Jump to content
  • Announcements

    • Xmat

      Pravidlo pro postování v TTT

      Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
    • Replik

      Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

      Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
    • Aristo

      Příspěvky tam, kde nemají co dělat

      Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
    • Aristo

      Používání spoilerů

      Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
Effect

Hľadám GM Team

Recommended Posts

logov2.png

Dobrý deň. Z dôvodu nulového množstva vývojárov (Developerov, okrem Administrátora.) si Vás dovoľujem upozorniť na tento stav.

Týmto oficiálne otváram nábor vývojárov pre realm Mael'Thas FUN 3.3.5a.

Od záujemcov očakávam slovenčinu, poprípade češtinu na skvelej úrovni. Dôležité sú aj čiarky, ktoré dávajú obyčajnému textu taký ,,živší" tvar.

Taktiež sú veľmi dôležité v iných veciach, ako napríklad význam vety. Napr. veta "Pustiť, nie sťať." keby bola čiarka takto ,,Pustiť nie, sťať." tak to má úplne iný význam. Takže pozor na to.

Od záujemcov taktiež očakávam ovládanie programovacích jazykov:

  • C++
  • SQL

Taktiež je potrebné, aby záujemci mali skúsenosti s OpenSource World of Warcraft Emulátormi ako:

  • Mangos
  • TrinityCore (Preferujem)

Minimálne požiadavky uchádzača o post:

  • Vek 16+ (Vedel by som urobiť aj výnimku, a to v tom prípade že uchádzač bude mať referencie, alebo iné skúsenosti.)
  • Ovládanie Hore uvedených programovacích jazykov na dobrej úrovni. Prípadné nedostatky sa rýchlo doučíte.
  • Skúsenosti s vyšie uvedenými OpenSource.
  • Tímová spolupráca
  • Samostatnosť
  • Časová Flexibilita
  • Profesionálne jednanie, resp. na úrovni.
  • Znalosť IN-GAME príkazov.
  • Veľká slovná zásoba.
  • Šťipka fantázie.
  • Skype/TeamSpeak.

Čo od nás môžete očakávať?

  • Skvelý, mladý kolektív s chuťou pracovať a pomáhať si navzájom.
  • Mesačné odmeny za odvedenú prácu v podobe In-Game vecí.
  • Zvýšené práva In-Game, Práva na fórku.
  • Pravidelné týmové akcie plné zábavy.
  • Prístupy do databáze či jadra.
  • Podielať sa na vývoji jedného z free FUN CZ/SK serverov na scéne.

Voľné pozície sú:

  • 0/3 Database Developer
  • 0/4 Core Developer

Prihlášky podávajte v forme PM. Za Mael'Thas Team, Effec7.

Tešíme sa na Vás!

Edited by Effect
  • Upvote 7
  • Downvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Je to dobrej Chlap, cpp ovládá, není to jako většina těch děti co tu hledají gm team, doporučuji s ním spolupracovat +Rep

  • Upvote 3
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moriet, ďakujem za príspevok. Ale neviem, či to bude ozaj zrealizované, pričom sponzor sa projektu zriekol lebo s ostatnými nemal veľmi dobrú skúsenosť. (Iné projekty ktoré sponzoroval), aj keď vedel, že čo chcem, to dosiahnem. A týmto by som chcel aj ostatných sponzorov poprosiť, či-by neboli ochotný pomôcť, poplatky by som kompenzoval VIP systémom ktorý by som zaviedol ihneď pri zrealizovaní a príprave core na použitie. Ďakujem.

.............................................................................................................................................. ..........................................Daniel B.

Edited by Effect

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oznamujem, že po 6tich minútach bez sponzora, som si našiel nového. Takže týmto vyhlasujem, že projekt sa bude naďalej realizovať. Špecifikácie serveru upnem do topicu.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samozrejme, ďakujem za hate, bez zlého dobré nieje:). Core som nezničil, ani nijako inak nepoškodil, moje opravy boly dobré, na to ako som sa snažil, no otestovať som to na 800% nemohol, nemal som kde, aby to hráči dobre otestovali. Samozrejme, vždy som sa opravil, ak som niečo zle urobil. Každý na začiatku failoval, a k tebe sa vyjadrovať nemusím, každopádne ďakujem za kritiku. A áno, ovládam, som samouk, nejaké tie tutoriály, učivá pre gymnáziá a stredné či vysoké odborné školy a je to:). Stačí mať fotografickú pamať, a štipku učenlivosťi. Btw, kritizuj, ale overuj si fakty.

Edited by Effect
  • Upvote 2
  • Downvote 11

Share this post


Link to post
Share on other sites

+Rep za poučku že sa za pravdu každý zlobí/urazí. Za pravdu sa nepohnevám, ale keď niekto flamuje tak to nemám rád. Vieš čo umím? Asi ťažko, pretože od vtedy čo si odišiel sa toho veľa zmenilo.

Kľudne si mysli čo chceš, mne to je šumafuk čo si o mne už len ty myslíš. A neviem kto zničil server :D Ten pravý sa ozval..

/e Nikoho som nevolal ;) Ty by si sa nemal moc ozývať pričom si ma za pomoci niekoho zamínuskoval, ale o to už nejde, hlavne tu už neOTčkuj.

Naše spory si riešme v PM, a nie tu.

/e2 Vyriešené ;)

 

UP! Ponuka stále platí! Po novom hľadám aj WebMastera ktorý by sa staral o chod Webovej Stránky, a Taktiež by pracoval na poste Moderátora Fóra!

Edited by Wolf Officious
Sloučení postů.
  • Upvote 2
  • Downvote 12

Share this post


Link to post
Share on other sites

Další tuctový server? Neuspěješ, budeš se muset něčím odlišovat, na to aby jsi začal se zastaralým datáčem, bez jedinečného nápadu je fakt pozdě a je zbytečné vůbec začínat.

