Jump to content
  • Announcements

    • Xmat

      Pravidlo pro postování v TTT

      Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
    • Replik

      Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

      Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
    • Aristo

      Příspěvky tam, kde nemají co dělat

      Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
    • Aristo

      Používání spoilerů

      Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
MARS_LΣGΣND

GPU - Nvidia GTX 660

Recommended Posts

Možná je to blbost (a možná to na gigabyte nepůjde), ale... Znáš Afterburner? Koštni... :D

 

Já mám taky pohyblivý všechno na mojí kartě ale to není problém.

Ona vždycky nepojede na full, když to nebude potřeba.

Je pak lepší klidová spotřeba. A to se rýmuje dokonce. :D

Edited by Wolf Officious

Share this post


Link to post
Share on other sites

nejde to, něco podobného je i v Gigabyte OC Guru tam to také nejde.

 

EDIT: Vím že u procesoru to jde tak by to mohlo jít i u grafiky.

Edited by MARS_LΣGΣND

Share this post


Link to post
Share on other sites

No, já když nastavim v tom Afterburneru přetakt, tak mi to taky nejede hned na plno. Ale když spustim hru, vyletí to a klidně i na víc než to nastavim. Zkrátka se to dynamicky šteluje podle toho, jak je potřeba. Každopádně... ...máš aktuální ovladače? Stáhni nový ze stránek nVidia.

 

Já nevim, víc ti nepomůžu. Neumím to, nejsem bůh hele. :D

Edited by Wolf Officious

Share this post


Link to post
Share on other sites

Možná ti to neutáhne CPU, asi bych nehledal problém v grafice. Ale jak říkám, já jsem ten poslední co by ti měl radit. Jen tak o tom přemýšlím "nahlas". :tomato:

Edited by Wolf Officious

Share this post


Link to post
Share on other sites

Takze, ty zmeny votaze a taktu jsou uspora energie, cili penezenky tve(tvych rodicu). to ze ti padaji FPS pusobi slabsi CPU, predpokladam nejake FX stare gen Builddozer.

Jak rikal Wolf, grafika nebude problem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

procesor pri hrani jede max na 60%, muze to byt tim

 

Co nám třeba povědět co za procesor, grafiku, zdroj a desku máš?

Jaké teploty v zátěži? ...

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Co nám třeba povědět...

To by mě taky zajímalo. Do teď jsme se to nedozvěděli, tak není divu, že jsme tu vařili z vody. :-/ Očividně poradit nechce. Ale pořád si myslím že to bude předimenzovaná grafika vůči zbytku sestavy.

Edited by Wolf Officious

Share this post


Link to post
Share on other sites

teploty grafiky a procesoru se pohybují okolo 30-40 stupňů zdroj mam 500w značku neznám zdroj nemá žádné logo ani nálepky a desku mám MSI 970A-G43

 

A ten procesor? S tím zdrojem je to sranda? To sis koupil zdroj bez jakéhokoliv označení?

Edit -> Z tebe to leze jak z chlupatý japonky -.-

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

FX 8150 a zdroj jsem dostal takže nevim.

 

EDIT: nesel jsem ho na webu : http://www.comfor.cz...#popis-produktu

 

Takže první verze 8mi hrnku Traktoru. Víš že je v hrách horší než PhIIX4 nebo i3?

Problém bych hledal v jeho výkonu v single threadu. Pak samozřejmě doporučuji vyměnit zdroj za normální (Enermax, Seasonic, ...).

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

A co teploty té GK? Samozřejmě v zátěži.

 

Tož psal "teploty grafiky a procesoru se pohybují okolo 30-40 stupňů", sice o tom pochybuji, ale musíme myslet s tím, co tu říká.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Já jen že to vypadá na GPU boost, který do toho při vysoké zátěži hrábne a stáhne frekvence.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mě se stávalo to, že když jsem přehnal takt grafiky, tak se téměř okamžitě vrátila pod mez defaultu a zůstala tam až do restartu PC. Nebude to něco podobného? Jen hádám. Ale pořád si myslím že slabý bod je CPU.

 

Ale teplotu nevylučuji, když píše "během hry občas frekvence klesne" == přehřátí? Dávalo by to smysl.

Share this post


Link to post
Share on other sites

GPU Boost v grafikách už pěkně dlouhou dobu, pochybuji, že by to byl problém s tímto.

Fx-8150 je v jednom vlákně hodně špatný a pro neoptimalizovanou hru vražedný na úrovni Intep Pentia (ib/sb).

Až Fx-83** za něco stojí a nikdo se nemusí bát ho použít i na hry. První revize je ale shit.

 

Propady vidím právě kvůli tomu a jak už jsem říkal i v teplotách.

Chtěl jsem teploty v zátěži, ale nedostal jsem je.. Silně pochybuji, že v zátěži jeho grafika má 30°C.

 

Je to tu jak mluvit do větru, žádná iniciativa odpovídat, ani prd... A to tu někomu radil se sestavou PC.. tfuj

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this  

×