam ece jednu lamerskuu otazku .... jak nahodiim to DB ?

 

tento topick obsahuje podrobny navod jak na to....co si ho precist ? :)

normalne pomoci navicatu nebo SQLyog ---- pravym na zalozku "mangos"(nazev pouzivam klasickej jak ho ma 90% lidi) a pak kliknes na "execute batch file" a pak vyberes ten tvuj soubor(DB) a pak "start" a pockas az se to nacte a mas to :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
tento topick obsahuje podrobny navod jak na to....co si ho precist ? :)

normalne pomoci navicatu nebo SQLyog ---- pravym na zalozku "mangos"(nazev pouzivam klasickej jak ho ma 90% lidi) a pak kliknes na "execute batch file" a pak vyberes ten tvuj soubor(DB) a pak "start" a pockas az se to nacte a mas to :)

njn dik ... ale teraz mi nejduuu gm prikazy a ani neviem dat na seba zbran a veci a nejde mi chat vkuse to vypisuje ze unknown language.. nevies co by s tym mohlo byt???

Share this post


Link to post
Share on other sites
njn dik ... ale teraz mi nejduuu gm prikazy a ani neviem dat na seba zbran a veci a nejde mi chat vkuse to vypisuje ze unknown language.. nevies co by s tym mohlo byt???

 

 

jo ty sis stahl tu nejnovejsi od C&C ...to mi blblo taky...tak zkus nejakou starsi nebo jinou....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mám takovej blbej problém vím že se to už řešilo vše jsem si vyhledal koukal jsem se i jinde na fórech ale ten můj je trochu jinadsi oba conf mam presne podle navodu realmlist v sql taky btw vse 127.0.0.1 mangos normalne nabehne pustim clienta prihlasim se napise mi to conected a pak me to kickne ven nikde zadny error a ani v logu mangosu se nic neobjevi takze je chyba asi nekde v klientovi realm u klienta mam taky 127.0.0.1 patch 1.12.1 a repack mam MaNGOS 3427 ScriptDev2 ale myslim ze repack nerozhoduje protoze jsem vyzkousel asi 5 mozna vic a porad se stejnym vysledkem :(

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mám takovej blbej problém vím že se to už řešilo vše jsem si vyhledal koukal jsem se i jinde na fórech ale ten můj je trochu jinadsi oba conf mam presne podle navodu realmlist v sql taky btw vse 127.0.0.1 mangos normalne nabehne pustim clienta prihlasim se napise mi to conected a pak me to kickne ven nikde zadny error a ani v logu mangosu se nic neobjevi takze je chyba asi nekde v klientovi realm u klienta mam taky 127.0.0.1 patch 1.12.1 a repack mam MaNGOS 3427 ScriptDev2 ale myslim ze repack nerozhoduje protoze jsem vyzkousel asi 5 mozna vic a porad se stejnym vysledkem :(

 

poustis i relmd.exe?prihlasujes se do hry az ti nabyhaji trasy letu atd...

jestli jo tak zkus jeste v tabulce realmlist nastavit tvou verejnou IP (jestli máš) a do realmlistu taky tvou verejnou IP

me to taky nejelo kdyz jsem mel v tabulce realmlist 127.0.0.1 a v realmlistu 127.0.0.1 :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
realmd.exe poustim taky trasy bezi taky s tou verejnou ip jsem to zkousel taky a porad nic proste svalim pc ze skaly :D

 

zkusil bych uplne jinou DB a revizi...kdyz ti to bude delat nadale tak bych to resil vice "do hloubky"

Share this post


Link to post
Share on other sites
zkusil bych uplne jinou DB a revizi...kdyz ti to bude delat nadale tak bych to resil vice "do hloubky"

 

Nemuze to byt zpusobeno mangosem kdyz ten si ani nevsimne ze se na nej chce nekdo lognout

Share this post


Link to post
Share on other sites

tak to pak mas spatne nastaveny realmlist v DB (realmd) nebo configy(ale to by ti psalo chybu pri spousteni)

zkus se mrknout na ten REALMLIST v DB(realmd) je tam nazev serveru a pak i IP

 

EDIT: nebo tam zkus dat misto 127.0.0.1 --> localhost (treba to pomuzu,ikdyz nwm) a pak nezapomen prepsat jeste realmlist.wtf (u samotne hry)

Edited by Zbabelec

Share this post


Link to post
Share on other sites
tak to pak mas spatne nastaveny realmlist v DB (realmd) nebo configy(ale to by ti psalo chybu pri spousteni)

zkus se mrknout na ten REALMLIST v DB(realmd) je tam nazev serveru a pak i IP

 

EDIT: nebo tam zkus dat misto 127.0.0.1 --> localhost (treba to pomuzu,ikdyz nwm) a pak nezapomen prepsat jeste realmlist.wtf (u samotne hry)

 

 

Ja vim ze je to hrozny ale 127.0.0.1 jsem slovnim localhostem zkousel uz vcera btw v hosts ve slozce win mam radek 127.0.0.1 localhost take pridany jestli na tohle nekdo prijde tak je to nejvetsi king na svete :D

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

mno jedno je jiste ... problem je v realmd....zkusil bych jinou revizi a prehrat realmd i v DB (tim z nove revize)

Share this post


Link to post
Share on other sites
mno jedno je jiste ... problem je v realmd....zkusil bych jinou revizi a prehrat realmd i v DB (tim z nove revize)

 

Klobouk dolu

 

Sry za spam

 

Opravdu jsi vyresil muj problem mockrat dekuji pochybuji o tom ze bych nekdy dokazal vyprodukovat neco cim bych se ti odvdecil takze ti toto musi stacit ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now


×