Jump to content
 • Announcements

  • Xmat

   Pravidlo pro postování v TTT

   Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
  • Replik

   Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

   Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
  • Aristo

   Příspěvky tam, kde nemají co dělat

   Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
  • Aristo

   Používání spoilerů

   Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
jaykiss

[HTML] Rozcestník

Recommended Posts

Zdravím,

dnes som sa zŕana nudil tak som sa trošku pohral. Snáď sa to niekomu zíde.

Inšpiroval som sa Holy**** webom, kto pozná uvidí to hneď.

Prosím ohodnotenie, síce to je "rýchlovka", ale no...

 

Náhľad č. 1.: http://estcraft.no-ip.org/wotlk/Admin/jaykiss_súbory/nahľad1.jpg

Náhľad č. 2.: http://estcraft.no-ip.org/wotlk/Admin/jaykiss_súbory/nahľad2.jpg

Náhľad č. 3.: http://estcraft.no-ip.org/wotlk/Admin/jaykiss_súbory/nahľad3.jpg

 

Download: http://uloz.to/xd2wez7/rozcestnik-jay-rar

Heslo: jaykiss

 • Upvote 5
 • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Smaž to a nedělej to. Je to nepěkné, tohle nikdo nestáhne.

Je mi líto, že WoWR tak kleslo. :(

 • Upvote 2
 • Downvote 8

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tjn, myslel som si že to bude mať zlé hodnotenie, mne sámemu sa to nepáči, "rýchla práca málo stojí".

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tjn, myslel som si že to bude mať zlé hodnotenie, mne sámemu sa to nepáči, "rýchla práca málo stojí".

 

Nechápu jak se můžeš nechat takhle buzerovat. Kdybys viděl za co(za jaké hovna) se dnes ve světě IT berou peníze, tak by tě něco podobného netrápilo... Však přes WoW k úspěchům ne? :mid_bow_arrow:

 

Tjn, myslel som si že to bude mať zlé hodnotenie, mne sámemu sa to nepáči, "rýchla práca málo stojí".

 

Však se mrkni co jsem před 6 lety tady prezentoval já a stahovali to blázni jako draci, až jsem z toho měl kredit na rapidshare zdarma :mid_bow_arrow:

Edited by Wolf Officious
doublepost

Share this post


Link to post
Share on other sites

Alé né :D je to fakt nic moc .. Ako som písal , robil som to ráno ked som sa nudil pred tým než som šiel k holičovy potom som to zatrovil a uploadol na uloz to, hoil sem ked bude mať niekto iný vkus, tak si to stiahne, komu sa to nepáči napíše svoj názor a svet ide ďalej :) Ako téma to nieje zlé ale neladí to spolu, hodila by sa nato java ktorá by to otvarala pomaly pri prechode myškou ale tú ja neovladam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jasné :) písal som je to len výplod trátkeho voľného času, nechcel som to len tak vymazať tak som to dal sem. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Snaha sa cení, hlavne zapracuj na písme a viac prepracuj detaily, nieje to dobré ale časom to bude dobré. ;) Hlavne to nevzdávaj a radšej sa pýtaj na rady, pozeraj návody a niečo kompletné sem daj, pretože toto je robota na 5 minút a grafika chce trpezlivosť a hlavne predstavivosť a kreativitu!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this  

×