Jump to content
 • Announcements

  • Xmat

   Pravidlo pro postování v TTT

   Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
  • Replik

   Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

   Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
  • Aristo

   Příspěvky tam, kde nemají co dělat

   Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
  • Aristo

   Používání spoilerů

   Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
Xmat

Nabídka hostingu zajímavých projektů

Recommended Posts

Vzhledem k tomu, že mám mraky volného výpočetního výkonu na serverech, které tak jako tak nemůžu odstavit z provozu, rád bych ho nabídnul někomu, komu se může hodit. Nabízím proto hosting pro zajímavé a nadějné projekty, ať už se jedná o webové stránky, herní servery a vůbec, cokoliv. Mám i jednu IPv4, kterou můžu propůjčit, ale to by se muselo jednat o opravdu žůžo projekt. Jedná se o prostor na dvou serverech (méně výkonný 32bit pro webhosting na linuxu a výkonnější virtualizovaný 64bit pro herní servery, libovolný OS včetně licence win server 2008 R2).

 

Podmínky:

 • Zletilá odpovědná osoba a scan její občanky
 • Naprosto legální služba/obsah
 • Unikátní a zajímavý nápad (tuctové gigafuny nehostuji)

Nechci za to nic, kromě jednoho jediného backlinku v patičce webu (pokud tedy bude k dispozici nějaký web, pokud ne, tak ani to nepotřebuji).

 

Kontakt jen a pouze na emailu, [email protected]

Share this post


Link to post
Share on other sites

A co kdyby to byla instalační služba s upload provozem přes aplikace asi 250 až 300 MB za den? Mám back-side systém ošetřený pomocí klíčů.

 

EDIT: No nic, raději budu mlčet... :)

Edited by Wolf Officious

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hostuju, ale musí být něčím inovativní. A to 99% nyní zakládaných serverů není.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Takové, které nemáš reálně šanci využít a ani bych nehostoval projekt, který by je využíval celé. :)

Jen má málo pamětí, ale ty pravděpodobně budu dokupovat.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pokud by někdo od Tebe chtěl webhosting. Nabízíš mu i nějaké rozhraní na správu FTP, MySQL, případně nastavení php.ini, atp? Nebo se jedná jen o vytvoření vhostu a všechny změny by šli přes Tebe?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na správu MySQL ano, na úpravu konfigurace php ano. FTP neposkytuju, jen FTPS a uživatele dostane jednoho plus není problém vytvořit dalšího pokud je to k něčemu extra potřeba.

 • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this  

×