  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ver mi, že tých nápadov mám fúru, no nemá cenu ich tu vypisovať ;)

  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ver mi, že tých nápadov mám fúru, no nemá cenu ich tu vypisovať ;)

Myslím že více potencionálních "pracovníků" zaujmeš právě těmi nápady ;) A pochybuju že jich je tolik, aby jejich vypisování zabralo takovou dobu či práci..

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja mám tak trošku iné organizačné plány.. Nechcem, aby server dopadol tak, že by tam šli dvaja-traja ľuďia&adios amigo.. Hlavne by som chcel trošku poupraviť GMT, nech svoju prácu berú vážne, ale zase nie až tak vážne, že budú ako nejaký starý, smutný, bezduchý starček.. Proste trošku života do toho, a humor tiež nezaškodí, ale s mierou:).

Samozrejme, hráčov by som prekvapil inými, odlišnými eventami, ktoré možno na iných serveroch videli, možno nie.. Ale samozrejme, vždy sa ten systém bude zdokonaľovať. Možno aj funkčnosťou serveru, či inými vecami. Nechajme sa prekvapiť ;).

Nie, že by sa mi tie nápady nechcelo vypisovať, to nie. Len nechcem, aby sa iný, druhý server opičil. Pričom ja dobre viem, že takých ľudí je tu mnoho. Takže asi tak;). Mám to dobre naplánované, také nejaké schéma. A taktiež vlastný príbeh k názvu serveru, či obrázky a podobne. Jediné, čo mi teraz chýba, je server, pričom sponzor, ktorého som si "zohnal", mi ešte nedal Access do SSH či SQL, takže stále čakám. A taktiež, web. Server sa plánuje spustiť cca 6-8.5.2013, no nieje to oficiálny dátum, a možno sa ešte z iných dôvodov presunie. Nechcem sa s tým ponáhľať, pretože som videl serveri, ktoré sa ponáhľali, a nakoniec skončili tak rýchlo, ako aj začali. Trpezlivosť ruže prináša:). To by bolo v krátkosti o tom, čo sa deje, a čo sa ešte len bude diať.

Edited by Effect
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

6-8.5.2013 .. za týždeň chceš postaviť svet, ktorí inde nenájdu, opraviť jadro tak ako inde nieje, spraviť dokonalý web? Keď nemáš ešte ani web tak počítaj s grafikou 4 dni, CSS/HTML a PHP (pokial tam chceš nejaké toolsky) ďalšie 3-4 dni. Neviem no, kvalitný svet s event zónou, custom questami zaberie dosť času.

 

Každopádne držím palce možno sa Vám podarí prekvapiť ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nevím jak ty, ale já když se fakt snažím, tak mám web naprogramovaný za jedno odpoledne :D

  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nedočítal si to celé, ako som už písal, ten dátum nieje oficiálny a možno sa ešte 2x alebo 3x presunie ;)

S PHP či HTML si nerozumiem :(:blushing:

Edited by Effect

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trochu mi tu chybí, co serveru vlastně přineseš ty, krom toho že budeš na Webu napsaný jako: Administrátor

 

Osobně by mě vcelku zajímalo, čím odlišným chceš přilákat hráče. Jde o to, jestli má vůbec cenu se do takového projektu zapojit, protože zjistit po pár měsících práce, že je z toho jen další tuctový WotLK Fun server, kterých máme na scéně (když vezmu jen letem světem data z http://servery.wowresource.eu) kolem třiceti a více, je docela zabitý čas, který bychom mohli strávit něčím produktivním, jako například vyděláváním peněz.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Predovšetkým novými, custom world eventamy, viac prepracovaných PVE Bossov, Možno aj nové dungeony, a mnoho mnoho ďalších...

Čo prinesiem ja? Ja to tu budem riadiť, a starať sa jak o funkčnosť serveru, tak o zábavu pre hráčov, a ďalšie veci ;). Viem, že to nieje ľahké, ale určite sa to dosiahne ;). Mám pripravené množstvo custom úprav. ;)

UP ! Zohnaný Webmaster, + GMT až na developerov! Resp. Nábor GM sa zrušil, v prípade kvalitného človeka príjmem 1GM naviac. Developery sa stále hľadajú!

Edited by Effect

Share this post


Link to post
Share on other sites

Připomínáš mi Togyho.. (kdo zažil nebo si to pamatuje, ví, o čem mluvím a víc říkat nemusím)

Každopádně GL :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ospravedlňujem sa za Double Post, no musím tento topic oživiť, pretože zachvíľku by bol už niekde v krajine zázrakov. Server naberá GM/EM, Developerov. S cieľom pracovať na serveri a zdokonaľovať ho, taktiež sa naberá Webmaster ktorý by sa staral o web, inovoval ho či kódoval poprípade upravil. Vopred ďakujem všetkým účastníkom.

 

Za Mael'Thas Team,

Effect.

Edited by Effect

Share this post


Link to post
Share on other sites

Určite neodporúčam. Keď človek, ktorý je vyhadzovaný zo serverov za support, chyby ako developer urobí vlastný server...

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

za support

A to máš odkiaľ ?

 

/e Díky za -

/e by Wolf: není zač...

Edited by Wolf Officious
  • Upvote 1
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Určite neodporúčam. Keď človek, ktorý je vyhadzovaný zo serverov za support, chyby ako developer urobí vlastný server...

 

Ak v preklade znamená Vyhadzovaný zo serverov "Opustil Post developera pretože ho administrátor chcel dať na post GM, a vedel že ho to nebude baviť. A potom ten administrátor opustil post a zobral si so sebou aj tabulku s arena výpočtami." Tak som vinný.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this  

×