Jump to content
  • Announcements

    • Xmat

      Pravidlo pro postování v TTT

      Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
    • Replik

      Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

      Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
    • Aristo

      Příspěvky tam, kde nemají co dělat

      Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
    • Aristo

      Používání spoilerů

      Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
Dados

Prodám doménu WoWServer.cz

Recommended Posts

Smiem otázku? Nebola táto doména už viac krát predaná, resp. koľký majiteľ si? (Ak smiem vedieť)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na poslání mailu jsem moc líný, nabízím 100,-

Nechci bejt hnusnej, ale nechybí ti tam jedna nula? :D

 

Každopádně se mi tenhle kauf nějak nezdá. Nevím proč, jenom pocit (asi protože je to psaný z mobilního netu TMCZ). :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neviem prečo,ale ak kupujem doménu od niekoho (alebo celý web) dosť na mňa robí ako je spracovaná ponuka, ponuky typu: Predám doménu mojadomena.sk, ceny píšte na email.

 

Tak osobne by ma aj zaujímalo (dobre v tomto prípade viem že je to u F.cz(nechcel som robiť reklamu) ). Aké parametre hostingu sú, nejaké informácie o hostingu, ak je teda hosting v cene,alebo len samotná doména a viac podrobné informácie, toto je vyslovene odfláknutá robota. -_-

Share this post


Link to post
Share on other sites

No hlavně tady chybí údaj o tom, do kdy je doména zaplacená (září 2013). Prostě by mě zajímalo víc informací, třeba taky jestli tam vůbec někdy něco bylo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aká je návštevnosť stránky?

Taktiež ma toto zaujíma.

Čo je na tej doméne? Predáva sa čisto doména alebo aj obsah,ktorý bol kedysi na tej doméne?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nechci bejt hnusnej, ale nechybí ti tam jedna nula? :D

 

Nechybí, ta doména nemá hodnotu. ;)

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nechybí, ta doména nemá hodnotu. ;)

No zjevně nemá hodnotu ze strany... počkej, (jak to říkal?) něco friendly... :D

Asi tam nic nejelo. A jestli, tak to friendly pro vyhledávače nebylo.

A i kdyby... tím že to tam už nejede, je to v háji (a stačí na to pouhý týden). :D

 

Takže de-facto ceníme jenom jméno (lukrativitu?). Pro wow servery to nemá smysl; každý si vymyslí vlastní jméno. Tohle by se hodilo pro projekt spojující WOW servery, ale takový projekty už tu jsou a není jich málo. Takže? :D

Edited by Wolf Officious

Share this post


Link to post
Share on other sites

Já mám doménu wow-server.cz a jediné co mi ji trochu zvedlo je obsah, jinak si nemyslím, že by měla větší hodnotu. Takže je i xmatova cena 100,- přijatelná :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Já mám doménu wow-server.cz a jediné co mi ji trochu zvedlo je obsah, jinak si nemyslím, že by měla větší hodnotu. Takže je i xmatova cena 100,- přijatelná :)

 

Cenu tej domény môžeš pokojne aj zvýšiť, ide o to ako to spravíš, zober si taký wows****s.net (nechcel som robiť reklamu - určite ten web poznáte), má určite väčšiu hodnotu. A áno máš pravdu, ide o hlavne o obsah stránky v tomto prípade.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ta doména nemá ranky, nikdy na ní asi nic pořádného nejelo, navíc je v jednotném čísle a tudíž nevhodná pro server list.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ono to je jedno co tu resite, ten co napsal topic se o to stejne nezajima. :)

Edited by sekac
  • Downvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ty chytráku kde bereš že nefunguje ? Nejdřív si někde přečti co to znamená doména a až pak tu piš.

 

On prodává doménu a ne web s doménou ;) Si tu zase někdo hraje na chytrého...

Edited by Wolf Officious
  • Upvote 2
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aká je návštevnosť stránky?

Taktiež ma toto zaujíma.

Čo je na tej doméne? Predáva sa čisto doména alebo aj obsah,ktorý bol kedysi na tej doméne?

 

K čemu je ti návštěvnost u domény ? Tady jde pouze ale pouze o KW v doméně a o doménu jako takovou. Hodnota domény je minimálně 109kč( poplatek za reg. u Forpsi dle Monitoruju.net )

 

Rozhodně bych jí ani za 500 neprodal. Ve správných rukou může dokázat divy. KW v doméně má ještě na seznamu velkou váhu. Nemám rád, když komentuje někdo něco, čemu absolutně nerozumí.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this  

×